Didieji kino apdovanojimai: Oskarai

Jau tuoj, tuoj, vos už dviejų dienų per televiziją galėsime stebėti
ypatingus, pačius didžiausius ir garsiausius kino apdovanijimus-
Oskarus. O aš jau kelis metus norėjau sužinoti daugiau apie šį
svarbų įvykį, tad ir rašau šį straipsnį.


Oskarai yra apdovanojimas, teikiamas JAV Kino meno ir mokslo akademijos už nuopelnus kine. Ceremonija, kurios metu yra įteikiami apdovanojimai, yra vienas žinomiausių kasmetinių renginių visame pasaulyje. Renginį rodo daugiau nei 100 valstybių televizijos. Kartu tai yra viena iš seniausių apdovanojimų ceremonijų pasaulyje. Taip pat yra panašūs apdovanojimai, rengiami tos pačios akademijos, tik kitose meno srityse srityse – Grammy apdovanojimas (muzikoje), Emmy apdovanojimas (televizijai) ir Tony apdovanojimas (teatrui). Vis dėlto Oskarai yra populiariausias iš jų visų - pirmoje vietoje pagal žiūrimumą. Antroje vietoje - Grammy, trečioje - Auksinių gaublių apdovanojimai.

Pirmoji apdovanojimų ceremonija vyko 1929 m. gegužės 16 d. „Roosevelt“ viešbutyje, stebint maždaug 270 žmonių. Buvo išdalinta penkiolika statulėlių, kurias gavo aktoriai, režisieriai ir kiti žmonės už nuopelnus kine per 1927-1928. Nominacijos -Geriausias metų filmas,  Geriausias režisierius, Geriausias aktorius, Geriausia aktorė, Geriausias adaptuotas scenarijus,  Geriausias meninis apipavidalinimas,  Geriausia kinematografija, Geriausias pavadinimas ir  Geriausias meninių darbų atlikimas. Deja, pastarieji trys jau praeityje - šiandien tokie apdovanojimai nebedalijami. Ceremoniją vedė Douglas Fairbanks, William C. deMille.   Pirmos šešios ceremonijos vyko kas dvejus metus. Nuo 1935 m. apdovanojimai yra kasmetiniai. 

„Oskaras“ kilmė vis dar yra neaiški. Aktorės Betės Deivis biografijoje rašoma, kad ji apdovanojimą pavadino savo pirmojo vyro Harmono Oskaro Nelsono garbei. Iš pradžių ši ceremonija taip nebuvo vadinama.  Vienu anksčiausių šaltinių, kuriuose yra paminėtas Oskaras, yra laikomas "Time" žurnalo straipsnis apie 6-uosius Oskarus, vykusius 1934 m.  1932 m. per apdovanojimų ceremoniją Voltas Disnėjus taip pat dėkojo Akademijai už „Oskarą“. Dar viena teorija yra ta, kad 1931 m. Akademijos vyriausioji sekretorė Margareta Herik , pirmą kartą pamačiusi statulėlę, pasakė, jog šis jai panašus į jos „Dėdę Oskarą“. Kita legenda pasakoja, jog norvegų kilmės Luiso Mėjerio sekretorė Eleonora Lileberg pamačiusi prizą sušuko: „Jis atrodo kaip karalius Oskaras II-asis“.  Gal nors ir ne dėl šių legendų, pasakymų, užvadinimų, bet 1939 metais apdovanojimas oficialiai įgavo "Oskaro" vardą.

Yra kelios "Oskarų" gavimo taisyklės. Norint, kad filmas galėtų būti bent nominuotas Oskarui, jis privalo būti pradėtas rodyti Los Andželo apygardoje nuo praėjusių kalendorinių metų sausio 1 dienos vidurnakčio iki gruodžio 31 dienos pabaigos. Ši taisyklė negalioja „Geriausio užsienio kalbos filmo“ kategorijoje. Pavyzdžiui,  2010 metais "Geriausio filmo“ kategorijoje laimėjęs „Išminuotojų būrys“ buvo pradėtas rodyti 2008 metais, tačiau Los Andžele jis pradėtas rodyti tik 2009 metų viduryje. Bet .„Geriausias užsienio kalbos filmas“ privalo būti su angliškais subtitrais.
Filmų prodiuseriai privalo užpildyti oficialią filmo kūrėjų sąrašo formą internete prieš gruodžio 31 dienos pabaigą. Jei ši forma neužpildoma, filmas negali dalyvauti jokiuose ateinančiuose Oskaruose. Vėliau forma yra patikrinama ir filmas yra įrašomas į „Galimų kandidatų sąrašą“.
Gruodžio pabaigoje sąrašas yra išsiunčiamas visiems Akademijos nariams. Renkant nominantus, daugumoje kategorijų Akademijos nariai balsuoja už savo profesijos kategorijas (pvz., aktoriai balsuoja už geriausius aktorius, režisieriai – už geriausius režisierius ir t. t.). Visi nariai gali balsuoti renkant „Geriausio metų filmo“ nominantus.  Kiekviena šalis gali deleguoti vieną filmą per metus. Renkant kategorijų nugalėtojus, visi Akademijos nariai gali balsuoti daugumoje kategorijų, įskaitant ir „Geriausią metų filmą“.Kiekvienais metais yra apsvarstoma nemažai žmonių, kurie nori tapti Akademijos nariais - dabar apytiksliai skaičiuojama, kad jų yra apie 6000!

Statulėlė yra pagaminta iš auksu aplieto britanio metalo, pastatyto ant juodo, metalinio pagrindo. 34 cm aukščio ir sveria 3,85 kg. Apdovanojime Art Deco stiliumi pavaizduotas riteris laikantis kardą ir stovintis ant kino juostos.Dizaino sumanytojas - MGM (Metro-Goldwyn-Mayer) meno vadovas Sedrikas Gibonsas. Jis yra ir vienas pirmųjų Akademijos narių.  Norint sukurti Gibonsui statulėlę reikėjo modelio, kuris jam pozuotų. Dizainerio žmona Doloresa del Rio supažindino vyrą su meksikiečiu režisieriumi ir aktoriumi Emiliju Fernandesu. Nors iš pradžių meksikietis buvo užsispyręs, vėliau jį įtikino pozuoti be drabužių. Nuo tada vyro figūra yra pavaizduota statulėlėje. Pradžioje skulptorius Džordžas STenlis padarė Oskaro modelį iš molio, vėliau Sačinas Smitas pagamino apdovanojimą iš alavo ir vario bei apliejo auksu. "Oskarus" gamina kompanija "R.S. Owens& Company" Ilinojuje.Įdomūs faktai:
 • Nuo 1950 m. tarp Akademijos ir Oskaro laimėtojų galioja susitarimas, kad nei pastarieji, nei žmonės, kurie paveldėja apdovanojimą, negali jo parduoti iš pradžių nepasiūlę jo Akademijai už vieną dolerį. Jei statulėlės savininkas nesilaiko šio susitarimo, Oskaras automatiškai atitenka Akademijai. Kai kurie Oskarų laimėtojai, kurie laimėjo apdovanojimą prieš 1950-uosius, pardavė juos aukcionuose už šešiaženkles sumas. 2011 m. gruodį, Orsono Velso palikuonys laimėjo teismą, leidžiantį parduoti Velso Oskarą, kadangi šis jį laimėjo prieš taisyklės įvedimo metus.
 • JAV Kino meno ir mokslo akademiją 2007 m. sudarė 5835 nariai.
 • Yra ir atsisakiusiųjų savo apdovanojimo. Dudlis Nikolsas pirmasis atsisakė Oskaro aštuntojoje ceremonijoje - jį laimėjo už geriausią scenarijų 1935 metų filme "The Informer"Džordžas Skotas atsisakė „Geriausio aktoriaus“ apdovanojimo 1970 m. už filmą „Patton". Statulėlę boikotavo ir Marlonas Brando - 1972 metais nepriėmė apdovanojimo už vaidmenį "Krikštatėvyje" dėl kino industrijos diskriminacijos indėnams.
 • 1981 m. kovo 30 d. ceremonija buvo nukelta dėl pasikėsinimo į JAV prezidentą Ronaldą Reiganą.
 • 2010 m. ceremonijos rengėjai pranešė, jog statulėlių laimėtojų padėkos kalba gali trukti ne ilgiau nei 45 sekundes. Pasak organizatoriaus Bilo Machaniko, taip norėta išvegti „nuobodžiausio dalyko per televiziją“ – ilgų ir emocingų kalbų.
 • Bilietas į pirmąją ceremoniją kainavo..... penkis dolerius!
 • Oskarai šešesdešimt metų vyko kovo pabaigoje arba balandžio pradžioje. Tačiau dėl reitingų ir susikirtimo su NCAA varžybomis nuo 2004 metų ceremonijos vyksta vasario pabaigoje. Tik kartais, dėl žiemos olimpinių žaidynių "Oskarai" nukeliami į ankstyvą kovą.
 • Pirmą "Oskarų" "Geriausio filmo" apdovanojimą 1928 metų "Sparnai".
 •  Pirmasis geriausio aktoriaus apdovanojimą laimėjo Emilis Džaningsas už aidmenis filmuose „The Last Command“ ir„The Way of All Flesh“. Kadangi aktorius prieš ceremoniją turėjo grįžti į Europą, akademija sutiko jam įteikti prizą anksčiau ir taip jis tapo pirmuoju istorijoje Oskaro laimėtoju.
 • 1939 metais sukurtas filmas „Beau Geste“ yra vienintelis filmas, kuriame vaidina keturi aktoriai, laimėję Oskarą už geriausią pirmaplanį vaidmenį. Tai Garis Kūperis, Rėjus Milandas, Siuzan Heivord ir Broderikas Kraufordas.
 • Jau 302 aktoriai yra laimėję "Oskarą".
 • Pirmieji apdovanojimų laureatai buvo paskelbti dar likus trims mėnesiams iki ceremonijos, tačiau jau antruosiuose Oskaruose, 1930 metais, ši sistema buvo pakeista. Kitus dešimt metų laureatų pavardės 23:00 valandą būdavo pranešamos laikraščiams, kad šie kitą dieną galėtų jas išspausdinti. Nuo 1941 m. nugalėtojai paskelbiami tik ceremonijos metu praplėšus užantspauduotą voką.
 • Apdovanojimų ceremonija transliuojama visoje JAV išskyrus Havajus.
Šių metų Oskarai įvyks Vasario 24-ą. 85 -ąją ceremoniją ves Sethas MacFarlane. Daugiausiai nominacijų turi "Linkolnas" - net dvylika. Kiek mažiau - vienuolika turi Ango Lee "Pi gyvenimas". Bet pagalvojus Titanikas laimėjo vienuolika statulėlių! Šių metų ypatybė ta, kad "Geriausios aktorės" apdovanojime nominuotos visų "Oskarų" laikų jauniausia ir seniausia varžovės. Devynių metų Quvenzhane Wallis nominuota už vaidmenį filme "Beasts Of The Southern Wild", o aštuonesdešimt penkių Emmanuelle Riva - už dramoje "Meilė".

Pretendentų į "Oskarą" sąrašas:

Geriausias filmas
Amour (Meilė)
Argo (Argo)
Beasts Of The Southern Wild (
Pietinės dykros žvėrys)
Django Unchained (Ištrūkęs Džango)
Les Miserables (Vargdieniai)
Lincoln (Linkolnas)
Life Of Pi (Pi gyvenimas)
Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)
Zero Dark Thirty (Taikinys #1)

Geriausia aktorė
Jessica Chastain - Zero Dark Thirty (Taikinys #1)
Jennifer Lawrence - Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)
Emmanuelle Riva - Amour (Meilė)
Quvenzhane Wallis - Beasts of the Southern Wild  (
Pietinės dykros žvėrys)
Naomi Watts - The Impossible (Pragaras rojuje)

Geriausias aktorius
Daniel Day Lewis - Lincoln (Linkolnas)
Bradley Cooper - Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)
Hugh Jackman - Les Miserables (Vargdieniai)
Joaquin Phoenix - The Master (Mokytojas)
Denzel Washington - Flight (Skrydis)

Geriausias režisierius
Michael Haneke - Amour (Meilė)
Ang Lee - Life of Pi (Pi gyvenimas)
David O Russell - Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)
Steven Spielberg - Lincoln (Linkolnas)
Benh Zeitlin - Beasts of the Southern Wild (
Pietinės dykros žvėrys)

Geriausias antraplanis aktorius
Alan Arkin - Argo (Argo)
Robert De Niro - Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)
Tommy Lee Jones - Lincoln (Linkolnas)
Christoph Waltz - Django Unchained (Ištrūkęs Džango)
Philip Seymour Hoffman - The Master (Mokytojas)

Geriausia antraplanė aktorė
Amy Adams - The Master (Mokytojas)
Sally Field - Lincoln (Linkolnas)
Anne Hathaway - Les Miserables (Vargdieniai)
Helen Hunt - The Sessions  (Intymios pamokos)
Jacki Weaver - Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)

Geriausias užsienio filmas
Amour (Meilė)
No
War witch
A Royal Affair
Kon-Tiki

Geriausia nuotrauka
Amour (Meilė)
Life Of Pi (Pi gyvenimas)
Argo (Argo)
Lincoln (Linkolnas)
Beasts Of The Southern Wild (Pietinės dykros žvėrys)
Silver Linings Playbook (Optimisto istorija)
Django Unchained (Ištrūkęs Džango)
Zero Dark Thirty (Taikinys #1)
Les Misarables (Vargdieniai)

Animacinis filmas
Brave (Karališka drąsa)
Frankenweenie (Frankenvynis)
ParaNorman (Para Normanas)
The Pirates! The Band Of Misfits (Piratai. Nevykėlių kompanija)
Wreck-It-Ralph (Ralfas griovėjas)

Kinematografija
Anna Karenina (Ana Karenina)
Django Unchained (Ištrūkęs Džango)
Life Of Pi (Pi gyvenimas)
Lincoln (Linkolnas)
Skyfall (Operacija "Skyfall")

Muzika
Anna Karenina (Ana Karenina)
Argo (Argo)
Life of Pi (Pi gyvenimas)
Lincoln (Linkolnas)
Skyfall (Operacija "Skyfall)


Daugiau nominacijų galite pamatyti ČIA. Už ką jūs? Aš visur, kur tik yra už "Optimisto istoriją", ypač - "Geriausios aktorės" nominacijoje. 

Taigi, tiek norėjau papasakoti apie šiuos
tikrai žinomus apdovanojimus. Bet sulau-
ksite dar vieno straipsnio susijusio su jais -
parašysiu apie laureatus!


37 Komentarai

 1. Šaunuolė! Tavo straipsniai visada puikūs! Esi tikrai talentinga... Ačiū buvo įdomu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, tai nebuvo blogai, bet perskaičiau tik pretendantus į Oskarą ir porą faktų... čia per daug datų ir tas vikipedinis aprašymas sukelia nuobodulį :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gintare - labai labai ačiū :) :) :) Anonimiškas - gali ir taip pasirodyti, bet straipsnio informaciją ėmiau ne tik iš wikipedijos, bet ir iš kelių filmų blogspot'ų. Gal jie ir ėmė iš ten, aš nežinau :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Buvo nuobodoka, bet neblogai padirbėta.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritariu šiek tiek anonimams, man irgi buvo nuobodoka, kadangi visas tas vikipėdinio stiliaus rašymas kėlė nuobodulį... Nežinau, galbūt nereikėjo tiek datų ir pavardžių... Bet tema išpildyta gerai, puikiai pasidarbuota, ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Suri Cruise was photographed shoe shopping with her mother, Katie Holmes.
  Foot Petals doesn't have the Killer Kushionz listed price wise with the Heavenly Heelz, so combo packs are probably variable by where you buy or your preference as to how much comfort you want. This is another optional step that you shouldn't feel pressured to fulfill.


  Also visit my blog post :: shoe carnival

  AtsakytiPanaikinti
 7. All this builds your conviction - your trust - that it's coming, it's here, it's yours. Also keep in mind that the law of attraction brings you what you focus on. But, it's your job
  to know better - in this case you should know he is just
  a crazy fool, AKA the maniac.

  Feel free to visit my page - done deal

  AtsakytiPanaikinti
 8. And while investigators say the murder victim is linked to a "feud," they are not sharing the
  details about that part of the investigation. Another benefit of rubber mulch versus typical mulch is
  its lifespan. It is advantageous for the customer to compare
  the prices for an additional dumpster rental
  from the normal waste removal company against an offer made by a collector that will place a
  dumpster for a one-time pickup.

  Also visit my weblog ... concrete

  AtsakytiPanaikinti
 9. Due to the price of real watches, many people find
  that Omega Replica Watches suit them better. The stunning designs and appealing colours used
  by Ice Watch have made a remarkable place for these trend setting watches in the traditional watch industry.
  Gallen), Clu Gulager (Stanley Bernside), Terry Kiser (Jesse Hardwick), and Didi Lanier (Amarillis
  Caulfield).

  Feel free to visit my blog: fast Track watches

  AtsakytiPanaikinti
 10. We are very mindfulchristian louboutinshoes are really loved by women,
  and many turn out fascinated from the signature red
  outsoles. Selling Mark Cosmetics: Pros, Cons, Tips, & Tricks.
  In order to complete any vintage look, one must find the right shoes.


  My page - red shoes

  AtsakytiPanaikinti
 11. Monday through Friday from 11:00am to 9:00pm, on Saturdays from 10:00am
  to 7:00pm, and they are even open on Sundays from 12:00pm to 6:00pm.
  An olive green can be quite pretty for dresses, also it mixes well along with other fall wedding
  colors like russet or perhaps a wealthy copper metallic.
  A good master and mistress of ceremonies can and should handle these functions.


  my site; cheap Dresses

  AtsakytiPanaikinti
 12. Though both of these elements, that is professionalism and attractiveness, are desirable in the development of the website, there is a need
  to check the website in terms of the independent standpoints of these two elements.
  I've known some people who could be staring at an open door and not even see that it's
  open, let alone realize its significance. When a club experiences a successful or memorable season, generally there is one player or perhaps no more than two or three who lead the charge.


  Feel free to visit my web page :: done deal

  AtsakytiPanaikinti
 13. With a 60 day maturity, turnips need to be in the ground by August 15.
  Wood chips: This material contains bark, and wood of various sizes.
  When ordering mulch, find out what the delivery cost is and compare
  it between companies before ordering.

  Also visit my web page mulching

  AtsakytiPanaikinti
 14. New CP "Montgomery County" then posted a comment οn
  the author's CP page alleging that the Live Nation article had errors and did not have accurate information about the project or the process leading to it. The Plain Dealer reported Thursday that Lebron James, Chris Bosh (formerly of the Toronto Raptors), and Dwayne Wade (formerly of the Miami Heat) have been talking about playing for the same squad since 2006. Council member Roger Berliner is quoted in that article as saying, "I do perceive the process used here taints the entire project and makes it difficult for us.

  Feel free to surf to my site done deal

  AtsakytiPanaikinti
 15. As we all know that black can make people look thinner.
  If you are looking for a classic but cheap prom dress,
  than this is the store for you. Also , plan to shop in the off-season for best selection.


  My webpage - cheap dresses

  AtsakytiPanaikinti
 16. Some hair stylists are definitely more creative and may put various decorative
  twists and spins and dwarf buns in your little blossom girl's your hair, combined with the other sorts of basic hair-styles listed above. You will also need about a foot of narrow ribbon (no wider than the headband) and some faux jewels to coordinate with your prom dress. For a tiara-like headband, purchase a bag of seed pearls or tiny beads.

  my web-site :: hair accessories

  AtsakytiPanaikinti
 17. Usually sales are advantageous to customers because they can purchase items at a mark
  down price. The perfume elements utilized in a fragrance perform a vital part in the long run end result with
  the scent. So, the next time you will go outside to buy a perfume for yourself, buy a unisex perfume and
  I am quite sure that you won't regret your decision.

  Also visit my webpage: The perfume shop

  AtsakytiPanaikinti
 18. Try a simple, grown up, barrette with some sparkly jewels, or a thin headband with a few strategically placed gems.
  True love is a wonderful thing and sex dating is the right way to explore the possibility of a
  genuine attraction. Hats If you never wore
  hats before, now is the time to start.

  Here is my web site - hair accessories

  AtsakytiPanaikinti
 19. You can get classically styled models or whimsical versions in polymer clay or salt dough.
  One of the main attractions is located at the corner of the island,
  a very modest with an ornate gate and a collection of the most rare and beautiful animals you will ever see.

  There is a slim chance that you may not find what you want but when you didn't see it, you can check their blogs because there are more stuff there and they feature clothes on their section of recreating the celebrity look, by then its impossible not to leave the shop without buying one that will make you smile for days on end, check back in from time to time to see new items, you just might find more in the future.

  Also visit my weblog; Souvenir

  AtsakytiPanaikinti
 20. Consumer Reports suggests finding out what the dealer
  price is and negotiating up from that figure as opposed to working from the sticker-price down.
  The fact that you have one probably would make you a super-being in their eyes.
  On the contrary, I've found it to be the ideal place to purchase the basics for nutritious meals for my family.

  Feel free to visit my webpage super deal

  AtsakytiPanaikinti
 21. For into account the growing season and elegance of the wedding, you'll have not a problem locating the perfect shade of green for the family and friends to put on. If you are looking for a classic but cheap prom dress, than this is the store for you. Create your own store, select a pricing plan, add products, and start selling.

  My blog; cheap dresses

  AtsakytiPanaikinti
 22. Head over to the City Hall and book a taxi cab for a two-hour city tour.
  Thrifty Car Rentals does have some of the cheapest rates anywhere, and with unlimited milage.
  A person can either go through the lists provided on the site or just type the
  relevant search parameter and start a search.

  My site spring shoes

  AtsakytiPanaikinti
 23. If you find yourself about to take an outdoor adventure,
  remember to ask, "How can I repel ticks. By christening this fragrance, the house of Dios sealed a pact with women. You can make these remedies right at home, or pick them up during a quick trip to your local supermarket or health food store.

  Feel free to visit my weblog :: Www.Studywithplymouth.Ac.Uk

  AtsakytiPanaikinti
 24. This method also requires a fair degree of expertise.
  This is a cheap efficient way to promote your sale and also a way to ask for donations on the same flier.
  However, be careful not to give your items away by charging
  too little.

  Take a look at my web site :: Next sale

  AtsakytiPanaikinti
 25. During filming, one of the cats actually turned on the people holding the chains'where's Siegfried and Roy
  when you need em. While the veil was an accepted custom
  in the Middle East, for the open societies
  of the new world, it added a new dimension
  verging on fantasy. And tie a wide piece of silk as the belt to hold the gown tight.  Also visit my web-site :: harem pants

  AtsakytiPanaikinti
 26. We are very mindfulchristian louboutinshoes are really loved
  by women, and many turn out fascinated from the signature red outsoles.
  The finishing touch: A matching red handbag or red belt. Anne Keipper said Thursday that
  she was surprised to learn of the lawsuit because she had heard nothing about
  the matter since the day it occurred, Feb.


  my web site: www.sf-germany.com

  AtsakytiPanaikinti
 27. It's hard to find a great case for your Kyocera Echo, it seems as if there are just no cases to compliment its unique dual screen design. Only purchase a designer Prada handbag from a reputable dealer or high-end department store. The expandable mechanics of its construction, along with the non-slip edges, allows for a secure grip of your phone whether it is in the case or not.

  Feel free to visit my webpage; cheap handbag

  AtsakytiPanaikinti
 28. What's more, it makes the software that runs the world. Why, you ask, would Microsoft use its resources to develop free services like Google's
  ωhen іt could just keep makіng its regular installеd apρliсations better.
  Backіng up your ѕmагtphonе iѕ
  noω as important aѕ backing up your computer, yοu don't want to lose all those contacts, emails, SMS messages and all the other data that your smartphone has been accumulating.

  Look into my blog :: big deal

  AtsakytiPanaikinti
 29. As important as choosing the right summer 2010 accessories is
  knowing what to wear the accessories with. True love is a wonderful thing and
  sex dating is the right way to explore the possibility
  of a genuine attraction. There are hair accessories that
  can be bent or twisted into whatever statement you want to make.

  AtsakytiPanaikinti
 30. If you want to remove their ads and put your own,
  you must upgrade to a paid e-store. The Be - Cents - Able website doesn't describe workshop content in the workshop sign-up section. For those who can afford to travel by private jet, the hassles sometimes outweigh the benefits.

  Also visit my website ... spring shoes

  AtsakytiPanaikinti
 31. Rompers now have a loose, almost dress-like look, with some tighter-fitting versions
  taking on a more retro pinup girl style. Its current collection features an
  eccentric blend of romance and casualty with strong feminine pieces such as lace
  tops and silk shorts. Back in 2005, she went on to
  finish fourth in the Indianapolis 500, the highest ever for a
  femal driver.

  Feel free to surf to my web blog hotpants

  AtsakytiPanaikinti
 32. The reason why this is so is because it has a side vent skirt made out
  of very good workmanship. Overlap the elastic a couple of inches and sew it in place.
  Victorian era, leather gloves were quite popular but now followers of Victorian fashion will order them in any range of fabrics, often with ornate decorations.


  my weblog - harem pants

  AtsakytiPanaikinti
 33. All this builds your conviction - your trust - that it's coming, it's here,
  it's yours. A sharp eye and a little bit of speed is all it takes to become a Spot it. As for the contract details, the insider told, "Papers are being finalized.

  my webpage: Done Deal

  AtsakytiPanaikinti
 34. And for the first time in over 2 decades I thought about sleeping with the lights on.

  Best scene to me was Betty White and Sandra Bullock's impromptu "dances" in the woods. Only in some crazy, alternate universe would a guy say, 'honey, is it that time of the month'.

  Also visit my website; big deal

  AtsakytiPanaikinti
 35. The end result is players will continue to be concussed and seriously injured.
  1% of the overall population of the United States (National, 2007). Although you should avoid wearing overly oversized shoes, you should buy shoes with a high heel.

  Here is my web site general pants

  AtsakytiPanaikinti
 36. This simulator combines the realistic control panels and control experience with the military element.
  Most of us has a chance to experience the amazing adventure of some kind of aircraft
  simulators. At this time, and in a good location, the leader should
  set up a few anchors and belay the second climber so he
  can climb up and hand off the equipment he has been recovering.

  In order to compete for market shares on routes you must have a virtual airline
  management game account. Retain on your own and these you enjoy in the gaming.

  AtsakytiPanaikinti
 37. You need to take part in a contest for one of the most useful blogs on
  the net. I am going to recommend this website!


  Feel free to visit my website: how to buy a used car from a dealer

  AtsakytiPanaikinti