Labas :)Sveikos merginos! :) ,

Taigi aš esu viena tarp naujųjų rašytojų :) Kadangi nemoku pradėti kalbos tai bandysiu prisistatyti :D
Esu Kristina, gimiau Klaipėdoje, bet jau kaip 10 metų gyvenu Kretingoje :) Po kelių dienų man sueis 14 metų :) Tiesa sakant, esu keista ir gan baili, taigi net nežinau iš kur suradau tiek drąsos pretenduoti į Teenage Dreams :) Esu nuoširdus žmogus, na bent jau bandau būti. Dažniausiai būnu draugiška, bet labai greit susinervinu. Esu labai jautri ir linkusi kartais perdėti. Neturiu gyvenimo, muzikos ir drabužių stiliaus, tai esu linkusi klaidžioti tarp visko ir ieškoti kompromisų :) Laisvalaikiu dažniausiai gadinu akis prie kompiuterio, skaitydama eilinį bulvarą, klausydamasi muzikos, susirašinėdama su draugais, išsidirbinėdama su programomis arba žaisdama kompiuterinius žaidimus. Kartais galvoju, kad per daug švaistau laiką prie kompiuterio :D Kai kurie pravardžiuoja "nolifere" ir mano, kad gyvenu labai nuobodu gyvenimą. Bet taip nėra, pripažystu, kad iš ties kompiuteris man svarbus, bet man ne viskas sukasi aplink jį. Be galo svarbų vaidmenį mano gyvenime užima draugai :) Na neturiu aš krūvas ir neapriečiamą jų skaičių, tačiau turiu keletą, tikrų ir man labai svarbių draugų. Iš ties gyvenime esu patyrusi daug nelaimių, išgyvenau artimųjų netektis ir skaudžiausia tas, kad netekau Tėčio, bet tikrai nenoriu rinkti gailesčio, aš iš paskutinių stoviu ant kojų ir stengiuosi kabintis į gyvenimą, dauguma sako, kad po to įvykio tapau stipresnė, bet dažnai nutikus kokiai nelaimei labai daug verkiu ir kankinuosi...
Ką dar čia apie mane.... Hmm... nesu per didelė gerbėja linksmintis, bet šiaip mėgstu :) Man patinka kartais nueiti į diskotekas, tikrai nevilioti vaikinus, bet pabūti su draugėmis, gerai išsišokti, išlieti energiją ir pykti surinktą nuo mokyklos. Mokinuosi gerai, bent jau aš taip manau :) Šiaip per didelio noro mokytis neturiu, tačiau žinau, kad reikia ir nenoriu gyvenime verkti ir kankinti save dėl praeities.
Hm... mėgstu makiažą. Tikrai. Tačiau beveik nenaudoju, už tad pasirodžius progai nepagailiu :D
   Na, jeigu pamąstau apie save ateityje, bent jau dabar turiu tokį mini planą. Studijuoti Klaipėdoje anglų filologija,  o tada - Šiauries Airijoje arba Lietuvoje studijuoti psichologiją, žurnalistiką arba kažką panašaus. Bent jau dabar taip mąstau, o žinoma nenutyliu fakto, kad mano nuomonė gali keistis. Na, o dabar keletą faktų apie mane :)
Vardas, pavardė- Kristina Viršilaitė
Amžius, gimimo diena- 13, vasario 7
Plaukų spalva-  Rusva (paprasčiausiai ruda)
Akių spalva- Rudos
Zodiako ženklas- vandenis
Mėgstamiausia sporto šaka- plaukimas
Pomėgis- rašyti, piešti, montuoti video, žaisti kompiuterinius žaidimus, keliauti, maudytis, degintis, dažytis, vaikščioti, padėti ir labiausiai - BENDRAUTI!!!

O jeigu kas paklaustu apie mane dėl širdies reikalų...
O vargeli... greit prisirišu, skaudžiai kliūna... Dabar turiu tik simpatiją, užtenka jį pamatyti ir automatiškai nusišypsau :)
Na, nenoriu prirašyti daug, nors galėčiau dar dar ir daaaaaarrr...
Šiaip esu atsakingas ir sąžiningas žmogus, nemėgstu prisiimti atsakomybės, tačiau jeigu reikia, tai net ir nenorėdama atliksiu ir nepaliksiu. Tikiuosi nenuvilti skaitytojų...
Jeigu reikia mano facebook - Kristina Viršilaitė
Jeigu norit ko paklausti mano ask.fm - http://ask.fm/Rramba
Sėkmės visoms! Jeigu reikia kažkam širdį išlieti, prašyti patarimo ar šiaip pabendrauti, rašykite į Facebook, esu beveik visą parą prisijungusi :D Maloniai bendrausiu ir tikrai neišjuoksiu ar šaipysiuos.
Kristė

       

10 Komentarai

 1. Kai mūsų charakteriai panašūs :D Atrodai gan faina,būtų smagu pabendraut :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika atvykusi, labai miela pasirodei ;))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Linkiu tau sėkmės! :) Lauksiu straipsnių...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai įdomus prisistatymas :D Linkiu sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Hah, aš irgi esu labai jautri, nuoširdi ir greit susinervinu jei kas neišeina. Ir taip labai daug dalykų sutapo, labai norėčiau pabendrauti su tavimi! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Oi kokios mes panašios vis dėl to :)D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Laaabas. Puikus prisistatymas. Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveika atvykusi į TD! Tikiuosi niekas nesupyks, jei pasakysiu kad šiuo metu tu kol kas iš naujokių man esi favorite. Paskaičiusi tavo aprašymą, supratau kad esi labai įdomi asmenybė. Ir kažkuo panaši į mane. Tikrai sužavėjai, ir su nekantrumu lauksiu tavo straipsnių. :))
  P.s. sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti