Tarpusavio santykių PASLAPTIS
Taigi, jau anksčiau susipažinot su PASLAPTIMI, taip pat su pinigų PASLAPTIMI, na, o šiandien norėčiau visus, kurie dar neskaitė knygos, supažindinti su bendravimo PASLAPTIMI. Kaip tapti populiaram? Kaip prisitraukti žmones, kurie norėtų su manimi bendrauti? Kaip susirasti daugiau draugų? Tai ir dar daugiau šiame straipsnyje ;)


Trubūt kiekvienas esame susidūrę su tokiais apmąstymais kaip  „Aš niekam nereikalingas“ar „Jeigu dingčiau, niekas manęs nepasigestų“. Turbūt kiekvienas kartais pasijaučiame vienišas ir pažeidžiamas, nesuprastas ir nepastebimas. Tačiau dabar, kai jau žinai PASLAPTĮ, gali pakeisti visas savo blogas emocijas ir pakeisti jas į gerus pojūčius, 
draugų gausą, sustiprintus santykius... Viską gali prisitraukti traukos 
 dėsniu : )


Blogi santykiai
Kaip manai, kodėl kartais imi ir susipyskti su tėvais, mokytojais, draugais? Visų Tavo pykčių priežastis yra viena – Tavo galvoje besisukančios mintys. Tarkim žmogus užmina Tau ant nuospaudos, tuomet Tu pradedi jį
kaltinti dėl visų buvusių klaidų, pabrėži ką blogai padarė kitas vietoj to, kad pats pažvelgtum į save. Tokiu atveju siūlau pamiršti visus negerus dalykus, kurie susiję su tuo žmogumi, ir jam atleisti. Nesvarbu, kad jis Tave įskaudino, Tau nereikės jam sakyti „Aš tau atleidžiu“, tiesiog atleisk, dėl savęs, kad pamačius žmogų, nejaustum blogų jausmų ir neprisitrauktum dar blogesnių. Juk mintys pritraukia veiksmus.
Meilė sau
Taip pat privalai mylėti save. Tarkim, iš kitų nori sulaukti meilės ir pagarbos, bet pats nemyli ir negerbi savęs. Tuomet siunti tokius virpesius, kuriuose tiesiog užprogramuotos Tavo mintys, jog nesi vertas meilės ir pagarbos. Taigi, iš pradžių privalai pamilti save, tam, kad jaustumeisi vertas meilės ir iš kitų.
Kaip žiūrėsi į save, taip kiti žiūrės į Tave
Nepamiršk to, nes jeigu apie save galvosi tik blogai, imsi skųstis ir prisitrauksi tokius pat žmonės, kurie neturi savigarbos, kurie tik verkia ir dejuoja. Tu bendrausi su jais, jūs visi klimsite tik gilyn, nieko negalėdami gauti viens iš kito. Taigi, kuo greičiau šalink blogas mintis apie save ir savo gyvenimą ir pradėk mylėti, džiaugtis. Pamatysi kaip tolsti nuo nusivylūsių žmonių ir kaip artėji prie žmonių, kurie myli save ir yra mylimi kitų.
Kaip pajausti sau pagarbą
Turi jausti meilę savyje, turi ja spinduliuoti. Bet taip, tai gali būti sudėtinga, jei iš vien galvosi apie savo neigiamas puses, taigi, kiekvieną dieną pasistenk pasakyti sau komplimentą, pvz.: aš sumanus, esu protingas, turiu gerą humoro jausmą, esu geras pašnekovas, esu ištikimas draugams ir t.t. Įžvelk savo gerąsias puses ir visuomet apie jas pagalvok. Ryte prabudus, valgant, bendraujant su kitais, meldžiantis, sėdint prie kompiuterio, prieš einant miegoti... Tavo teigiama mintis apie save turi kirbėti galvoje nuolatos, taip Tau pavyks prisitrauki daug teigiamų žmonių, kurie sugebės Tave pamilti.
Pasiketimai
Jei pakeisi tą blogą ydą - bjaurėjimusi savimi į meilę sau, kiti žmonės gali nesuprasti. Draugai gali stebėtis, kur dingo Tavo nepasitikėjimas savimi, kiti netgi gali pradėti pykti, kad nebeesi apgailėtinas, nebeaimanuoji ir nebesiskundi savimi. Bet taip jau yra, kad žmonės keičiasi, nebeįtinka tiems, kuriems yra dėl kažko palankūs, tuomet ir pasimato, kas yra tikrieji draugai. Seni draugai nutolsta, kad atlaisvintų vietą naujiems, kurie dera prie Tavo naujo požiūrio į save ir į kitus, kurie dera prie Tavo laimingos savijautos.


Minčių galia. Romantiškoji pusė
Trubūt kiekvienas jautėm bevilitišką įsimylėjimą, bet bijojome žengti pirmąjį žingsnį. Bet kodėl taip yra? Atsakymas aiškus – nesijaučiame verti to žmogaus ir bijome būti atstumti. Viskas kyla iš nepasitikėjimo savimi, tačiau, kai jau išmokai pasitikėti savimi, Tau tereikia žengti pirmąjį žingsnį.
Jokių blogų minčių
Blogos mintys – pasimatymų priešas. Taigi, prieš žengiant pirmąjį žingsnį, privalai pamiršti visas mintis apie atstūmimą, vietoj to, galvok apie meilę, bendravimą, elgsenos pakeitimą... Pakeisk mąstymą ir suprask, kad esi vertas to žmogaus. Įsivaizduok save su tuo žmogumi, įsivaizduok kaip jūs bendraujate, žaidžiate, linksminatės ir pan. Prieš žengiant žingsnį , išvysk trokštamus rezultatus.
Na, jeigu lemta, viskas klostysis kuo puikiausiai, turėsi gražią draugystę, na o jeigu visatai iš tiesų siuntei tinkamus signalus, bet nieko neįvyko, nenusimink. Tai reiškia, kad visata Tau paruošė kai ką kitą, daug
geresnio ir naudingesnio. Svarbiausia laikytis minčių apie meilę, o ne apie atstūmimą, tuomet tikrai atsiras daug progų.
Idealas
Jeigu nori turėti romaną su kažkuo, bet nerandi tinkamo, tuomet daryk taip. Pamiršk visas simpatijas, meiles
ir draugus. Negalvok apie jokį asmenį. Sutelk dėmesį į jausmus, į tai, kokius jausmus sukelia būvimas su idealiu draugu. Įsivaizduok kaip plaka širdis. Ką jauti jį pamačius. Kaip elgiesi su juo. Na, o dabar pirmyn!
Prašyk
Pasiimk popieriaus lapą ir rašiklį ir pradėk rašyti. Rašyk visas tobulos antrosios pusės sąvybes. Pvz.: turi gerą humorą jausmą, patinka romantiniai filmai, sveikai gyvena, sportiškas, draugiškas, visuomet besirūpinantis... Rašyk visas sąvybes, kurios Tave traukia. Rašant negalvok apie jokį konkretų asmenį. Tik galvok kaip Tau su juo gera, įsivaizduok, kad jūs kažką veikiate, pajusk visus savo pojūčius. Lapą su tobulos antrosios pusės savybėmis padėk kur nors stalčiuje ir...
Tikėk
Tikėk, kad toks žmogus egzistuoja. Nepamirš visuomet įsivaizduoti būvimą kartu, visus pojūčius, kuriuos Tau jis sukelia. Ir nepamiršk mylėti save bei tikėti PASLAPTIMI. : )
Priimk
Gal tiesiogiai visata ir neateis su padekliuku, kuriame sėdės tobulas žmogus, apie kurį svajojai. Bet jeigu siųsi visas tinkamas mintis ir tikrai tikėsi, Tau visata siųs įvairiausias situacijas, kuriose, galbūt, ir sutiksi savo atrąją pusę. Na, ji gali ir neatitkti  visų Tavo prašymų, bet atsimink, kad tobulų nėra, tik mes patys paverčiame juos tobulais SAU : ) Svarbiausia, kad atvertum galimybę sau, atrasti kažką nepaprasto.

Sėkmės bendravime su kitais
!!!
Pagal knygą „Jaunimo galios PASLAPTIS“
Savo numonę, klausimus ir pan. galit teikti čia ;) http://ask.fm/gyvenimokeliu

Ne viskas, kas geriausia yra mylima, bet kas mylima, visada geriausia.


3 Komentarai