Koks yra Tavo kvapas?

 Ar ir Tu nežinai koks yra Tavo kvapas? Jei taip, šis straipsnelis kaip tik Tau! :) Nereikės spręsti jokių testų, tereiks perskaityti aprašymus ir išsirinkti savąjį. Tavo kvapas: klasikinis, arsitokratiškas, elegantiškas, tačiau subtilus jeigu:
gali vadinti save stilinga mergina. Tau patinka būti ten kur verda gyvenimas, kur žmonės trykšta juoku ir džiaugsmu. Tau patinka dėmesys, mėgsti būti dėmesio centre. Žmonės Tave vadina "elegancijos įsikūnijimu". Esi ta kuri visuomet galvoja, kaip atrodai ir ką sakai, kaip ir dera stilingai merginai. 

Tavo kvapas: lengvas, gaivus, citrusinis jeigu:

tavo gyvenimo šūkis: "Apie tai pagalvosiu rytoj!". Esi draugiška aplinkiniams ir  nemėgsti konfliktų. Problemų visada stengiesi nesureikšminti, nes nemėgsti kuo nors rūpintis. Draugai Tave vertina už ištikimybę ir sugebėjimą būti kompanijos siela. 

Tavo kvapas: aštrus, prieskoninis, provokuojantis, jeigu:

Tu pasitiki savimi, žinai ko nori, ir nenustygsti vietoje. Viską sprendi per daug nemąstydama, o sugalvojusi ką nors įveikti nekreipi dėmesio į jokias kliūtis. Aplinkiniai vertina Tavo ryžtą pareigingumą ir sugebėjimą tapti lydere. Be to, šiems kvapams tinka temperamentingos merginos. 

Tavo kvapas: mistiškas, nenusakomas, galbūt net šiek tiek erzinantis, jeigu:

nesi uždara asmenybė, greičiau jau mįslinga, savita ir originali. Intuityviai jauti kitus žmones, suvoki jų jausmus ir slaptus krėslus. Kai nežinai ką daryti, neretai kreipiesi į žvaigždes ar net kortas. Esi tarsi "paslaptingumo deivė". 

Tavo kvapas: švelnus, sutbtilus, salstelėjęs, jeigu:

esi didelė romantikė. Žiūrėdama liūdną filmą, neretai apsiverki ir to visiškai nesigėdiji. Kartais jautiesi naivi lengvatikė, tačiau Tavo draugai labai vertina sugebėjimą atjausti ir suprasti. Na, o tu pati svajoji, kad pasaulis būtų gražesnis, taikesnis, o žmonės - geresni. 

Tavo kvapas: besismelkiantis, nenusakomas, sunkus, geidulingas jeigu:

esi mergina, kuri džiaugiasi kiekviena gyvenimo akimirka. Tavęs nekankina nuotaikų kaita, mat sugebi suorganizuoti viską taip, kaip Tau patogiau. Nesi linkusi į kraštutinius jausmus ir dievini komfortą. Be to, šis kvapas tinka ir toms kurios puikiai rūpinasi savo išvaizda, mėgsta skaniai pavalgyti ir nori gražiai atrodyti. 

Tai koks kvapas yra Tavo? :) 
Iki susitikimų,
Simona Š.


9 Komentarai

 1. Įdomus straipsnelis :)
  Mano kvapas:
  Besismelkiantis, nenusakomas, sunkus, geidulingas
  :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Bet tai kad čia viskas yra copy paste...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mano kvapas turbūt būtu švelnus, subtilus... :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mano kvapas yra klasikinis, aristokratiškas, elegantiškas. Būtent tokiais ir kvėpinuosi. Tiesiai į dešimtuką!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonime, nežinau ką turėjai omeny sakydama "copy paste", tai pasakysiu, kad čia nėra viskas išgalvota ar pan.,kadangi turiu žmonių kurie apie tokius dalykus puikiai išmano (nežinau kaip tuos žmones pavadinti) taigi jie man ir suteikė informaciją apie tai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puikus straipsnis! Mano kvapas turbūt bus mistiškas ir nenusakomas... Manau, tiesa. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man lebaai patiko. Nebuvo nuobodu ar pan. Taip ir toliau, SImona. Puiku! :)

  AtsakytiPanaikinti