Pirkiniai pasiryžusiai kitaip gyventi merginai!

 
Sveikos, merginos! Jei per Naujuosius pasižadėjai, kad nuo šiol tavo gyvenime viskas bus kitaip, o sausio trečiąją pastebėjai, jog niekas nepasikeitė, nenusimink! PASIKEISK DABAR!Tapsiu pakantesnė draugams.


Stebuklus tapimui draugiškumam gali padaryti šuniukas.
Jo balučių valymas ugdo kantrybę, o juk būtent jos trūksta norint tapti puikiu draugu. Be to, kokie vakariniai pasikvaiščiojimai be bičiulių!
                                                                    
 Būsiu optimiste. 


Mokslo įrodyta, kad nuotaika kelia šokoladas, geri filmai ir knygos, tikri draugai, nuoširdus pokalbiai.. Tiesiog tai nuostabu! <3


Nespaudysiu spuogų

Kai sumokėsi už geras, tavo odai skirtas priemones, noras spaudyti spuogus turėtų dingti. Juk taip tik sugadinsi brangiųjų priemonių efektą!


 
 
Nekramtysiu nagų.

Jeigu tavo nagai padailinti manikiūru – negi, kils noras visą meną sugadinti?
Pakeliausiu.

Kaip tą norą įgyvendinti, kai kišenėje vėjai švilpauja. Į naują, gražią taupyklę į savaitę įmesk, bent penkis litus - rugpjūtį turėsi susitaupusi labai daug. Susiradus pigius biletus galėsi siausti, kur panorėjusi. Kad ir į Amerika.


Nesipyksiu su tėvais.

Jei turi tokį norą, tau reika kulinarinės knygos! Kulinarinai šedervai suvienija net karo priešininkus! Mama klausinės, ką po ko plakai, tėtis kimš nesustodamas, visi priekaištai  dėl neišvalytų grindų bus pamiršti!


Na, tiek merginos! Tariu jums iki!
Estera.

5 Komentarai