Prisistatymas


Sveiki visi! Kol kas savo kortelės negavau, tačiau tai nesutrukdys man prisitatyti Jums. Iš tiesų prisistatinėti ne mano stichija, dažniausiai gaunasi sausai, tačiau ladangi rašyti labai mėgstu pabandysiu Jums prisistatyti taip, kad sudominčiau ne vieną.
Taigi, mano vardas Nijolė, man 14. Kaip jau supratote be galo mėgstu rašyti. Skaityti, šokti, dainuoti, vaidinti taip pat mano užsiėmimų saraše. Be to Jums reikėtų žinoti, kad negaliu gyventi be muzikos, mano straipsniai turbūt taip pat tą išduos.

Esu paprasta mirtingoji, tačiau nemėgstu būti tokia kaip kitos. Aš mėgstu išsiskirti. Nesuprantu tų kurios bemat supanašėja viena su kita ir laikui bėgant neįmanoma jų išskirti. Todėl kad ir koks dabar būtų madingas stilius stengiuosi į savo aprangą įnešti ir savo indėlį. Išsiskiriu ir tuo esu žavi kitiems. Kurie to nesupranta... Na net nežinau ką pasakyti apie tokius. :D Nesmerkiu nė vieno, gerbiu kiekvieno žmogaus nuomonę ir tikrai nesityčioju.
Mėgstu bendrauti ir leisti laiką su draugais, beje DIEVINU adrenaliną. Nesu adrenalino fanatikė, tačiau kaip jau kažkada sakiau: tai veža, ir tai yra gerai. Be to be galo myliu gyvūnus, o ypač šunis ir vilkus. Jie man tokie mieli ir pavojingi. :)
Esu ištverminga, ne fiziškai, tačiau galiu pakelti daugelį nelaimių, tačiau stotis ir eiti pirmyn.
Kaip jau matote, savo nuotraukos neįdėjau. Noriu, kad apie mane žmonės spręstu pagal darbus žodžius, o ne pagal išvaizdą.
Tai turbūt tiek. Tikiuosi, kad Jums patiks mano straipsniai kuriuos nuoširdžiai rašysiu pati, o ne plagijuosiu. O be to, noriu Jus pasveikinti su jau praėjusiom šventėm ir su Naujais metais kurie jau paseno. :D

Naujoji TD rašytoja, Nijolė. Tikiuosi sutarsime ;)

5 Komentarai