Veidas man-ne piešimo knyga


Pasižiūrėjus į merginas mokykloje pasidaro kiek keista, kad jos deda tonas makiažo ant veido, bet net nesistengia panaikinti inkštirus ir spuogus. Daugeliui mūsų trūkstažinių apie makiažą ir veido priežiūrą-ypač toms, kurios dažosi. Pasižiūrėk į savo kosmetinę. Kas ten? Pudra, lūpų dažai, šešėliai, BB kremas.. Kam viso to?
Tumblr_mdd1mzuwn91rjmjj4o1_500_large
Kaip įveikti tuos bjaurius inkštirus?
Jei ant tavo veido dažnai kaupiasi inkštirai, paprašyk tėvų (ar vieno iš jų), kad nuvestų tave pas kosmetologę. Ji specialiomis kaukėmis ir drėkikliais išvalys tavo veidą (pasiryžk, kad teks pakentėti-gali skaudėti). Taip pat parekomenduos prausiklį ir kremą.

Jei gaila pinigų kosmetologei, gali inkštirus pabandyti įveikti pati. Pirma palaikyk veidą virš garuojančios ramunėlių ištraukos ar uždėkite jos kompresą ant veido. Tada nusiplauk rankas, rodomuosius pirštus apsivyniok steriliu bintu ir pabandyk išspausti inkštirus. Išspaudusi iškart dezinfekuok poras vandenilio peroksidu ir uždėk poras sutraukiančią kaukę. Jei inkštirai nesileidžia išspaudžiami, tai jų ir nespausk-bus tik blogiau.

Tumblr_mige0jusxy1qm4twmo1_500_large
Kaip tinkamai dažytis?

Aš nežinau, kiek jums visoms metų, tačiau man 13, ir aš rašysiu maždaug apie savo amžių. Nėra nustatytų tikslių ribų, kada, kur, kaip ir kiek dažytis. Tačiau atrodysi kvailai užsidėjusi 3 sluoksnius pudros. Kasdienai siūlyčiau naudoti lūpų balzamus, vazelinus ar blizgius, taip pat nude spalvos lūpdažį. Gali kartais pasidažyti blakstienas, bet iš savo patirties žinau, kad iškart pradeda labiau krist blakstienos. Ir viskas. Juk dar spėsim "tep lepint" savo veidus :)

Kokią kosmetiką siūlau aš?
Tumblr_mh6wnzwilg1s2qzoko1_1280_largeJei tikrai nusprendei, kad su kosmetika jautiesi geriau, siūlau Essence kosmetiką. Kodėl? Ji pigi, pagaminta vokietijoje, ir turi tikrai neblogų produktų. Pati iš ten turiu tušą, skaistalus, nagų laką, pieštuką nagams ir akių koreguotoją. Taip, man ir buvo užėjęs tas bumas, kai norėjau dažytis, todėl iš visko šito naudoju tik nagų priemones ir kartais akiu koreguotoją. Užeik į drogą ar eurokos, ir rasi visą stendą šių puikių priemonių.

Kitų nuomonė.
Daugelis mūsų dažosi tikrai ne dėl savęs, o dėl mūsų puikių draugų-vaikinų. Tačiau tikrai daugelis jų net nepastebi, kada mes pasidažiusios. Paklausiau savo dviejų draugų ir štai atsakymai:

Jonas, 13 m.
Kaip per daug makiažo, tai labai negražu. Geriausiai atrodo, kai panelė būna tik pasidažius lūpas, bet neryškiai.


Martynas, 15 m
Net nepastebiu, kada mergina pasidažius. Man svarbu kaip ji bendrauja, o ne paišo savo veidą.


Tačiau yra kita vaikinų dalis, kuriems patinka makiažas. Kaip pasidažyti kad akimirksiu sužavėti vaikiną?

  Becwinnel6_large
 • Rausvi skruostai. Nustebsi sužinojusi, jog vaikinams labiausiai patinka natūralūs bei mergaitiški atspalviai, tad neabejodama vieną populiariausių atspalvių skruostams rinkis ir tu. Taip pasigražinusi puikiai atrodysi ne tik per pasimatymą, bet ir eidama apsipirkti.

 • Ilgos blakstienos. Jei vaikinai galėtų balsuoti už pačią geriausią kada sukurtą makiažo priemonę, ja, be abejo, taptų blakstienų tušas. Kadangi akys – sielos veidrodis, svarbu, kad jos atrodytų gundančios.

 • Natūraliai rausvos lūpos. Nors raudonos lūpos atrodo tiesiog pritrenkiančiai ir viliojančiai, per pirmąjį pasimatymą taip pasidažiusi atrodysi kiek vulgariai. Kur kas labiau vaikiną sužavėsi lūpas padažiusi natūraliu rausvu ar kūno spalvos blizgiu. Pasirodo, natūraliai rausvos lūpos – slapčiausias moters ginklas.

Tikiuosi straipsnis patiko :)
Barbora


7 Komentarai

 1. jo, komentarai virš manęs stulbinantys...
  Pati esu 16 metų, neužilgo ir 17 bus, bet nuoširdžiai nerekomenduoju vartoti essence kosmetikos :) Barbora rašei, kad nereikia per daug tos kosmetikos naudot, o naudoju itin nekokybišką produktą essence. Norint išsaugoti savo veidą rinkitės kur kas brangesnius produktus, nemanau, kad turėtų būti gaila sumokėti daugiau ir išsaugoti savo veido odą :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gabyx2-na, kiekvienam savaip, net suaugusios naudoja :) Bet žinoma, brangesnė geriau, tačiau tokiam amžiui ribotas biudžetas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O aš taip pat rekomenduoju essence, nes tai puiki ir kokybiška kosmetika. Neseniai skaičiau, kad kai kurie jos gaminiai prilygsta net kosmetikai kainuojančiai virš 100. Šaunus straipsnis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Eglinna.meow(Eglė)2013 m. vasario 20 d. 14:23

  Man šis straipsnis patiko,perskaičius pavadinimą atrodė,kad bus eilinis straipsnis,bet apsirikau :) Šaunuolė ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gabyx2 - kosmetika reikia rinktis ne pagal kainą, o pagal sudėtį.
  Jei nori tikrai geros, sveikos kosmetikos, siūlau rinktis ekologišką. Nors pati nė karto tokios nebadžiau, bet iš atsiliepimų supratau, jog tai pats geriausias pasirinkimas.
  Iš tikrųjų, nesu iš tų merginų kurios dažosi. Mano blakstienos ilgos ir tamsios (he he, daug kas pavydi... :D), tad kartais užsitepu tik makiažo pagrindą ir pasidažau lūpas blizgiu. Nemanau, kad tokio amžiaus merginoms reikėtu naudoti kosmetiką. Nors... Čia kiekvieno pasirinkimas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man nepatiko pavadinimas. "Makiažas - ne piešimo knyga"..
  Gal turėo būt "Veidas man nepiešimo knyga"? :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. "Natūralus makiažas" skruostai,lūpos ir blakstienos :).Įdomus straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti