MUZIKA


Sveiki visi! Pradedu savo darbą TD bloge ir kaip jau pastebėjote mano pirmasis straipsnis bus apie muziką.
Muzika, ji supa mus, ji gali tave užvaldyti kiekviename žingsnyje ir nepaleisti ilgą laiką. Šaunu ar ne? Tai lyg narkotikas, kuris yra teisėtas ir legalus... Ir jį mes galime vartoti. :D Prisipažinsiu, kai rašiau šį straipsnį taip pat klausiau muzikos. Bet vis dėl to, ar susimąstote kas vis dėl to yra muzika? Mes turbūt pradėtume vardyti ką mes patiriame klausydami muzikos, o vis gi, jei susitelkus į patį klausimą? Turbūt atsakyti būtų ne taip lengva. Aš taip pat, be muzikos gyventi negaliu, tačiau kas vis dėl to yra muzika kol kas sunkiai suformuluočiau sakinį apibūdinančią ją. Bandžiau prikalbinti keletą žmonių, kad atsakytų man į šį klausimą, tačiau nesuradau tų kurie tai padarytų. Na, bet vis dėl to šį straipsnį parengiau tam, kad mes suprastume ir pasidarytų aiškiau.
Muzika
Daugumai svarbu ritmas, kitiems šilta melodija, o dar kitiems aštrūs garsai. Vieni renkasi muziką pagal kas dabar madinga, o kiti tiesiog klauso mėgstamos muzikos. Aš priklausasu antrai grupei, niekada nereikia klausyti muzikos pagal madą, ji turi veikti tavo jausmus teigiamai ir atitikti tavo nuotaiką. Kiekvienas turi savo skonį, o juk dėl skonio nesiginčijama.

Muzika, ji priverčia mus...
Skristi, daryti netikėčiausius darbus... Ji įsiskverbia taip giliai, kad kartais tenka nepaliaujamai klausytis jos arba stengtis ją išmesti iš galvos. Įvairių grupių fanės galėtų padaryti, bet ką, kad galėtų nukeliaui į savo dievaitės(čio) koncertą ir gauti autografą. Taip, kaip jau supratote, meilė muzikai yra gili ir viena nuostabiausių pasaulyje.

Kas vis dėl to yra muzika?
„Muzika – tai didžiausias gėris, kurį pažįsta mirtingieji.“ „Muzika – geriausia paguoda nuliūdusiam žmogui.“ „Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.“ Štai ką radau įvedusi GOOGLE kas tai yra muzika, kas rašė šiuos žodžius tas turėjo būti be galo mylintis muziką. Štai kaip turi veikti muzika, - pagalvojau perskaičiusi šiuos žodžius. Kai negali ko nors pasakyti žodžiais, tada ir atsiranda muzika, ji padeda pasakyti tai ko tu negali pasakyti žodžiais. Muzika gali išgydyti net sužeistą širdį. Tai vis gi, kas yra muzika? Tai vaistas, jausmai, prisilietimas prie kažko trapaus ir nuostabaus, atgaiva pavargusiam protui. Būtent toks ir būtų mano atsakymas.

Šiek tiek iš patirties
Kai grįžtate iš mokyklos galva būna prikimšta ir tiesiog ūžte ūžia? Sunku susikaupti? Atrodo, kad viskas nusibodo? Pasiimkite MP3, ar telefoną jei neturite MP3, užsidėkite ausines ir įsijunkite mėgstamą muziką, o ne ta kuri madinga. Leiskitės nešamos garsų, negalvokite apie mokslus ar rūpesčius, o tą atsipalaidavimo minutėlę paverskite jūsų dienos rutina ir pamatysite, kad stresas kuris galbūt Jus kankino dings. Klausykitės muzikos vakarais, pamatysite kaip iš ryto keltis bus vis lengviau ir lengviau.Tikiuosi, kad Jums mano straipsnis patiko. Kad padėjo atsakyti į tą klausimą: kas vis dėl to yra muzika?(Jei vis dar nebuvote atsakę.) Ir man būtų visai įdomu Jūsų nuomonė, kas vis dėl to yra muzika? Gal jūs turite kitokių minčių? Pasidalinkite jomis su mumis. :)

3 Komentarai

  1. Straispnio pateikimas manyčiau visai šaunus. :) O pats straipnis irgi neblogas. ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tikrai geras straipsnis, muzika mano gyvenime užima tikrai didelę vietą:)

    AtsakytiPanaikinti