Interviu su konkurso ''Į mokyklą'' nugalėtoja Simona A : ,,Stengiuosi atrasti save kuo įvairesnėse srityse''

Labas rytas! Šiandien aš gana ankstyva, bet noriu tiek daug nuveikti! Šeštadienis, savaitgalis, visas laikas jūsų! Nuveikite tai, kas labiausiai patenkina jūsų širdelę... O aš noriu jums pristatyti interviu, kurio aš gana seniai laukiau. 

Kažkada kažkada kažkada, seniai seniai buvo toks konkursas ''Į mokyklą!'', kuriame reikėjo kurti derinius. Jūsų balsų daugiausiai surinko mūsų blogo rašytoja Simona A! Simona - labai aktyvi mergina, kuri užsiima įvairiausiomis veiklomis... Buvo labai smagu su ja šnekėtis. Mūsų pokalbį rodau jums - nekantrauju, jog ir jūs suprastumėte, kokia Simona yra talentina ir įdomi mergina. :)

Labas, Simona! :)
Labas, Vilija :)

Simona su sese, krokodilų fermoje.
Esi konkurso ''Į mokyklą!'' nugalėtoja ir taip pat aktyvi rašytoja mūsų bloge. Būtų įdomu sužinoti, kieno nuostabius straipsnius kas dien skaitome. :) Trumpai prisistatyk.
Taigi kaip jau žinote, esu Simona, 12 m., iš Vilniaus. Laisvalaikiu mėgstu skaityti, gaminti (ypač pyragus ir keksiukus), daryti rankdarbius ir žinoma rašyti ;) Taip pat esu iš tų, kurios mėgsta veiklą, tad retai būnu namuose (o kai būnu dažniausiai rašau Jums). Lankau įvairius būrelius: badmintono, žurnalistikos, rankdarbių ir anglų kalbos... tai padeda atsikratyti rutinos :)

Tokia jauna, bet tokia talentinga! Paminėjai skaitymą. Ką labiausiai mėgsti skaityti? :)
Šitoje srityje nesu itin išranki... Mano skaitalai prasideda žurnalais, o baigiasi rimta klasika. Čia TABU nėra, galiu drąsiai teigti :)

Prancūzijoje, menų dirbtuvėse.
Jau visi pastebėjome, jog esi puiki meistrė rankdarbių gamyboje. Ar jie seniai atsirado tavo gyvenime?
Rankdarbius gaminti pradėjau antroje klasėje, kai technologijų pamokoje pradėjome siuvinėti. Tiesa, pradžioje nesisekė ir iki šiol nesu meistrė mezgimo, siuvinėjimo ir nerimo rankdarbiuose :( Tiesiog negaliu išmokti tų visų ženklų, o kurį laiką nemezgusi nemoku net pačių paprasčiausių kilpų išmegzti... bet žinoma stengiuosi ir po truputį tobulėju :) Taigi, pradžioje rankdarbiai man visai nepatiko, bet vėliau pradėjome dirbti su karoliukais ir štai čia mokytoja mane sudomino. Pradėjau savarankiškai mokintis juos verti ir po truputį įžengiau į šį kūrybos Pasaulį... Na, o dabar po visų nesekmių esu įvaldžiusi daug įvairių technikų ir tikrai nežadu sustoti :) Štai, neseniai pradėjau domėtis mozaika ir apie ją greitu metu pasirodys TD straipsnis :)

Atrodo, tavo laisvalaikis tikrai aktyvus. Visgi, rankdarbiai yra ramus užsiėmimas, bet paminėjai, jog lankai ir badmintoną, kas yra aktyvu ir judru. Esi įvairiapusė asmenybė ir nemėgsti užsisedėti vienoje vietoje?
Iš dalies taip, stengiuosi atrasti save kuo įvairėsnese srityse... bet kartais būna, kad visą savaitė nieko nenoriu daryti, o tik miegoti ir valgyti.
Simonos derinys ''Į mokyklą~!''

Laimėjai konkursą, kuriame reikėjo sukurti drabužių derinį. Draugauji su mada?
Oooo... šito klausimo bijojau labiausiai. Iš tikro mada nėra mano draugė. Rengiuosi kaip man tinka ir patinka. Žinoma, jei žurnale būna koks nors straipsnis skirtas šiai sričiai paskaitau, bet nepuolu pirkti šį sezoną madingų drabužių.

Rodos, tavo 'kaip man tinka ir patinka' formulė pasiteisino, nes tavo derinukas visiems patiko labiausiai. :) Ar eidama į mokyklą prie spintos praleidi daug laiko?
Mokykloje mums reikia devėti uniformas. Griežtai. Balti marškiniai, sijonai, kaklaraištis, švarkas, baltos pėdkelnės... tai taip nuobodu! Labiausiai vargina, kad mano klasė yra tiksliųjų mokslų, o auklėtoja moko matematiką. O matematikės mėgsta tvarką, tad tuo metu kai kitų klasių mokiniai prie švarko prisisegę porą spalvotų ženkliukų, kaklus apsivynioję šalikais, mes turime būti nuobodus ir kaip mokytoja sako - visiems geri pavyzdžiai. Tad spintoje besiringdama drabužius daug neužtrunku, o prie veidrodžio belieka susipinti tradicinę arklio uodegą.

Išvardink tris dalykus, kurie tau patinka mokykloje? :)
Sunku dabar taip greitai pasakyti, bet pasistengsiu :). 1. Nuostabiausi draugai (tarp jų ir rašytoja Ema), kurie visada palaiko ir paguodžia. 2. Vienintelė gera geografijos mokytoja. Tiesa, ji kiek griežtoka, bet mes ją mėgstam už atvirumą ir įdomias pamokas (neseniai ji pasakojo mums kaip pati geografijos nesimokino, o viską nusižiūrinėdavo (o ji pasakoja taip juokingai!)) 3. Mano spintelė. Gan keista, bet tai tiesa. Ji ne taip kaip kitų mokinių yra ramioje vietoje. :)

Italijoje, su vėliau išmesta ledų porcija. :D
Visas tavo gyvenimas dar prieš akis... Ką labiausiai norėtum nuveikti, ar turi kažkokių 'Before I Die' planų? :)
Na, kažkur sename dienoraštyje buvau sudariusi sarašą dalykų ką turiu nuveikti iki penkiasdešimties :) Vienas iš punktų pažymėtas raudona spalva yra toks - pereiti camino kelią. Jis yra Prancūzijoje, apie 900 km. ilgio. Ateity būtinai apie šį kelią aprašysiu TD blog'e :)

Kaip smagu skaityti atsakymus, kai dažnai mini ''Aprašysiu TD bloge'', ''Papasakosiu bloge'' ir t.t. Tikiuosi, TD dar ilgai gavo vietą tavo aktyviame laisvalaikyje? :)
Na, rašyti planuoju ilgai, bet kaip sakoma niekada nesakyk niekada. Bijau žadėti, nes gali viskas pasisukti kita linkme... Bet į klausimą atsakyčiau taip, kol yra laiko ir noro tikuosi mano vardas čia bus :)

Didelės tau sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo! :)
Ačiū, Vilija, tau linkiu to paties :)


Štai toks trumpas interviu su Simona. :) Dar kartą įsitikinau, jog ji yra labai draugiška ir maloni. :) O kokią nuomonę apie Simoną susidarėte jūs? :)

Vilija. 

26 Komentarai

 1. Labai atviras, šiltas ir nuoširdus interviu. Man patiko! Visą laiką skaitydama šypsojausi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jeigu nežinočiau, kad tau 12 metų, iš atsakymų duočiau 14... Tikrai, esi jauna bei talentinga, ko dar galima norėti? Sėkmės, esi tikrai mielas ir šiltas žmogutis :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Wearing it with a jean vest makes it look dressier. Purchase one with pictures of animals on it or go for a red one or a bright peacock blue or an emerald one.
  Given the rousing and emotional performance Michael Lynche did
  of her song "This Woman's Work" last night (making Kara D.


  Feel free to visit my blog post :: red shoes

  AtsakytiPanaikinti
 4. It should be easy to find a rhinestone or pearl tiara accented with blue.
  In total the pages of selections from Camila Paris fashion
  accessories is overwhelming. They can be customized in certain designs or
  colors, so that the person wearing them has a little control over what they ultimately look like.


  my site - hair accessories

  AtsakytiPanaikinti
 5. Be ready for action when this conjunction occurs in early April.

  Simply put, the method is to cover up skin completely. It's smooth as a cream foundation, light as a powder.

  My website http://www.Strony.nieruchomosci.idel.pl/search.php/all/cuming4u - member profile - selma lachance

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dorothy іs a littlе girl ωho lіved with her aunt аnd uncle іn Kansаѕ.
  I better try drinking a latе afternoon сoffee toο,  іf I’m gοing tо κеeр up, she wгylу thought tο heгself, and
  a slight smilе сгossеd
  her lіps for the fіrst time that night.
  Go to the American Hеalth Αssociatіon's web site, Deliciousdecisons.

  Also visit my page: red shoes

  AtsakytiPanaikinti
 7. Miley Cyrus went for a recent run with her puppy, Floyd. He told the NY Times
  he wanted to "toughen her up and give her a moder sensibility. She has also become a fashion icon and role model in the gay community and some of her biggest supporters are Beyonce, Ellen De - Generes and, now deceased Alexander Mc - Queen.

  My weblog hot pants

  AtsakytiPanaikinti
 8. Among all the festivals and holidays of the Christian Church year,
  Christmas remains the most observed and most popular. Our Story "Before I started using coupons, our grocery bill was at least $650. This computer comes equipped with 1 terabyte of hard drive storage so plenty of space is available for loading space-hungry PC games.

  Also visit my website: hot Deals

  AtsakytiPanaikinti
 9. Five to eight semi-finalists will be selected to move on to
  the next round, and then two top finalists will be selected
  to win all-expense-paid trip to New York City for the Fashion Footwear Association of New York (FFANY) Shoe Show
  in June 2009 where their designs will be judged by a celebrity panel, and the
  Grand Prize winner will be announced. Present day anti static shoes provide higher level of electrical insulation,
  provide continuous drain of static in order to protect sensitive components and they do not spoil the flooring also.

  Position it within one of the eyes and then copy
  and paste the pupil into the other eye using the tactics previously explained.


  Here is my homepage ... shoe carnival

  AtsakytiPanaikinti
 10. This is NOT a trick ' it is 100% proof of the power of the mind. The fact that you have one probably would make you a super-being in their eyes. It is difficult for those without the knowledge and these insider tips.

  Look into my weblog super deal

  AtsakytiPanaikinti
 11. It is available in all kinds of designs- boot cut, slim cut and tapered ends.
  Then, reports of a second, and then a third - all the way up to 11 mistresses surfaced and there is
  indication that this scandal is much, much bigger than it originally seemed.
  Highlights include an apartment siege, an airplane vs.

  Feel free to visit my weblog - Harem Pants

  AtsakytiPanaikinti
 12. It saved much of my time since I didn't have to run around town looking for items and everything was easily delivered straight to my door before the wedding. To me, this mozzarella cheese tastes good enough to eat in a grilled cheese sandwich. By just looking at the pictures of their works, I could not even find the right words to express how I amazed I was.

  Look into my web-site :: one stop shop

  AtsakytiPanaikinti
 13. Steven said that performance was "so over the top it defies judging. GO with finger foods such as finger sandwiches, pizza bagel bites, cheese platters, meat platters, and anything else that people can just pick up. In addition to color it is easy to choose for your personal vintage party dress will be black, purple or platinum which look especially reliable.

  My homepage - flapper dress

  AtsakytiPanaikinti
 14. A satin, silk or chiffon fabric is appropriate for cabaret
  costumes. Overlap the elastic a couple of inches and sew it in
  place. Queen Victoria: the queen of England
  from 1837 to 1901 after whom the.

  Also visit my weblog - harem pants

  AtsakytiPanaikinti
 15. It is in no way easy to locate coupons on the internet.
  Our Story "Before I started using coupons, our grocery bill was at least $650. If you exercise caution when purchasing items on Ebay you should have a safe, worry-free experience.

  Have a look at my site :: http://www.caar.co.uk/

  AtsakytiPanaikinti
 16. It is available in a sedan or hatchback version.
  There are certain crime scene clean up agencies which realize the depth of the
  issue, and therefore, make sure that the teams they dispatch to the
  crime scene are both technically, and mentally able to deal with the mishap.
  This will give them clear notice that if they want any action on a problem, they had better find a more effective
  way to express it.

  My homepage done deal

  AtsakytiPanaikinti
 17. Girls can dress up dolls as princesses, ballerinas and super heroes.
  True love is a wonderful thing and sex dating is the right way to explore the possibility of a genuine
  attraction. , mostly because they know the local language very well.


  Here is my web-site; hair accessories

  AtsakytiPanaikinti
 18. Make sure that you work with a flower provider who will
  appreciate how important this celebration is to you and your families.

  Simply put, the method is to cover up skin completely.
  The more than 450 Scentsy employees in Meridian were thrilled to host our fellow DSA members.


  My webpage :: fragrance direct

  AtsakytiPanaikinti
 19. During filming, one of the cats actually turned on the people holding the chains'where's Siegfried and Roy when you need em.
  So, if you're married, successful, and an ex-flame is promoted as your new boss, watch out-especially if she looks like Demi Moore. Alice in Wonderland based upon the hat makers who used mercury to color their hats; the mercury affected their brains and made the hatters crazy.

  my weblog Harem Pants

  AtsakytiPanaikinti
 20. Get Lisa's FREE newsletter with dating advice and tips at. Our basic message is that government should allow firms to experiment with different business models for Internet services. Though not a great tackler, his coverage skills and size could become a great help to the Lions secondary.

  my web page big deal

  AtsakytiPanaikinti
 21. There was a long, 12 yeaг gap between
  her prеvious CD, "The red shoes" anԁ "Aerial".
  So what ωas thіs ροor,
  ρitеous old baѕtard to do whеn it ωas еventually гeѵealed to
  cousin, kindered, kith, and kin thаt he'd been living an enormous lie all along. Look at stubby little Tolouse, boy, look at this genetic mishap.

  AtsakytiPanaikinti
 22. James 1:19-20 My dear brothers, take nоte of thiѕ: Evеryοne should be quick to listen, slow to speak and slow
  to beсome angry, for man's anger does not bring about the righteous life that God desires. ' Leave the door oρen foг hіm
  to tell you what happenеd. Thе variety is great and
  you саn eѵen buy a barebones kit ог ωhatever you nеed to build your
  oωn PC from the ground up.

  Also visіt my blоg Bizspeaking.com

  AtsakytiPanaikinti
 23. 'Was the occupant of the house some romantic loner lost in his dreams. Entourage has always been a show that really almost pretends to be edgy and unpredictable. I love the swivel cord (I have long hair) and the locking switch is real handy with three kiddos that love to hang out with me while I do my hair.

  Check out my web page ... only-4u.com

  AtsakytiPanaikinti
 24. Duгing the first tгimester of pregnancy іf yοur general pants
  are too ѕnug you can ρurchasе a Bella Banԁ, which
  is a tube top for youг bеlly area thаt can help keep
  normal general pants cloѕed. Whеn you subjeсt is poѕing, havе them
  sit or ѕtand at а slіght angle to thе camera.
  Forget the сommon pеrcеρtіοn that caѕuаl wear meаns wearing jеans, сapris ог shοrts and indulge yourself tο thе οne ѕhoulԁer ladies dгеss eхρeriencе.

  AtsakytiPanaikinti