Bendras aptarimas


Sveikos, merginos! Turbūt laukėte straipsnio, bet šiandien jo nebus :(.Nusprendžiau ir aš susitvarkyti visą netvarką galvoje. Šiandien noriu greitai išsiaiškinti dėl kai kurių dalykų, kurie man padės toliau aktyviai rašyti į šį blog‘ą J Taigi, pirmą pradėkim nuo rubrikų (kurias vedu ir norėčiau vesti):

1.       Rankdarbių kampelis. Šia rubrika dalinuosi su Simona Š. Tiesa, viskas čia vyksta gerai, ji patinka tiek man, tiek Simonai Š ;) Tik gaila, kad paskutiniu metu šiai rubrikai straipsnių nerašiau, bet prižadu pasitaisyti J. Taip pat man praverstų jūsų patarimai – apie kokius rankdarbius norite sužinoti daugiau, ką naujo norite išmokti? Juk mes rašome Jums ir norime, kad ši rubrika atsakytų į visus Jums rūpimus klausimus(kurie susįję su ankdarbiais), tad laukiam ir patarimų ir pastabų ;).

2.       Auginame širdeles.  Interviu rubrika apie gyvūnus. Joje dalyvauti gali visos panelės turinčios augintinius, turėjusios arba norinčios turėti.  Kitaip sakant, kurios nori visada gali dalyvauti (norinčios dalyvauti kontaktus rasite žemiau). Na ir kaip suprantu ši rubrika nėra itin šmeižiama (greitu metu laukia naujas interviu!!!), bet jei turite kokių idėjų visada sakykit ;)

3.       Filmai, serialai, knygos. Šios rubrikos vedamos daugelio rašytojų ir jos tikrai niekada nemirs, nes jei nerašysiu aš, rašys kitos. Tiesa, čia kolkas buvau pateikusi mažai straipsnių, bet dabar idėjų esu tiesiog prikimšta ir visko bus ;). O dabar dėl ko aš čia paminėjau... nes noriu rašyti kuo įdomesnius straipsnius, tad irgi laukių idėjų.

4.       Receptai. Kai peržiūrinėjau senesnius blog‘o įrašus mačiau, kad kartais Karolina įkeldavo receptų, bet dabar jos nėra L. Kadangi aš prijaučiu kulinariją mielai užsiimčiau šia rubrika ;) Noriu paklausti Jūsų ar verta? Ir vėl pasikartosiu – jei nuspręsiu apsiimti šia veikla laukiu idėjų J.

5.       Pasaulio miestai. Manau daugeliui merginų patinka paskaitinėti netik apie Lietuvą ir Europą, bet ir apie kitus kraštus, ši rubrika kaip tik tam. Su ja galėsime apkeliauti mažus Amerikos miestelius, didelius Kinijos ir t.t. Šią rubriką rengčiau su rašytoja Ema. Ar Jus tai domintų? Taip pat laukiame patarimų kokius miestus verta aprašyti.

Kitas mano klausimas kirbantis galvoje – ar Jus domintų mini konkursai? Turiu omeny su mažais prizais. Pvz: interviu, pdf formato knyga ir t.t. Turiu porą idėjų konkursams ir manau tai suaktyvintų puslapį ;).

Visų idėjų, patarimų, pastabų laukiu TD ask‘e, komentaruose ir žinoma el. pašte (simona.aleksandraviciute@gmail.com) ;)

Tai tiek, iki greito ;)

8 Komentarai

 1. Visos tavo vedamos rubrikos puikios! Tik labai norėčiau daugiau straipsnių apie knygas! Būtinai imkis kulinarinės ir pažintinės rubrikos apie miestus. Be to, bent mane mini konkursai tikrai domintų. Taigi, labai lauksiu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laaaabas, imki kulinarijos rubriką! Gaila, kad nebegaliu rašyti bloge ir pati tęsti tą receptų reikalą, tad tikiuosi, kad tau pavyks! Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiktu jei vestumėt tą rubriką apie įvairias šalis ir miestus... Taip galėsiu sėdėdama namie apkeliauti visą pasaulį! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man tai laaabai patiktu , jog butu rubrika apie daile , piesima . :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Danguole, kadangi laaaaaaaaabai mėgstu tapyti, bus straipsnis apie tai kaip pomėgį :) O šiaip turiu porą mylimų dailininkų, kuriuos irgi galvoju aprašyti. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kuo daugiau konkursų!
  Beje, panaikinkit tas J raideles.

  AtsakytiPanaikinti