Alohaa

Tikriausiai iš pavadinimo sprendžiate, kad su jumis sveikinasi nauja rašytoja.. Ir, taip, jūs teisūs. Iš pradžių nesakysiu, kas aš. Galbūt seniausi blogo skaitytojai, užsilikę nuo karštos vasaros mane prisimins?.. Aha, išsidaviau, kad esu rašiusi čia vasarą. 
Čia rašyti visada buvo mano didelė svajonė. Pamenu, kai patekau čia.. Na, pasakysiu tik tiek, kad labai džiaugiausi. Jūs nė neįsivaizduojate, kaip.
Po kiek laiko mintyse pradėjau kurti idėją.. Kitokio blogo. Ne, ne blogo. Žurnalo. Kuris kas mėnesį leistų po numerį. Su kuriuo dirbtų draugiška ir šilta komanda. 
Pasiryžau tokiam žingsniui, daviau sau užduotį ir... Išėjau iš TD. Palikau jį, stengiausi nė neužeiti, pamiršti. Gaila, veltui. Ak, dar kai kas.
Išeidama užsiminiau apie savo mintį. Ir po kiek laiko sulaukiau daug siūlymų iš kitų merginų, norinčių kartu su manimi kurti žurnalą. 
Ir po truputį mūsų mintis peraugo į blogą. "Lipstick" blogą. 
Su juo prasidėjo ir visos nesąmonės, nesutarimai su TD ir panašiai. Visi tie mąstymai, kaip "Lipstick" pavesti, neslėpsiu, geresniu blogu nei TD. 
Ir žinot ką? Aš pasidaviau. Nenoriu pykčių, nenoriu nesutarimų. Noriu tokios vietos, kur į mano rašymą būtų atsiliepta. Noriu draugiškos aplinkos. Noriu rašyti pranešimus, straipsnius JUMS. Ir nuoširdžiai tikiuosi, kad čia visa tai galiu gauti, tuo pačiu jums suteikdama ir, net nežinau kaip pasakyti.. Galimybę skaityti mano straipsnius? Pažadu, kad stengsiuosi išpildyti jūsų lūkesčius. Taigi, su jumis, mielieji TD skaitytojai, antrą kartą sveikinasi Viktorija.

Galų gale, manau, kad prisistatymo prasmė yra būtent pasakojimas apie save. Tai lyg mažas.. Susipažinimas, prisistatymas.. Tad nieko nelaukiu ir prisistatau.
Taigi. Esu Viktorija, gyvenu mažame, bet labai mielame miestelyje, vardu Kretinga. Turiu mažą brolį Vilių, kuriam visai greitai (jau kovo septynioliktą dieną) sueis trys metukai. Net trys! Cha cha.. Dienas leidžiu taip, kaip ir visi tipiniai paaugliai - žadintuvas, mokykla, meno mokykla, namų darbai, truputis laisvo laiko, miegas ir viskas iš eilės (išskyrus savaitgalį..). Klausau tikrai įvairios muzikos - labai mėgstu Lana Del Rey, Rihanna, Rita Ora, Chris Brown, Little Mix bet labiausiai mėgstu One Direction grupę, bei išdidžiai vadinu save directioner :3
Rašau istoriją facebook`e, visai nesenai pradėjau rašyti ir straipsnius "LUKA" žurnale.. Neslėpsiu, kad turiu nemažai rašymo patirties - esu rašiusi beveik visuose to meto žinomuose "Stardoll" žaidimo bloguose, kūrusi ir daug istorijų, gaila, nė vienos niekaip nepabaigiau..
Na, o dabar nenoriu labai jau išsiplėtoti, tiesiog jei kas neaišku, galite visada manęs klausti pm.. Ką daugiau aš čia.. Skelbiu savo kontaktus!
Skype - melynee91
Gmail - bezdzioniukas23@gmail.com (nesijuokit, kūriausi trečioj klasėj :( )
Jei įdomu, kaip atrodau, štai:
O jei neįdomu, tiesiog stipriau pasukite pelės ratelį :> 
Taigi, labai liūdna, kad šiandien nebesusitiksime, kadangi šiandien PENKTADIENIS, tad, na.. Žinot, laiko namie nelesiu :D Bet ryt būtinai pasireikšiu jums! Tad, iki ryt,
Viktorija

5 Komentarai

  1. Autorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ahh, kaip ačiū Simona! :) Manau, kad man jos prireiks. Tikrai :)xx

    AtsakytiPanaikinti
  3. Vika, kažkaip neprisimenu tavęs iš stardoll'o laikų. Kokia tavo anketa buvo? :D Įdomu sužinot. Be to, džiugu, kad sugrįžai, tavo straipsnius skaičiau ir lipstick'ę, jie buvo geri... :) Sėkmės!

    AtsakytiPanaikinti