Konkursas. Vakaras su muzika...                      Na štai, kaip ir žadėjau. Šiandien aš pasirodau. Kaip žadėjau su atsakymu ir pirmosiomis šio mūšio laimėtojomis! Bet tie, kurie nespėjo praėjusį kartą – nebijokite. Šis karas dar nesibaigė.
                      Praėjusio vakaro daina buvo nesunki – Ievos Norkutės „Raudoni vakarai“. Taškus pelnė šįkart netgi keturios merginos, nes du laiškus galima sakyti gavau vienu metu. Šios greitos merginos yra:
1.      Barbiu Joo ir Eglinna Meow, kurios gavo po dešimt taškų.
2.      Skaistė gavo penkis taškus.
3.      O štai Rugilė Ehh gavo tris taškus.
Sveikinu merginas. O kitus skatinu bandyti dar kartą.
Primenu taisykles: aš groju dainą. Jūs turite atspėti jos pavadinimą. O savo atsakymą (tai yra dainos pavadinimą) siunčiate į mano elektroninį paštą (naujas elektroninis paštas, kurį sukūriau jums: simonele.ski@gmail.com), tik prašau parašykite savo vardą ir pirmąją pavardės raidę laiške. Toliau renkate taškus (pirmoji asmenybė teisingai atsakiusi tos dainos pavadinimą gauna 10 taškų, antroji – 5, trečioji – 3) ir po keturių dainų pavadinimų, keturių raundų (kaip pavadinsi tai nepagadinsi) žmogysta, kuri surenka didžiausią taškų skaičių laimi interviu TD blog‘e ir tokią mažą smulkmenėlę.
Na šiandien, tikiuosi sunkesnė daina:


Laukiu jūsų atsakymų iki sekmadienio vakaro.
Myliu. Bučiuoju. Iki kito susitikimo.

„I love you all“ – S. S.
P. S. Pasilieku teisę keisti konkurso nuostatus, esant reikalui netgi jį nutraukti.
P. P. S. Jei iškils klausimų rašykite man į elektroninį paštą (simonele.ski@gmail.com). 

4 Komentarai

  1. Nu jau per sunku ir dar kažkaip nelabai gerai sugrota, melodija tikrai kažkur girdėta bet daina uzstrigo, be to ar lietuviska daina?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Eglinna.meow(Eglė)2013 m. vasario 7 d. 05:25

    Man kaip tik lengva labai :D

    AtsakytiPanaikinti