Pasvarstymai + anketa.

Sveikutės! :) Šiuo metu esu apsupta minčių, idėjų straipsniams ir rubrikoms... Todėl jau nuo kito mėnesio pradėsiu vesti naująją rubriką. Bet.. Viską gerai apsvarščiusi nusprendžiau "atsikratyti" kelių senųjų rubrikų. Todėl, šiandien Jums paruošiau neilgą anketą, kurioje klausiu Jūsų, mieli skaitytojai nuomonės, nes ji man labai svarbi. :)

Iš viso turiu net penkias rubrikas. Taip, iš tiesų daug.. Ir problma tame, kad ne visos rubrikos yra aktyvios. Taigi, pasvarstykime, kurių rubrikų reikėtų atsisakyti. :)

1. Rubrika: "Apklausa". Tai rubrika, kuri yra keliama kartą per mėnesį. Ši rubrika skirta merginoms, kurios moka rišliai dėstyti mintis, neieško žodžio kišenėje ir nori dalyvauti apklausose. Kiekvieną mėnesį pasirenku temą, ir pagal ją paruošiu 10-15 klausimų. Visos norinčios atsakyti į mano klausimus, rašo laiškelius el. paštu: klausimai16@gmail.com ir atsako į pateiktus klausimus. O kiekvieno mėnesio pabaigoje, jų mintys yra įkeliamos į "TD" blog'ą.

2. Rubrika: "Mados dvikova". Tai rubrika, į kurią merginos gali siųsti savo nuotraukas, kuriose atrodo, ar bent jau jaučiasi madingai. Ši rubrika tikrai neaktyvi, į ją sulaukiau vos kelių merginų nuotraukų. :( Mano manymu, ši rubrika turi būti uždaryta pirmu numeriu. :)

3. Rubrika: "Ateities keliu...". Rubrika, kurioje kalbuosi su talentingomis, tvirtus planus turinčiomis merginomis. Tai kone aktyviausia rubrika, tad jos net neketinu uždaryti. Nebent Jūsų nuomonė apie šią rubriką yra kiek kitokia.. :)

4. Rubrika: "Rankdarbių kampelis". Tai rubrika, kurioje su rašytoja Simona A. dalinamės įvariausiomis rankdarbių pamokėlėmis. :) Ši rubrika dar tirkai ilgai gyvuos! :)

5. Rubrika: "Dienos dvikova". Rubrika, kurią iš Vilijos perėmė Estera, o iš Esteros perėmiau aš. :) Taigi, visas kviečiu joje sudalyvauti, nes jeigu Jūsų nuomonė apie šią rubriką yra teigiama - ji neuždaroma! :)

Taigi, tai visos mano rubrikos. Manau, kad atsisakyti reikėtų "MADOS DVIKOVOS" ir galbūt "Apklausos". Bet viską parodys, Jūsų atsakymai į mano anketos klausimus.


Iš anksto dėkoju už nuomonę!

Simona Š. 


2 Komentarai

  1. Mano manymu, kad dienos dvikovą ir mados gali padaryti kaip vieną rubriką :) Na, o dėl apklausos... man bent jau patinka paskaitinėti ją :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pasistengiau atsakyti kuo išsamiau. Tikiuosi, bus gerai :)

    AtsakytiPanaikinti