Naujoji rubrika ir dar truputį

  Sveiki visi, kurie draugauja su kompiuteriu ir, aišku, su TD blog'u šį šeštadienio vakarą. :) Visų pirma norėčiau visiems padėkoti už tą garbingą titulą - "Mėnesio rašytoja". Tikrai malonu, kai viskas nutinka taip netikėtai ir viskas pasisuka dar geresnia linkme, nei tikėjausi. Nesijaučiu to verta, bet kaip matau, kažkam patikau :) Taigi, nuoširdus AČIŪ jums visiems.!!!
 

  Na, o dabar prie reikalo :) Kaip jau kai kas žino, esu sukūrusi ask.fm paskyrą, kurioje žmogučiai prašo patarimo įvairiais gyvenimiškais klausimais, na, o aš stengiuosi į juos kaip galėdama geriau atsakyti. Taigi, jeigu norite kažko paklausti, spauskite ČIA. Na, nesu didelio kiekio, laisvo laiko savininkė, bet stengiuosi į jūsų klausimus atsakyti kuo greičiau, aišku, būna taip, kad reikia palaukti, bet kelių dienų bėgyje tikrai turėtumėte sulaukti atsakymo ;)

  Taigi, paklausite koks mano tikslas? Aš jums atsakysiu :)
  • Noras padėti ir pasidalinti savo patirtimi (gera žinoti, kad kažkam esi naudingas)
  • Noras ieškoti būdų, kurie būtų tinkami visiems (juk visi mes ieškotojai! :) )
  • Idėjos straipsniams (kai kuriuos klausimus priimsiu kaip iššūkį, naujam straipsniui pradėti)
  • Jūsų šypsenos! (nėra nieko geriau, kaip suteikti kažkam šypseną! O tikiuosi man tai pavyksta :) (NUSIŠYPSOK dabar ;))))) 
Taigi, į du  klausimus jau atsakiau straipsniais, dėl to norėčiau oficialiai paskelbti rubriką "Patark. Pagelbėk. Ką man daryti?". Lauksiu jūsų klausimų, kurie galbūt pavirs straipsniu! (pasikartosiu :D http://ask.fm/gyvenimokeliu)
Dar kartą ačiū visiems ir iki pasimatymo ;) Gero likusio vakaro!!!
 

1 Komentarai

  1. Puiki idėja. Manau, kad tai pravers ne tik tam žmogui kuris klaus, bet ir kitiems :)

    AtsakytiPanaikinti