Sveikos merginos. Turbūt gana keista po tokio ilgo laiko tarpo vėl išvysti mano kortelę – gaila, kad paskutinį kartą. Taip, kaip supratot išeinu. Ir žinau, kad dabar daugelis skaitytojų džiaugsis jog išeinu, kadangi retai išvysdavote mano straipsnius, o ir jie patys nebuvo kažkuo išskirtiniai, įdomus. Ir keista, kad tik dabar tai supratau. Turbūt jie buvo tokie dėl to, jog rašiau ne savo malonumui, o todėl, kad tai reikalavo mano pareigos. Gal tik pačioje pradžioje man būdavo malonu rašyti, stengdavausi nustebinti ir t.t. Bet kuo toliau, tuo labiau tas noras dingdavo, galbūt todėl, jog nesulaukdavau komentarų, galbūt dėl baimės neįtikti Jums, o galbūt tai įtakojo išoriniai veiksniai. Bet džiaugiuosi už galimybę čia rašyti. Daugelis nė nežino kiek blog‘ų esu rašiusi: SNA, SN‘SSS, SNP, Gyvenimas kitaip ir t.t...
 Tik šiomis savaitėmis supratau, jeigu nėra stimulo rašyti, o tik pareiga, tuomet nė neverta stengtis rašyti, kadangi nesimėgauju tuo ką darau. Be to, yra ir dar viena priežastis dėl kurios noriu pasitraukti. Bet tai mano asmeninės problemos kurių nenoriu viešinti.
Kad ir kaip bebūtu, nebežadu čia grįžti (nebent sugaučiau save galvojant apie tai, kaip man čia buvo gera, kad kažkas mane verčia čia vėl grįžti ar kažkas panašaus...), tad visų pirma noriu padėkoti Vilijai. Vilija – tu esi tas žmogus, su kuriuo galima sakyti užaugau aš ir mano rašymas. Vis dar prisimenu tuos laikus, kai tu rašydavai superinius straipsnius (gaila, kad dabar jų sulaukiame vis mažiau ir rėčiau :(...), kai buvai tas žmogutis, kuris visada spinduliuodavo energija, nerealiomis idėjomis kurios iš pirmo žvilgsnio buvo neįgyvendinamos, bet tu visada sugebėdavai jas išpildyti visu gražumu...! Ir žinai, tu nepasikeitei, likai tokia pat draugiška, linksma, miela, protinga, energinga, ryžtinga, pilna idėjų asmenybė. Tad noriu tau palinkėti, vis didesnių iššūkių, kuriuos galėtumei įgyvendinti, naujų idėjų, dar daugiau energijos, geros ir draugiškos aplinkos, kuri tave suptu visą laiką... :)
O rašytojoms noriu palinkėti dar daugiau idėjų, atrasti tą stimulą rašyti, domėtis, mokėti atsižvelgti į kitų nuomonę... Ir viso kito ko tik galiu palinkėti! Žinokit, Jūs man kaip sesės, visada palaikysiu, padėsiu. Tik kas, rašykit!

 Displaypicture_large

Ir jei galvojat, kad pasitraukiu iš blog‘ų pasaulio, labai klystat. Susikūriau savąjį blog‘ą, kuriame rašysiu apie savo dienas, sportą, retkarčiais kokį įdomesnį straipsnelį... Tikiuosi, jog šį kartą sugebėsiu tai padaryti gerai.
Ir turbūt ten išvysit visai kitokią mane, kadangi ten daugiau reikšiu savo nuomonę į viską kas mane domina, kas mane verčia pykti ir t.t. 

Tad ačiū, kad skaitėt, komentavot, palaikėt. Džiaugiuosi jog turėjau galimybę, čia rašyti. Tik aišku, manęs taip greitai neatsikratysite, kaip sakoma, esu lyg šuniui penkta koją, liksiu ištikima skaitytoja... :)
O tos merginos kurios nori su manim bendrauti, rašykit į mano facebook'ą, ask'ą, o skype negaliu duoti, nes greitu metu susikursiu naują, matot senasis yra ne mano... :D 

Likit sveiki, 
Evelina :) 

7 Komentarai

 1. Nors skaitau visus straipsnius, kurie man užkliūna už akių, tačiau niekuomet neįsidėmiu autorių. Todėl negaliu sakyti, kad tavo straipsniai man patiko. Esu tikra, kad kažkuris tikrai patiko, tačiau.. Iš ties gaila, jog palieki TD. Kiekviena rašytoja bent kruopelę prisideda prie TD gyvavimo ir įdomumo.. Tačiau ačiū, jog buvai! Jog kažkuo prisidėjai, dėl mūsų, skaitytojų stengeisi.. :) Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nebeturiu ką pridurti, nes daug ką norėjau pasakyt, pasakė Greta :) Išties, gaila, kad mus palieki :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kuo didžiausios sėkmės!!! :)
  Beje, koks Tavo blog'as? Gal nuorodą galėtum parašyti? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kas pasidarė, kad visos mano mylimiausios rašytojos išeina??! :( Visuomet laukdavau tavo straipsnių.. Ech, kaip gaila..Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man ir labai gaila, jog išeini... Bet puikiai tave suprantu. Man tavo straipsniai tikrai patiko ir su malonumu juos skaitydavau. Na, sėkmės tau, Evelina! :)
  P.S - aš taip pat norėčiau, kad parašytum savo blog'o nuorodą.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Evelina... žiauriai gaila, kad išeini. Pati pasakei ir priežastį - visą laiką kol augau bloguose pati, visada buvai ir tu. Niekad nebuvom pačios geriausios draugės, bet tikrai buvai žmogus, iš kurio ir aš ėmiau pavyzdį. :)

  Ačiū, kad buvai. Tikrai žinau, ką reiškia, kai nebėra noro rašyti... Ir tavo pasirinktas kelias yra teisingiausias, nors ir pats sunkiausias... Niekada nereikia rašyti per prievartą. Pati dabar esu nelabai geroj rašymo formoj, tai paminėjai... Tiesiog mažai noro rašyti manyje, bet visko palikti tikrai nesinori.

  Didžiulės tau sėkmės gyvenime ir tavo bloge. :) Būtinai atsiųsk nuorodą. :*

  AtsakytiPanaikinti
 7. Hah, ačiū merginos! Nesitikėjau tokių gražių ir gerų žodžių apie save... Tikrai Jūsų pasiilgsiu, na, bet ką padarysi, taip jau išėjo. :( O blog'o nuorodą, atsiųsiu truputį vėliau, kadangi dar nepradėjau nė rašyti... ;D

  AtsakytiPanaikinti