Rubrika "Gyvenimas pro rožinius akinius"

Rubrika "Gyvenimas pro rožinius akinius" arba "Kai meilė apsuka tau galvą..." Apie šią rubriką galėčiau pasakyti tai, kad ne vien meilės reikalus aptarinėsime, o ir tai kaip atrodyti gražiai, t.y. bus temos tokios kaip "Makiažas" ir dar galybę įdomių panelėms skirtų straipsnių.
Šioje rubrikoje kalbėsime apie tai kas daro gyvenimą linksmesnį ir kaip jį tokį susikurti, bei išlaikyti. Šie mano straipsniai rubrikoje "Gyvenimas pro rožinius akinius" turėtu spinduliuoti energiją ir gerą nuotaiką. Na ir ilgai nedelsdami pradėsime darbą.
Pirmas mano straipsnis šioje rubrikoje apie makiažą, kitoms jis be galo patinka, o kitos griežtai už natūralumą. Aš nesu prieš makiažą su saiku. Ir visada sakau: reikia pasidažyti taip, kad atrodytum gražesnė, o ne nutapyti vietoj savęs kažką svetimo. Žodžiu kaip jau supratote, aš ne už tai, kad veidą reikia visais įmanomai būdais paslėpti po storu makiažo sluoksniu. Taigi ir papasakosiu jums apie tai kaip "nenutapant naujo paveikslo" tapti ryškesnei.

Švelnus odos spalvos makiažas...
Odos spalvos makiažas išties gana populiarus ir atrodo gana natūraliai. Kaip matote nuotraukoje pavaizduoti odos spalvos lūpų dažai. Išties toks makiažas atrodo gaiviai ir nenunešiotai. Jis ypač tinka šviesiaplaukėms. Pati išbandžiau ne kartą ir man be galo patiko. Kai kas gali sakyti, kad šitoks būdas atrodo per daug blyškiai, taip, sutinku, kai kam išties tai tinka, tačiau norint sukurti puikų įvaizdį tektų rinktis šiek tiek tamsesnius makiažo tonus.

Drovi vilioklė...

Ypatingai atrodo ir rausvos spalvos. Jos suteikia merginai nekalto drovumo, kas atrodo labai gražu. Taip atrodydama nespėsi gaudyti vaikinų žvilgsnių. Taip pasidažiusi atrodysi romantiškai, bet tuo pačiu ir smagiai. Nuotraukoje pavaizduotos merginos makiažas atrodo panašus į aukščiau aprašytą makiažo stilių, tačiau vienas ir kitas makiažas skiriasi. Viename vyrauja švelniai rusvos, balsvos, o šiame rausvos spalvos.

Rusva, žingsnis link tobulumo...
Rusva spalva puikiai tinka rudaplaukėms, Ypač jei dar ir akys rudos, tada tikrai atrodysi nepaprastai. Šiam makiažui pasidaryti reikėtų vos švelniai rusvo akių šešėlių, šviesiai rožinių lūpų dažų. Kaip matote nuotraukoje akys apvedžiotos kontūriniu pieštuku, jis taip pat svarbus norint išryškinti akis.

Norinčioms kažko ryškaus...

Norinčioms kažko ryškaus, bet nenorinčioms "nusitinkuoti" visą veidą užteks ir ryškesnių lūpų dažų. Jei nešiojate akinius, šešėlių net nebūtina, tačiau jei vis dėl to norite paryškinti akis, naudokite blakstienų tušą, o taip pat ir prie plaukų spalvos ir lūpų dažų derančios spalvos šešėlius.


Derinkime prie plaukų spalvos ir akių...

Makiažą turime stengtis derinti prie daug ko. Prie plaukų, akių spalvos. Taip pat netgi prie drabužių ar aksesuarų. Derindami spalvas tarpusavyje aplinkiniai žmonės nepavargs jus stebėti. Skirtingos ir aštrios spalvos iškart trauks dėmesį, tačiau taip pat greitai ir atstums.

Rūpinkimės savo oda...
Nepamirškite palepinti savo odos. Ir tikrai ne vien įvairiais kremais ir dar begale to ką randame kosmetikos parduotuvėse. Mūsų odai reikia natūralumo, taigi ja reikia rūpintis taip pat natūraliomis priemonėmis. Kaip pasidaryti įvairių odai tinkančių kaukių ir pan. galite rasti internete. Taip pat sekite šios rubrikos straipsnius ir tikrai pamatysite kaip pasidaryti natūralių priemonių odai. Būtinai įkelsiu. 

Tai tiek apie mano naująją rubriką, tikiuosi, kad ji Jums patiko. ;)

Gero vakaro :)

8 Komentarai