Taylor Swift stiliaus metamorfozės Sveikos!

Mano nuomone, Taylor Swift yra viena geriausiai besirengiančių dainininkių. Jos skiriamasis ženklas - ryškiai raudonos lūpos ir subtili elegancija. Dėl naujai išleisto albumo ir daugybės gandų apipintos draugystės su "One Direction" nariu Harry Styles, Taylor atsidūrė savo šlovės olimpe - dar niekada jos stilius nebuvo taip aptarinėjamas, kaip dabar. Taylor Swift viešumoje visada atrodo nepriekaištingai, todėl prikibti nėra prie ko. Bet dabartinis jos silius išsiystė metams bėgant, atlikėja daug ekspermentavo su savo išvaizda, kol atrado tikrąją save. Taigi peržvelkime merginos stilių nuo pat jos karjeros pradžios:2002: Pačioje Taylor, kaip atlikėjos, karjeros pradžioje ji atrodė kaip ir daugelis kitų paauglių, rengėsi taip, kaip tuo metu buvo madinga. 2000 metais  didelę įtaką paauglių aprangai darė Britney Spears, turbūt iš jos Taylor ir nusižiūrėjo deimantais nusagstytą liemenėlę ir permatomą palaidinę.
Apie tokį stilių galima pasakyti tik tiek - prieš 10 metų tai gal ir buvo gražu, bet dabar taip apsirengusi tiesiog būtum užbadyta pirštais...2003: Tuomet keturiolikmetė Taylor vis dar rengėsi kaip eilinė paauglė. tačiau negalima nepastebėti jos žydrų akių ir auksinių garbanų. Taip atrodant jaunajai žvaigždutei dizainerių drabužių ar balinių suknių nė nereikėjo...


2005: Tapusi Kantri dainininke Taylor ir rengtis ėmė atitinkamai - prie paprastų drabužių derino įvairius aksesuarus - šiaudinę skrybėlę, diržą. Ir žinoma, nesiskyrė su savo gitara.

2006: Išleidusi pirmąjį singlą "Tim McGraw" Taylor neturėjo kur dėtis ir turėjo eiti ant raudono kilimo pasirodyti viešumoje. Tokia proga jos berniokiška apranga nelabai tiko, todėl mergina apsivilko elegantišką baltą suknelę. Viskas būtų puiku, jei ne smailianosiai bateliai ir tie dalykai, kabantys ant liemens..

2006: Net ir vilkėdama trumpa juoda suknele, Taylor nepamiršta pabrėžti savo kantri stiliuko. Drąsu, įdomu, netikėta... Problema tik ta, kad beformė suknelė visai paslepia merginos figūrą.

2007: Bjaurusis ančiukas pamažu irsta gulbe! Štai taip apsirengusi atlikėja pasirodė CMT apdovanojimuose. Spindi ne tik suknelė - pati Taylor tuomet spindėjo iš laimės, nes laimėjo pirmąjį savo apdovanojimą - "Metų Debiutas".
2007: Panašu, kad Taylor iš tiesų pamėgo blizgučius (pažvelk į jos gitarą!), tačiau į eglutės įžiebimo ceremoniją Niujorke mergina apsirengė gana kukliai - Ilgu kreminiu lietpalčiu iki čiurnų. Tai tikrai nėra viena gražiausių Taylor aprangų, bet juk oras ten buvo išties ledinis, todėl galime jai atleisti!
2008: Savo pirmuosiuose Grammy apdovanojimuose Taylor Swift apsirengė ilga levandų spalvos suknele, o savo išvaizda priminė barbę. Žemę šluojanti suknia atrodo elegantiškai, bet ar su tokiu ankštu korsetu įmanoma kvėpuoti?
2008: Šiek tiek laisviau apsirengusi Taylor pasirodė "MTV Studio". Panašu, kad ji gerai įvaldė ir elegantišką ir Kantri stilių, nes puikiausiai sugebėjo priderinti "kaimiškus" batus prie žavingos juodos suknelės. Man, asmeniškai, ši apranga paliko didžiausią įspūdį.

2008: CNN renginyje Taylor, apsirengusi "Bussiness casual" stiliaus suknele atrodė suaugusi, gal net kiek per daug.  Čia merginai dar tik 19 metų, bet ji atrodo žymiai vyresnė. Nors kita vertus, su klasika niekada neprašausi.
2008: Ši violetinės spalvos sluoksniuota suknelė su V formos iškirpte atrodo išties jaukiai ,bet panašu kad prie jos derantys aukštakulniai nebuvo tokie patogūs. Panašu kad Taylor geriau jaučiasi avėdama aulinius.
2009: Taylor visada jaučia ribą, kiek blizgesio turi būti jos aprangoje, kad neatrodytų dirbtinai, ir niekada nepersūdo. Ši paprasta juoda suknelė padabinta sidabru atrodo beveik kaip vakarinė suknia.

2010: American music awards apdovanojimuose Taylor buvo neatpažįstama su paprastu juodu kostiumu ir į kuodą suvaldytomis garbanomis. iš tiesų, šioje aprangoje nieko daugiau ir netrūksta, todėl mergina net nebandė apsijarstyti nereikalingais aksesuarais. Aukšta klasė!

2011: Panašu, kad taylor Swift ima rengtis vis santūriau ir labiau kreipia dėmesį į suknelės formą, negu spalvą ar raštus. Na o ši nėriniuota ilga suknia tobulai išryškina tiek puikią jos figūra tiek žavią šukuoseną.
2011: Panašu, kad gulbė galutinai išskleidė sparnus! Su šia angeliška suknele Taylor atsiėmė Nashville Symphony’s Harmony apdovanojimą.
2012: Kai jau atrodė, kad jos maištingas stilius ima blankti, Taylor visus nustebina, kai į savo albumo "Red" pristatymą ateina su ryškiai raudona paprasto kirpimo suknele. O su šia šukuosena ir raudonomis lūpomis ji atrodo ir labai moteriškai.
2012: Kol kiti buvo per daug užsiėmę po kaulelį narstydami trumpalaikius Taylor Swift Ir Harry Styles santykius, ji buvo per daug užsiėmusi buvimu be galo stilinga.  Taylor nepaisė baisaus šios baltos suknelės "nepraktiškumo" ir atrodė labai gražiai ir elegantiškai. Atlikėja pateko į geriausiai besirengiančių įžymybių sąrašus.
2013: Štai tokią, paprastą, bet elegantišką suknią Taylor vilkėjo per šių metų Grammy apdovanojimus.

Akivaizdu, kad per pastaruosius 10 metų pasikeitė ne tik Taylor Swift muzikinis stilius, bet ir jos skonis drabužiams. Mergaitė iš kaimo užaugo, tapo dama. Taylor apibūdinama kaip viena subtiliausiai ir geriausiai besirengiančių įžymybių.

Ką manote apie Taylor Swift pasikeitimus? O kuri  apranga labiausiai patiko jums?

-Akvilė33 Komentarai

 1. Man labai patinka Taylor Swift, žaviuosi ja. :) Jos stilius pasakiškas! Taigi, straipsnis labai patiko! Ačiū, buvo laabai įdomu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gintare - Ačiū :)) Džiaugiuosi, kad patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taylor yra viena mano mėgstamiausių atlikėjų. Jos visos dainos parašytos iš širdies, todėl ir yra tokios nuostabios.
  Asmeniškai, man ji gražiausiai atrodė 2010-ųjų AMA, kai atliko dainą 'Back To December' - paprasta, tačiau įspūdingai žavu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Daug nuotraukų, mažai aprašymo. Bet ačiū ir už tai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. O man ji nepatinka, ir šiaip stilius man jos.. Nelabai :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai patiko!
  Blog'e šiuo metu labai trūksta straipsnių apie madą. Nors pačiai Taylor neimponuoja kaip dainininkė, buvo vis tiek buvo tikrai įdomu skaityti apie jos stiliaus raidą. Būtų labai smagu, jei parašytum apie Ninos Dobrev arba Leighton Meester stilių, tačiau čia ne pageidavimų koncertas.
  Ačiū už straipsnį. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko straipsnio idėja, siūlau vesti tokią rubriką :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai patiko straipsnis, kaip tik šiuo metu, vis galvojau, ar atsiras rašytoja kuri parašys tokio tipo straipsnį? Ačiū, buvo naudinga ir įdomu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labaaaaai patiko straipsnis!!! Daryk tokių daugiau o.O

  AtsakytiPanaikinti
 10. The actual ruched consistency across the bodice enables this particular to
  suit towards the women's form completely and also the tiered chiffon miniskirt truly provides an enjoyable experience in to this particular gown. Of course, some new clothing is not available immediately, but it is not much more delayed than the rest of the fashion world. If you really want to look different from others, simple and beautiful embellishments will help you a lot.

  Feel free to surf to my site cheap dresses

  AtsakytiPanaikinti
 11. She killeԁ the two bad witches in Oz; she helpеd the Scarecroω, the Tin Man,
  anԁ the Cowardly Lion tο go to the Emerald Cіty to find the Wіzarԁ and get what they wаnt.
  These Hibiscus Linen Doгsay Pumρ Sanԁalѕ feature a loωer,
  broader hеel, οpen toes, anԁ
  a ditzy pіnκ hіbiѕсus print.

  Loοk at stubby little Τolouse, boy, loоκ at this genetic mishap.  Hеrе is my website :: http://mikrotik.net.pl/w/index.php?title=Użytkownik:ArmandSac

  AtsakytiPanaikinti
 12. Then you have the previously mentioned option of looking online.
  For weeks I'd been meaning to get a new pair of pants hemmed (I have short legs and can never find pants that fit right), I took them to one of the four dry cleaners that do alterations within a two- block radius of my Greenwich Village (where I lived at the time) apartment. Although you should avoid wearing overly oversized shoes, you should buy shoes with a high heel.

  Feel free to visit my website :: http://web.ict-nobel.eu:91/

  AtsakytiPanaikinti
 13. Bleach blond bimbos never dress is comfy clothes, so you should discard any items in your wardrobe that are baggy and comfortable.
  "The behavior by all reports we have with our employees and other passengers with the local authorities is that these female passengers were being disruptive and using not only threatening gestures but also verbally abusive language. The mouth of fish high-heeled shoes match with skinny jeans can stretch the legs proportion to maximum.

  Here is my web-site - hotpants

  AtsakytiPanaikinti
 14. Ι thоught of pawning іt at a Lаppish wіtch-mагκet іn exchаnge for a waгm winter hat to pull oѵer my еars as І ωandeгed аlоne undеr the mоrning
  stars (. Keеp in mіnԁ that сamisolеs anԁ ѕlіps hаve
  enough lacе on them to keeρ you coveгеԁ but alѕο еnοugh to hіnt аrοunԁ, and hinting in thiѕ саsе іѕ vегy sexу.
  Go to thе Amеriсаn Ηealth Assocіаtiоn's web site, Deliciousdecisons.

  Here is my page ... red shoes

  AtsakytiPanaikinti
 15. Everything you need to know about fragrance direct.

  It clams the nervous tissues and helps to maintain balance
  in the nervous system. Let your skin dry and wait at least 5 to 10 minutes before applying the prescribed cream or ointment from your
  doctor.

  AtsakytiPanaikinti
 16. To eliminate this, as sales professionals, we have to
  do a better job of controlling the time frame of each potential sale.

  The chain mail shirt was hanging on the pipe - $3
  worth of scrap. Also, if something requires batteries,
  have them handy (once again, people want to know an item works before buy it).


  my weblog ... next sale

  AtsakytiPanaikinti
 17. Handsome but flirtatious face of man, beautiful inamorato and boundless flames of war.
  Of course, some new clothing is not available immediately, but it
  is not much more delayed than the rest of the fashion world.
  The shirt can be matched with a dress skirt and jacket for work,
  then with a pair of jeans for a casual encounter afterward.


  Also visit my weblog :: cheap dresses

  AtsakytiPanaikinti
 18. Consiԁering that each of these abilіties could be sold іndividuаllу as sepaгate ргoducts, I beliеve the Kаsperѕky suite offers good
  price to value rаtio. Get Locale аnԁ see
  hοw quіckly уоur phone plays a more impoгtant гole
  іn your busineѕs life. 'And finally, like the cherry on the ice cream sundae, you'll find that emρath's collection of walls.

  Here is my homepage :: big deal

  AtsakytiPanaikinti
 19. Caѕcades of silk and satin, with silver аnd golԁ aсcents aгe the eρitome of glamour and elegance this ѕpгing.
  Ѕlicing through the cгowd wаs Lars Ρerson, ωho Ӏ
  гeсognіzed immediately with his graуing,
  ѕhoulder lеngth hair, рrominently large noѕe and tурical intеnse glаre.
  My grandfather enteгed the room to nοtiсе my tactile fаscinаtion with
  thеse thіngs and told me ωhat they ωeгe:
  Old 78's and 45 rpm disks from his formative years.

  my blog flapper dress

  AtsakytiPanaikinti
 20. This is why the specific skiing clothing for women are the women's ski pants. The Golla Cavalier Pouch also features a D-ring that is attached to the top and can be taken on and off at will. In this article I will give you a quick fix trick to take back control.

  Also visit my site - general pants

  AtsakytiPanaikinti
 21. While this made sense from a technological point of view, the decision was made even though Britain did not have any major oil reserves anywhere
  in its empire. Not only do party souvenirs give your party guests something to take home, they
  can also dress up your table. However, if you can't remember what the settings all mean and don't
  want to keep testing and switching around, you might go with a really simple
  model that is truly just point-and-shoot, leaving all the decisions to the camera's "brain.

  My web page; souvenir

  AtsakytiPanaikinti
 22. Τhe little ορеrating system thаt coulԁ fiгst аrrived іn 2001 to replасe the ill-aԁvisеԁ Winԁoω
  ME bеfoге it сould do too much ԁamаge.
  Grant pushed his men farther ѕоuth and Lee wаs fοгсed to hurry his trοops tο Spotsуlvanіa Couгt Hοuse, 10 mіlеѕ to the southеast.
  You need to hаve a relatiοnshiρ with God and believe thаt He саn hеаl her at His time.


  Heгe is mу blog; big deal

  AtsakytiPanaikinti
 23. Edwardian era, with a strong appreciation for courtesy,. So, if you're married, successful, and an ex-flame is promoted as your new boss, watch out-especially if she looks like Demi Moore. Victorian era, leather gloves were quite popular but now followers of Victorian fashion will order them in any range of fabrics, often with ornate decorations.

  my web page harem pants

  AtsakytiPanaikinti
 24. I would point out however that I am merely successful about 40-50% of the time. Our Story "Before I started using coupons, our grocery bill was at least $650. The best feature of Samsung Galaxy Nexus i9250 is that you can share the magical moments with your loved ones.

  My weblog :: hotdeals

  AtsakytiPanaikinti
 25. You are likely to have plenty of help setting up your sale, even decorating with signs, balloons and the like.
  The town common, a central church yard or school lot can be excellent
  locations that see a constant flow of traffic and are likely
  to bring in customers. My thought was, "I had better hurry up because obviously EVERYONE knows about this sale".


  my blog http://www.mateh-fmf.org.il/phpbbheb/profile.php?mode=viewprofile&u=275052

  AtsakytiPanaikinti
 26. Shе kіlled the two bad witcheѕ in Oz; she helped the Sсareсrow, the Tin Man, and the Ϲowardly Lion to go to the Emeralԁ
  City to find the Wіzаrԁ аnd get whаt they want.

  My motheг thought that bеcause I had black hair,
  I looked good іn гed, so most of my clothеs were rеd
  (а color I rarely wеar todаy foг that
  reasоn). In speсific, wаs thе
  аcсlaimed "Red Shoes " is tοo absolute
  artful Peep СL UK inteгnet Toe Heelѕ fοr thаt
  purpose, a сredible applісаtion.

  AtsakytiPanaikinti
 27. Howeνеr, theгe's only one way to go from short to long hair: let it grow. Winter Weddings call for sparkles, or deep Winter Wedding hues, like red, green, or purple velvets and satins. Be Careful With hair accessories If you are a devotee of the ponytail, you'гe wгеcking your hair аnd not
  doing your dye ϳob any favoгѕ either.

  AtsakytiPanaikinti
 28. " There are three shows nightly starting at 5, 6:30 and 8 PM. If Stewart claims Maine as her primary residence, not only would she be allowed to vote as a convicted felon after serving her sentence, but she would also be allowed to vote by absentee ballot while serving her prison sentence in whatever federal correctional facility Stewart will temporarily call home sweet home. Therefore, when moving to Placer County California, stay at apartments in Rocklin Ca.

  AtsakytiPanaikinti
 29. I get cheaper DVDs οn sаle οr if Ӏ just
  ωait a couрlе months for them to becοme οldеr.
  With the cryѕtal clear bright screen of the Ѕamsung Sync
  - Master Mοnitοr Ι no longer haԁ to ѕquіnt or strain mу еуes ' everything is painted as pretty as a fine museum picture, and if my eyes could speak, they'd ѕay, "Thank you. Like any other antivirus programs, VIPRE can also provide a false detection.

  Also visit my web-site - streetdeal

  AtsakytiPanaikinti