Sveikos :) Esu Simona (kaip jau supratau viena iš tryjų :D), naujoji šio blogo rašytoja :) Taigi.. Kad mane įsimintumėt (jei norit :)) jums tereikia žinoti vieną sakinį (kitiems jis tikrai padeda) - esu gimusi Rugsėjo 11-ą dieną. Tik tas, kad ne 2002 m., o 2000m. :)  Mergaitė, kuri kai visa Amerika verkia, ji švenčia.


O čia aš :)
Kaip supratote iš nuotraukos aš labai labai mėgstu skaityti.. O tai reiškia, kad rubrika apie knygas išsiplės dar labiau :) Taip pat esu apsigimusi svajotoja, tad nesistebėkit, kad iš manęs galit sulaukti įvairių straipsnių apie svajones... ;) Taip pat mėgstu įvairius rankdarbius, patinka fotografuoti, piešti... Ir žinoma rašyti :) Tiktai kartais kai rašau labai nusišneku. Pvz : pradedu kalbėti apie mokyklą, baigiu apie susmirdusį batoną. Aišku aš bandau šią problemą pašalinti. Taigi, tai yra vienas iš pagr. dalykų kodėl norėjau rašyti TD bloge :) Taip pat norisi pabendrauti :) Tad visus mėgstančius plepėti, kartais ir nusišnekėti kviečiu facebook'e priimti mane į draugus. Užsivadinusi esu - Simona Alexandraviciute :) Tik tais jei nesunku parašykite žinute prieš kviesdami, kad mane susiradote "Teenage dreams" bloge :) 
Šiam kartui tiek :) Atia ;* 

10 Komentarai

 1. Sėkmės kolege! Bus įdomu kaip pristatysi ir aprašysi knygas. Matyt, dalinsimės rubrika! :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Evelina, dalinsimes dalinsimes :D O šiaip ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. manau, kad kuo daugiau rasytoju aprasines knygas, tuo bus geriau. juk tai neutrali rubrika kaip ir filmai ir kt. :) tiesiog idomu pamatyt ka kiti skaito, kokie stiliai. tuo labiau, kai vienos rasytojos vyresnes, kitos jaunesnes.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gabyx2 - sutinku ^^, Akvile - Merci :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Reikėtų patobulinti skyrybą. :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Norėčiau TD bloge kokį rankdarbių skyrelį, kur rodytum kaip dirbti su įvairiomis technikomis, rodytum savo darbus, skaitytojai siųstų savuosius. Taip pat būtų neprošal paskaityti apie knygas.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kaip fainai,nes ir aš mėgstu labai skaityti,tad man tikrai bus įdomu sužinoti kuo daugiau apie įdomias knygas :)

  AtsakytiPanaikinti