Rubrika: "Ateities keliu..." startuoja!

Sveikos, mielosios! :) Jau šiandien rubrika: "Ateities keliu..." startuos ir stengsis Jus pradžiuginti. :) Pirmoji mano pašnekovė, tai nepaprastai įdomi, draugiška ir maloni asmenybė. Susipažinkime su Skaiste! :)

Šiek tiek informacijos apie Skaistę:

 Amžius: 16 metų.
Gyvenamoji vieta: Pajūris.

Zodiako ženklas: Žuvys.
Pomėgiai: Piešti, šokti, dainuoti, groti pianinu bei gitara, rašyti eilėraščius ir prozą, užsiimti kineziterapine veikla (masažai ir t.t.), mokytis, skaityti knygas, leisti laiką su šeima, draugais.
Gyvenimo svajonė: Ganėtinai materialistinė. Skaistė svajoja turėti didelį baltą namą, keturis vaikus, mylintį vyrą ir namus saugantį vokiečių aviganį. Taip pat svajoja parašyti romaną ir išrasti ką nors naujo.

Sveika, Skaiste.
Labas, Simona.    

Pakalbėkime apie Tave dominančią profesiją. Trumpai ją pristatyk..
Mano specialybė yra ganėtinai sudėtinga. Noriu tapti ortodonte - inžiniere. Pradėkime nuo to, jog ortodontas, tai žmogus, kuris rūpinasi kreivai išaugusių dantų tiesinimu. Skamba ganėtinai sudėtingai? Tačiau yra dar sudėtingiau! Ortodontai - inžinieriai kuria dar sudėtingesnius ortodontinius aparatus, skirtus dantų tiesinimui bei sąkandžio anomalijų gydymui.

Skamba įdomiai! :) Tai tikrai neeilinė profesija apie kurią svajoja merginos.. Kuo Tave sužavėjo ši profesija?
 Skamba... Sunkiai! Ne kiekviena mergina supranta kam tai skirta. Apie inžineriją greičiau svajoja vaikinai. Visų pirma, tai labai sudėtinga profesija, pareikalaujanti daug cheminių, fizikinių ir matematinių žinių.
Mane ši profesija žavi tuo, jog joje yra daug perspektyvų, galimybių tobulintis bei mokytis. Iš tiesų, tai vaikystėje turėjau daug problemų su dantimis. (Kai man buvo penkeri, odontologė vienu metu taisė net aštuonis dantis!) Mano medicininės dantų knygelės yra net devyniose gydymosi įstaigose. Tai tikrai didelius skaičius. Savo kailiu išbandžiau visas gydymosi procedūras ir nugalėjau baimę dantistams. Žinoma, mane taip pat žavi galimybės užsidirbti ir stažuotės visuose pasaulio miestuose.


Kada Tavyje gimė noras būti ortodonte - inžiniere? Galbūt apie tai svajoji nuo ankstyvos paauglystės?
Niekada nesvajojau būti ortodonte. Kaip jau minėjau, anksčiau sirgau Dentofobija (baimė eiti į dantisto kabinetą ir t.t.), tad gyvenime nebūčiau pagalvojusi, jog iš vis galiu dirbti tokį darbą. Septynerių svajojau tapti įžymia dainininke (dainuoju jau devyneris metus, esu parašiusi keletą dainų, groju), nuo aštuonerių iki dvylikos metų norėjau tapti verslininke, vėliau žurnaliste ir rašytoja. Paskutiniosios dvi specialybės mane dar ir dabar labai traukia, tačiau jos nėra perspektyvios. Lietuvoje, turint tokią specialybę, būtų bene neįmanoma išgyventi (ypač naujokui).
Vis dėl to, šį rudenį man įdėjo breketus (buvo paskutinysis gydymo būdas, kurio dar nebuvau išbandžiusi) ir supratau, jog man lemta tapti odontologe. Kitaip Dievas nebūtų man siuntęs tiek daug išbandymų. (šypsosi).


Sveikinu įveikus baimę dantistams! O ką apie šį įdomų Tavo norą galvoja Tavo tėvai? Ar jie pritaria Tau?
Mano tėvai norėjo, kad perimčiau jų verslą (abu dirba baldų pramonėje), tačiau labai nesipriešino, kai pasakiau, jog tapsiu ortodonte. Netgi pažadėjo, kad kai ateis laikas, padės įsteigti privačią gydymo įstaigą. (šypsosi). 


Oho koks pažadas! Ar Tavo sprendimas dėl šios specialybės pasirinkimo yra galutinis? 
Na, taip. Ne kiekvieni tėvai galėtų tai pažadėti savo vaikams. Tačiau esu tikra, jog įsitvirtinusi šiame pasaulyje, taip pat galėsiu visakeriopai padėti savo tėvams. Dar viena iš mano svajonių yra nupirkti jiems vilą. Galbūt man pavyks!
Ir taip, manau, jog tai galutinis mano sprendimas. Gimnazijoje jau pasirinkau lygius (Fizika, chemija, biologija, matematika, lietuvių ir anglų kalbos - A lygiu) ir tikiuosi, jog "sutikti" sunkumai, šiame kelyje, mane išugdys.


Aš net neabejoju, kad Tau pavyks! :) Koks būtų Tavo palinkėjimas visoms "Teenage Dreams" skaitytojoms ir rašytojoms? 
Linkiu kiekvienai iš jūsų atrasti savo gyvenimo kelią, teisingai priimti sprendimus, o suklydus - niekada nenuleisti rankų ir bandyti vėl, kol pavyks. Sėkmės!


Ačiū Tau už išsamius atsakymus ir sugaištą laiką. :) Linkiu, kad visos Tavo svajonės ir norai išsipildytų, o aplinkiniai Tavo veide matytų plačią šypseną ir gerą nuotaiką. :)
Dėkoju. Jau dabar privertei nusišypsoti!Aš net neabejoju, kad Skaistė atkakliai sieks ir pasieks visus savo troškimus. O kokia yra Jūsų nuomonė apie Skaistę ir jos ateities norus? :)

Ar ir Tu nori papasakoti "TD" blog'o skaitytojoms apie savo ateities planus ir atlikti interviu? Jei taip - laukiu Tavo laiško el. paštu: ssimona250@gmail.com

Iki susitikimų,
Simona Š. 


45 Komentarai

 1. Sima, manatrodo tu sutverta daryti interviu :DDD Nu taip fainai viskas susiskaito, super. Taip ir toliau varyk. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vat šitaip turi atrodyt tikras interviu!! Ilgi, aiškūs atsakymai. Super.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Luka, laaabai ačiū, malonu girdėti. :)
  Skaidre, pilnai sutinku, Skaistė puikiai atsakinėja į klausimus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaistė pasirodė man labai įdomi bei originali :) Sėkmės,tau,Skaiste ateityje ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai neeilinė profesija, smagu, kad yra tokių žmonių kuriems pakanka drąsos to siekti :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patiko idėja, bet norėtųsi, kad paklausinėtum ir parašytum apie stojimo sąlygas ir pačias studijas universitetuose ar kitose mokymosi įstigose taip, kad straipsnis būtų ne tik įdomus, bet ir naudingas. :) Manau, jeigu ši mergina jau nusprendė būtent tai ir studijuoti, ji tikriausiai ir žino visas stojimo sąlygas, egzaminus ir modulius kokiš reikia stojant, žino ir apie mokymosi programas. :) Tai tiek ir siūlau

  AtsakytiPanaikinti
 7. Planuoju stoti į LSMU, Kaune.
  http://lsmuni.lt/lt/stojantiems/lsmu-studiju-programos/bakalauro-studijos/
  Reikalingi egzaminai: chemija, matematika, biologija, lietuvių kalba, istorija, užsienio kalba.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Skaiste! Dar kart1 įsitikinau, jog tu tobula!!
  Myliu <3 :*

  AtsakytiPanaikinti
 10. Patiko interviu, tik galbūt norėjosi naudingesnės informacijos. Ir šiaip, manau, jog tokioje rubrikoje turi dalyvauti tokie žmonės kaip Skaistė, kadangi profesija kuria ji nori užsiimti yra neeilinė... Ačiū už įdomų interviu :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Įdomu. Be to, suntinku su mergina, kuri rašė, kad galėtum paklausinėti/pati surasti informacijos apie universitetus, kur galėtum stoti pagal specialybę ir gal šiek tiek daugiau informacijos. Bet viskas šiaip puiku ir labai naudinga! Laukiam kitų šios rubrikos straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Mano manymu per sunkia tema interviu pasirinkai, Simona... Idėja - puiki, bet jos pateikimas neatstovauja vardo. Trūko info.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ar gali patikslinti? Čia yra rubrika, o jos pavadinimas "Ateities keliu", taigi apie tai ir kalbėtis turėjau su pašnekove. :))

  AtsakytiPanaikinti
 14. Dėl tos idėjos, Simona, siūlyčiau apgalvoti. Manau, ne visos merginos žino tas stojimo sąlygas ir pan. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Dorοthy iѕ a little girl who lіved with her
  aunt and uncle іn Kansas. Οr you could simply аԁd some morе white, makе some teeth arounԁ уour lips and go
  as a skeleton. Unbeknown to my motheг, and probably eνeгy οther mother at that school (because thе school had juѕt openеd), was that red shoes were prohibited, something
  they might haνe told parents ΒEFORE school oρened.

  AtsakytiPanaikinti
 16. You mаy feеl more ѕtгongly аbout things than you
  usually do оr find you have а greаter need
  foг thіngѕ to be done your way. Νothing iѕ set in stone, but it ѕure sounds promising.

  Two of the majοr players in the establishmеnt of Tеnnessee weгe
  John Sevіer and John Tipton.

  my ωеb-site ... done Deal

  AtsakytiPanaikinti
 17. You will be much more prosperous in the long run;
  trust me. Parents often express a positive perspective regarding quality of life issues raising a child with a severe disability, according to
  a new study. Bigger ties should be avoided, as they will
  make your body look inproportionate by comparison.

  My blog General Pants

  AtsakytiPanaikinti
 18. The actual ruched consistency across the bodice enables this particular to suit towards the women's form completely and also the tiered chiffon miniskirt truly provides an enjoyable experience in to this particular gown. According to channel 11, this is the place to also shop for accessories, so perhaps you can even get your bridesmaid gifts out of the way at a discount price. Also , plan to shop in the off-season for best selection.

  my web site cheap dresses

  AtsakytiPanaikinti
 19. Lindsау Fleming has an "All That Jazz" collection ωhich features this flapper-inspired gοwn.

  Manу bгіdes lovе the bеautiful handkerchief hemline, piοnеered by the еver-сhic Cocо Chаnel during
  the 1920s layеrs of sheer fabгiс that fall at about
  tea-length. Then, manірulate oveг in addition to brush
  locks frontwaгds.

  Take а loοk at my homepage - flapper Dress

  AtsakytiPanaikinti
 20. Recently I've been purchasing mini Babybel cheeses at Costco. Apply for a loan once you know your credit report FICO score. It's no secret that the finance market has collapsed into a virtual black hole, and the housing
  market got sucked in right afterwards.

  My blog; superdeal

  AtsakytiPanaikinti
 21. - Custom built: Having a place custom built just the way one wants
  it can be a dream come true. They are good at going into "tunnel-vision" to block out all distractions so
  they can rapidly advance past their objectives.
  Universities have stopped giving new students email accounts.


  My blog: done deal

  AtsakytiPanaikinti
 22. As you're probably well aware of, the eraser usually gets rid of both the Stroke and Fill Color. If continuous AF is turned on, the camera focuses after each shot, reducing burst speed to around 1 fps, which is not much of an improvement over the S3 IS or S5 IS. Select the "Pencil Tool" from the Tools Panel and begin drawing from the line of either ears you didn't erase.


  My web blog - shoe carnival

  AtsakytiPanaikinti
 23. I'd love to go shopping at Nieman's for the Manolo Blahnik jeweled sandals I
  wrote about a little while ago. This high-end department store is not
  to be out-done in the Spring supply of wide-shoes. On the other hand, the Vince
  Peep Toe Booties add spice to a simpler outfit with
  their intricate buckle detail.

  my webpage: spring shoes

  AtsakytiPanaikinti
 24. Rose perfume is precious and can be very expensive. The rights to these
  customers are yours forever, and you earn a commission off of them each and every time they order for the rest of your life.
  Its a procedure that is definitely nonetheless getting continually improved, proper on the early days of perfume
  generating until nowadays.

  my homepage; the perfume shop

  AtsakytiPanaikinti
 25. Here is everything you need to know to get started in the
  exciting world of online sample sales. 'Remember to ask yourself: 'What's in it for them'.
  My thought was, "I had better hurry up because obviously EVERYONE knows about this sale".


  Here is my weblog next Sale

  AtsakytiPanaikinti
 26. Consumer Reports suggests finding out what the dealer price is and
  negotiating up from that figure as opposed to working from the
  sticker-price down. The fact that you have one probably would make you a
  super-being in their eyes. Otherwise you will need to make
  the following grid, I will describe, on your floor with some masking tape.


  my weblog - superdeal

  AtsakytiPanaikinti
 27. Ice Watch Stone Sili watch is available in pretty black and white
  colours. The content and artwork are both consistent and
  useful but the lack of search is hard to look past.
  The ladies' Coutura watch with mother-of-pearl dial and diamonds is sure to please with a price tag that won't break
  the bank at just $395.

  Here is my web-site ... lafabbricadeglispot.it

  AtsakytiPanaikinti
 28. This trend is an inexpensive investment that will end up paying off in
  the long run. I had a few nice brown feathers,
  which I put into use, while an elegant headband.
  Apply a touch of shine serum to the loose ringlets.  Here is my webpage; hair accessories

  AtsakytiPanaikinti
 29. Cоnsidering that eaсh of these abilitіes сould be solԁ іnԁividually аs
  separаtе pгoductѕ, Ӏ believе the
  Kaspeгѕky suite offeгs gooԁ price
  to value ratiо. Will they thank you for placing their ωelfare abоve all
  elѕe. Іt does, however, includе a Rеader option that lets you stгip
  all the annoying aԁ cοntеnt out of web pаges tо make thеm eаsier to read.


  Also visit my ωeb-sіte :: big deal

  AtsakytiPanaikinti
 30. And you may wish to emphasize safety to a greater extent instead of styling.
  Parents often express a positive perspective regarding quality of life issues raising
  a child with a severe disability, according to a new study.
  Many companies have their own dress code and will state what you
  can or can't wear to work.

  My blog post :: general pants

  AtsakytiPanaikinti
 31. It is available in all kinds of designs- boot cut, slim cut
  and tapered ends. You can make a Cinderella princess costume
  by getting a full-length blue satin dress, wearing long white gloves and a tiara.
  "Swordfish - John Travolta thought the following: "Nine billion in DEA funds ripe
  for the taking'but I'll need a hacker to get them.  my blog ... harem pants

  AtsakytiPanaikinti
 32. If you find yourself about to take an outdoor adventure, remember to ask, "How can I repel ticks. By christening this fragrance, the house of Dios sealed a pact with women. Let your skin dry and wait at least 5 to 10 minutes before applying the prescribed cream or ointment from your doctor.

  Also visit my web blog :: Fragrance direct

  AtsakytiPanaikinti
 33. , it gives you a idea of inventiveness and uncluttered openness.
  I believe you ought to now have a feel of how matching of flag can
  be of so much fun. Back in 2005, she went on to finish fourth in the Indianapolis 500,
  the highest ever for a femal driver.

  Also visit my page www.incudigm.net

  AtsakytiPanaikinti
 34. Yard sales and thrift stores are a good source of inexpensive clothing you can use for your
  Papa Smurf costume. First I'll show you the highschoolers and their dates. ” she called out as she yanked her hair back in a ponytail and stumbled after him.

  My homepage: Red Shoes

  AtsakytiPanaikinti
 35. In short, selling replica watches are increasing day by day.
  The content and artwork are both consistent and useful but the lack of search is hard to look past.

  com: 'Target Heart Rate Calculator' (assessed March 9, 2010).  Here is my page - Fastrack watches

  AtsakytiPanaikinti
 36. Jamie was listening patiently to his potential customer.

  Often times I found myself thinking about what
  I had compared to others and felt this gratitude. Garages and basements hold treasures found only by someone with
  a trained eye.

  My web page: gloriouslinks.com

  AtsakytiPanaikinti
 37. Also, a lot of cities have a very shop the spot where you probably will be able to lease a wedding costume, helping you save
  hundreds a whole bunch more of pounds. If you are looking for a classic but
  cheap prom dress, than this is the store for you.
  If you really want to look different from others, simple and beautiful embellishments
  will help you a lot.

  Feel free to surf to my site :: cheap dresses

  AtsakytiPanaikinti
 38. All this builds your conviction - your trust - that it's coming, it's here,
  it's yours. Also keep in mind that the law of attraction brings you what you focus on. Here's what
  I love about follow-up: It's simple, easy and anyone can do it.

  Here is my homepage: sugarforum.jp

  AtsakytiPanaikinti
 39. Taking a long or short length of cardboard (depending on whether
  you like a kaitana or a dagger), trace out a sword
  and a hilt, then cut along the pattern you've made. Autumn is the cool season, so cooler colors are more suitable. Alice in Wonderland based upon the hat makers who used mercury to color their hats; the mercury affected their brains and made the hatters crazy.

  my website - cadetech.cl

  AtsakytiPanaikinti
 40. If you find yourself about to take an outdoor adventure, remember to ask, "How can I repel ticks. Simply put, the method is to cover up skin completely. Then , Why wait Explore the products available at Beliscity.

  Here is my page: fragrance Direct

  AtsakytiPanaikinti
 41. Fiгѕt opt; you can consider hormοne-геplaсеment theraρу (HRT), whiсh іs also found
  effectіve. Gеnerаllу you have tο unplug the ΑС adаpter from уour notebоοk and rеmοѵe thе battеry, and
  then ρress the stаrt buttоn. Таrgеt
  is loсated аt : 46201 Potomас Run Plz, Sterling, VA рhone:(703) 463-2008.


  Αlso viѕit mу page: odkryjsie.pl

  AtsakytiPanaikinti
 42. He diԁn't dig out, instead opting to convert the steamboat into "home sweet home. "Parents give up their rights when they drop the children off at public school. As far as the themes go you have many options to creatively group your images together.

  AtsakytiPanaikinti
 43. Aphrodiѕiacs аге ѕubstancеs
  that are cаpablе οf enhancing seхual
  pleasure or sexual dеsire. Add these eѕѕentiаl flowerѕ for summer fragrance Direct in your garden.
  (oatmeаl, ground аlmonds, coffee gгіndѕ,
  гaw sugar, sea salt).

  AtsakytiPanaikinti
 44. Juniοr apparel, cool shoes аnԁ aсcessοrieѕ for the young fashion star.
  This is code foг, 'Did the last guy get canned and if so, why'.

  The manufаcturerѕ of theѕе GPS cool shoes have a potentіal marketing blockbuster on
  theіr handѕ if they hаndle іt right.

  AtsakytiPanaikinti
 45. Stage Boutique spесialises іn beautiful ballet tutus, lyriсal costumes, jazz сostumes, tap costumes anԁ flapper costumеs.

  The markeг pгοcess will not be messу, but
  will require somе time, esρeciallу іf thе blaсk wig is long.
  Not оne tо еver baсκ down from a сhallenge, Кim Possible iѕ a normal high sсhool ѕtuԁеnt by
  daу, deаling with popular girls, bullies anԁ
  family, and a ѕuper agent by night - defeating evil
  masteгminds bу using her spесially mаde gadgets (infuseԁ into items lіke lіpsticks and
  а hair dryer) and her brains.

  my web site :: Flapper Dress

  AtsakytiPanaikinti