Interviu su Vilija! "Visa veikla, kuria užsiimu - lyg dovana"


"Teenage Dreams". Atrodo, jog tai blog'as, kurį nuolat lydi sėkmė: gausus skaitytojų būrys, puikūs straipsniai ir kitų pripažinimas. Bet ar pagalvojot, iš kur visa tai atsirado? Kas sukūrė tokią puikią padėtį TD blog'ui?
Vilija prasitarė, kad nėra niekam davusi interviu, taigi, nepraleidau tokios progos ir pakalbinau ją - žmogų, dėl kurio gyvuoja TD. Taigi, kviečiu visus artimiau ją pažinti ;)


Labas, Vilija :)))
Labas ir Tau, Edita (:

Taigi, netikėtas interviu, kuriame turėsi parodyti kokia gi iš tikro yra TD šefukė :) Pradžiai norėčiau, kad įvardintum savo kelius pagrindinius asmenybės bruožus, kuriais naudojiesi kasdienybėje. :)
Netikėtas tai tikrai.. :D Į domus klausimas. :} Kasdienybėje aš esu labai įvairi, bet kas mane pažįsta, tikrai žino, jog esu tikra plepė. Labai dažnai ''šaudau prikolus'' ir dievinu kai iš jų juokiasi. :} Šiaip manau esu draugiška, stengiuosi kiek galėdama būti nuoširdi ir visiems padėti. :)

Turbūt kiekvienas TD skaitytojas, na jei ne jis, tai rašytoja, žino, kad esi be galo rūpestinga ir rūpiniesi visų gerove, ypač TD. Ar tokia geraširdė bei rūpestinga esi realybėje? Kokios yra Tavo vertybės?
Kaip minėjau, stengiuosi tokia būti. Nežinau, turiu daug veiklų, todėl norėdama visur spėti, visiems padėti tenka paplūšėti. Bet teikti kitiems džiaugsmą, pagalbą - tobulas jausmas. Dažnai nemoku pasakyti ''ne". Svarbiausia mano gyvenime - vienareikšmiškai šeima. Nieko taip nebijau, kaip prarasti artimus žmones ir dėl jų tikrai padaryčiau viską. :) Taip pat labai vertinu tiesos sakymą, meilę, nuoširdumą.
  
O kokia Tau yra šeima? Už ką ją taip vertini? Juk daugumai paauglių augimo metu yra svarbiausia draugai. Ką manai apie tai?
Šeima - pagrindinis ramstis gyvenime, sakau tai visiškai tvirtai. Mūsų santykiai geri. Vertinti tikrai yra už ką - tėvai velniškai manimi rūpinasi, bet nelaiko už pavadžio. Dažnai įgyvendina beveik visus mano poreikus (proto ribose). O svarbiausia, aš esu įsitikinus, jog visada, bet kada galėčiau kreiptis į juos. Tėvai, sesuo visada padėtų man bet kokioje situacijoje. O apie tavo paminėtą atvejį aš turiu savo nuomonę - viską galima suderinti, bent jau aš taip manau. Niekada nereikia pamiršti artimiausių žmonių. Draugai - irgi svarbu, bet tobuliausia, kai galima visa tai suderinti.

Džiaugiuosi, kad turi nuostabią šeimą, jie tikrai užaugino nuostabų žmogutį :) O dabar grįžkime prie kitos temos - Tavo užsiėmimų. Minėjai, kad turi daug veiklų. Ar tai tik blog'o tobulinimas ir rašymas ar dar kažkas daugiau? Kiek Tau tai reiškia ir kiek tai užima vietos Tavo gyvenime?
Ech, veiklų turiu daug. Kartais sunku suspėti, nes aš nemoku planuoti laiko. Esu aktyvi ateitininkė, tai atima gana daug laiko. Šiais metais pradėjau mokytis gitara ir iš mokytojo žodžių galima spręsti, jog su darbu galbūt kada nors kažką ir pasieksiu. Taip pat lankau teatro būrelį. Šiuo metu rengiame spektaklį, kuriame atlieku pagrindinį vaidmenį, o balandžio mėnesį važiuosime į spektaklių konkursą ''Šimtakojis''. Nepaisant to, dar stengiuosi ir gerai mokytis (kol kas sekasi neblogai, pirmą pusmetį pabaigiau 9-10) ir apdovanoti šeimą ir draugus dėmesiu. Visa veikla, kuria galiu užsiimti - lyg dovana. Dabar galiu džiaugtis, jog turiu galimybę veikti tai, kas man patinka. Na, bet manau, kad blogas vis tiek užima daugiausiai mano laiko. :)


Visada esu UŽ aktyvius žmones, taip ir toliau! Belieka palinkėti Tau sėkmės veiklose ir laiko valdyme! O ką patartum merginoms, kurios niekuo neužsiima išskyrus televizoriaus žiūrėjimu ir kompiuteriu?
 Pasikrutinkit ir apsižvalgykit kiek daug galimybių yra aplinkui. Aš gyvenu mieselyje, pas mus nėra Akropolių ir įvairių pramogų, miestelyje gyvena tik 1000 žmonių.. Bet kai neturi galimybių kasdien vaikščioti po centrus, eiti į boulingus ar kiną, kiekvieną progą vertini daug labiau. :) Linkiu jums atrasti savo varikliuką, veiklą, kuri jums teiktų begalinį džiaugsmą. :)

Puikus palinkėjimas :) O dabar palieskime temą, kuri susijusi su Tavo didžiausiu laiko semėju - "Teenage Dreams" blog'u. Nuo ko viskas prasidėjo?
Prieš 'Teenage Dreams' yra dar visa priešistorė... Jeigu nuspręsčiau ją pasakoti, reiktų begalės laiko. Iš tiesų blog'uose buvau paklimpusi jau seniai. Gal 2009 metai, gal 2010... Pradėjus žaisti žaidimą stardoll atradau daug lietuviškų blog'ų. Pradėjau rašyti viename, paskui kitame, trečiame... Blogų pagalba susipažinau su daug šaunių žmonių, vienas iš jų - Monika. Berods 2011 metų vasarą tapau SIBY administratore, bet vėliau blog'as užsidarė... O man trūko. Trūko rašymo. Trūko komandos. Trūko vakarų, ilgų vakarų. Taip ir išėjo, kad įsinorėjau blog'o. Labai. Sukūrusi jį, parašiau Monikai ir paprašiau pagalbos. Viena labai bijojau. :) O tada ir prasidėjo darbas vardan to, ką turime dabar...
Ar daug kainavo nervų, laiko? Ką dar turėjai paaukoti vardan tokio rezultato?
Nervų kainavo tada, kai užeidavo 'heiterių' bangos. Tuomet tikrai svirdavo rankos viską mesti (vieną kartą nusviro). Laikas tikriausiai buvo pats brangiausias, nes kiekvieną dieną prie blog'o praleidau ne po pusvalandį, ne po valandą... Aukoti turėjau daug, labiausiai laiką su draugais ir šeima. Tėvai žinojo, kuo užsiimu, tad mane tik skatino (ir skatina). Bet draugai neretai juokais vadindavo 'nolaifere', o draugė, kuri vasarą buvo grįžusi iš Airijos, sakė, kad pas mane nebevažiuos... :D Žinoma, jie draugai, jie palaikė. Ir dabar palaiko. :) Tai man svarbu.

Kas Tau padėjo ar net padeda išlaikyti tokią veiklą? Kas teikia motyvacijos?
Labiausiai padeda padėkos, gražūs žodžiai, komplimentai... Dieve, kaip man smagu girdėti žodžius, jog TD nebūtų toks be manęs. Tai man tikrai yra didžiausias postūmis - jaustis reikalingai. Taip pat man patinka rezultatai - kai pirmą kartą buvome išspausdinti "Luka" žurnale, visą dieną kiekvienam sutiktam draugui pasakojau, kad mes žvaigždės. Jie juokėsi ir sakė, kad ten nėra mano pavardės, lia lia lia... Bet ten yra MŪSŲ blog'as, po velnių! O labiausiai motyvuoja dėmesys, todėl ne kartą prašiau visų skaitytojų parodyti, kad jie gyvi. Nes be jų nėra stimulo rašyti. :)

Kaip matau, blog'as Tau iš tiesų yra labai svarbus. Taip pat, Tu esi svarbi jam ir visai komandai :) Taigi, ko palinkėtum visiems skaitytojams, rašytojoms, blog'ui ir sau?
Net negaliu patikėti, jog greitai šitam mažam kūdikėliui jau bus metai. :) Pirmiausia blogui palinkėčiau daug daug talentų, ryžtingų ir užsispyrusių merginų, kurios norėtų rašyti. Taip pat - nesibaigiančių skaitytojų ir jų komentarų. Sau noriu palinkėti stiprybės ir užsispyrimo, nes kas mane pažįsta, žino, kad nesu pats pastoviausias žmogus pasaulyje... Skaitytojai - jūs nuostabūs! Be jūsų - nebūtų mūsų. Linkiu jums, kad kiekviena diena būtų saulėta - jei ne saule, tai gerais darbais. :) O prieš visas rašytojas lenkiu žemai galvą ir dėkoju už begalinį darbą. MYLIU jus visas labai ir linkiu daug daug idėjų. :) xx


Už visus norėčiau pasakyti širdingą AČIŪ. AČIŪ už palinkėjimus, už ryžtą, už siekį tobulėti ir būvimą ta saule mūsų kasdienybėje. :) Tai Tavo pirmasis interviu ir manau, kad Tau tikrai gerai sekėsi. Esi įdomus žmogus ir esi verta tik geriausio :) Ačiū Tau už interviu. Iki kito karto! :)
Ačiū Tau, Edita, jog buvai pirmoji, kuri sugalvojo pakalbinti mane. :D Iki!

Tiek šį kartą, tikiuosi bent kažkiek susipažinote su blog'o savininke :)

9 Komentarai

 1. Oi, kaip man patiko šis interviu!!! Buvo labai labai įdomu. Vilija tikrai labai šaunus žmogutis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įdomus interviu, patiko skaityti, šaunuolės :P

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gražus interviu, bet reikėjo ištaisyti visas klaidas. :)
  Jei norite, jog ir ateityje blog'as išliktų toks pats pastebimas, reiktų viską atlikti profesionaliai.
  Sėkmės! Linkiu stiprybės, Vilija!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vilija, kokiu gerų blog'ų dar žinai??

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ojėėtus, Vilija, priminei man senus laikus! Kaip gera žinoti, jog šį blog'ą valdo žiauriai geras, nuoširdus, pareigingas, aktyvus ir visoks kitoks žmogutis! Džiaugiuosi už tave ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jeigu jūs žmogų renkatės pagal išvaizdą, tada jums tikrai su galva kažkas negerai.. :) Nuoširdžiai sakau.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Dėkui visoms. :)

  Evelina - ačiū tau labai. :) Tu esi vienas iš tų žmonių, kuris matė mano ''augimą''. :P

  AtsakytiPanaikinti
 8. Viloja dekojam tau kad sukurei toki nuostabu bloga;**

  AtsakytiPanaikinti