Rūpinamės savo lūpomis+mini konkursas


Sveikos panelės :) Kaip jums sekasi? Šiandien jums pristaysiu šiek tiek įdomių dalykėliu ir kaip juos pasigaminti pačioms.
Daugelis mano amžiaus paauglių dar nesidažo labai stipriai, tačiau bent jau aš kasdien pasitepu vienu iš daugelio savo lūpų blizgių. Bet dar smagiau, jei tas blizgis yra padarytas tavo rankomis :) Tai nėra sunku, beveik visko rasi namuose.

Ko reikės?

 • 0,25 stiklinės vazelino.
 • 2 valgomųjų šaukštų augalinio aliejaus(nebūtina)
 • maistinių dažų ir priedų (pagal skonį)
 • Vitamino E (nebūtina)
Kaip pasigaminti?
Inde sumaišyk aliejų ir vazeliną, išlydyk mikrobangėje (TIK NEPERKAITINK). Ir štai įdomiausia dalis: pasirink skonį ir kvapą. Gali įmaišyti vanilės, ar bet ko, kas tinka maistui. Tik nieko nepadaugink! Supilk į naują arba panaudotą(bet gerai išplauk) indelį ir įdėk į šaldytuvą. Taip pat gali dar įmaišyti konditeriniu blizgučių ar dar ko nors :) Ir štai tavo blizgis paruoštas naudojimui :)

Žinote lūpų šveitiklius, po kurių lupos būna švelnios ir lygios? Parduotuvėse jie kainuoja po 20 lt., ir nežinia, ar jie natūralūs. Tad šiandien išmoksime pasigaminti ir šį gėrį ;p

Prireiks:
 • Rudojo cukraus.(2 arb. šaukštelių)
 • Skysto medaus (2 arb. šaukštelių)
 • Kokosų aliejaus.(1 šaukšto)
 • Indelio.
Šis receptas lengvas kai 2x2. Kokosų aliejų (jis neturi būti skystas) sumaišome su medumi. Tuomet įdedame rudojo cukraus. Vėl viską sumaišome, sudedame į indelį. Ir viskas! Šaldytuve galima jį laikyti iki 2 savaičių. Prieš vartojant palaikyk jį 10-15 min. kambario temperatūroje. Užsidėk ant lūpų, patrink, ir gerai nuplauk šiltu vandeniu. Tavo lūpos bus dėkingos!

MINI KONKURSAS

Atsiūskite man į el. paštą (bbernatonyte@gmail.com) savo mėgstamiausios lūpų priemonės nuotrauką ir kodėl ji jums pati mėgstamiausia (trumpai aprašykite). Nuotrauka gali būti ir iš interneto :) Vėliau burtų keliu išrinksiu laimėtoją, kuri laimės 2 šiuos konteineriukus, į kuriuos galima dėti savo pagamintą lūpų blizgį. :) Sėkmės :)

Always in my heart,
Barbora <3


6 Komentarai

 1. Patiko, kadangi pati nežinojau kaip tai reikia pasidaryti. Manau, greitu metu, mano kolekciją papildys dar vienas blizgis! Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už straipsnį. :) Jau sudalyvavau konkruse, lauksiu rezultatų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tas šveitiklis tikrai geras,kartais tokį pasidarau jis tinka ir šiap ne tik lūpomos :) o straipsnis buvo paprastas,bet tikrai įdomus bei naudingas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū jums labai :) Dalyvaukit konkurse, juk už 1 min. laiko galite laimėti tikrai gražius konteineriukus :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. O paprastas cukrus tam sveitikliui netiktu? :DD

  AtsakytiPanaikinti