Apie viską arba vaistai nuo liūdesio ir blogų minčių

Sveikos,
Kaip sekasi? Kaip gyvenat? Už lango vis dar žvarbi ir iki kaulo įgrisusi žiema. O taip pasiilgstam pavasario..tos šilumos, saulutės spindulių, pabundančios gamtos. Ar Jus nekankina žiemos depresija? Mane tai dažnai kankina liūdesys iš niekur. Tiesiog slogi nuotaika, niekur nesinori eiti. Kartais išsilieju ant draugų.. Atrodo, kad žiema niekada nesibaigs, bet gi nesinori rodyti savo liūdnos „rožos“ draugams, taigi aš šiandieną atskleisiu savo paslaptis kaip panaikinti tą kankinantį liūdesį!
 Jeigu jauti, kad Tave kankina slogi nuotaika, stenkis kuo mažiau veltis į barnius ir jeigu tikrai jautiesi blogai nieko neplanuok tą dieną, nes Tavęs laukia ilgas apmąstymų vakaras.

Tau reikės:


 • Vienos ar dviejų plytelių baltojo ar rudojo šokolado
 • Puse ar pilnos stiklinės pieno
 • Truputį cinamono
 • Mažo virimo puodo su rankena
 • Mažo geležinio indo, kad įtilptų į puodą
 • Vienos ar kelių žvakių
 • Saldainių
 • Žurnalų, knygų
 • Popieriaus
 • Tušinuko


PERSPĖJIMAS: Tai gan riebu, tačiau tai sušildys Tavo širdutę (gi kasdien tokiais gardumynais neskanaujame).

Į puodą su rankena įpilk tiek vandens, kad siektų įstačius geležinio indo dugną. Į geležinį indą sudėk baltąjį (ar rudąjį) šokoladą ir lauk kol jis pradės tirpti. Neužmiršk vis pamaišyti! Kai šokoladas ištirps ir pasidarys vientisas be gumulėlių, supilk pieną, truputį pavirk ir įberk truputėlį cinamono. Tada susipilk į puoduką.

Bet tai ne viskas!

Patogiai įsitaisyk savo lovoje, užsidek žvakutes, „apsiginkluok“ saldainiais ir pasiimk įdomiausius žurnalus. Ant popieriaus lapo rašykis dalykus kurios norėtum įgyvendinti, gerus patarimus, klijuokis nuotraukas. Svarbiausia, mąstyk apie šiltus orus ir nesustok tikėti, kad tuoj pasirodys ta ilgai laukta šiluma. Tikrai, svarbiausia tikėjimas ir nepasiduok, nuo tavo nusiteikimo kis ir tavoji nuotaika. Su kiekviena liūdna mintimi gurkštelėk šio skanaus, šilto šokolado ir liūdnos mintys kažkur paskęs šimtame saldžiame ir švelniame skonyje. Tai tikrai veikia! Tiesiog tikėk ir liūdesys išnyks 100%. Gi tavajame gyvenime yra daug puikesnių ir šaunesnių dalykų nei liūdėjimas ir burbėjimas. Tiesiog išmesk liūdesį išgalvos. Uždaryk jam visas duris, visus langus, stalčius ir užsiūk jį kažkur širdies kamputyje, nes dabar tau tikrai nereikia liūdėti!
   Liūdesys – tai blogas dalykas. Nuo liūdesio skauda galva, užmirštami draugai ir kiti dalykai, be to norisi valgyti ir dar atsiranda daugiau nereikalingų kilogramų.
  Gyvenimas – tai tik kelionė, pilna kliūčių ir iššūkių. Gi be iššūkiu gyvenimas būtų toks monotoniškas ir pastovus! Išmok priimti tai ką tau duoda likimas, ir linksmus ir skaudžius dalykus, pastaruosius stenkis kažkur nukreipti ir visą dėmesį skirti tolimesniam keliui. Suprask, kad tau neverta liūdėti, nors tikrai atrodo žiema tęsis amžinai, bet taip tikrai nebus. Jau kovo galas, liko tik balandis, gegužė ir prasidės vasara. Visų taip išilgta ir pakvaišusi nuotykių nestygstanti vasara!!!Liūdesys dėl svorio.

Pergyveni dėl svorio? Pažiūrėjus į „kūdas“ drauges apima pavydas... Taip norisi pasikeisti kūnais... O tuo labiau vasara, gi ji čia pat, taip norisi atkreipti gražių vaikinų dėmesį? Ech.. aš tokia stora ir niekam nepatinku....
Kas per bėsas taip pasakė? Tai tikrai tikrai netiesa ir jeigu taip manai, tai mergyt, tau trūksta pasitikėjimo savimi. Dievas sukūrė mus tokias vieninteles ir gražias, nepakartojamas, kodėl tu įžeidinėji jo kūrinį? Gi jeigu tikrai sau nepatinki tereikia tik trupučio laiko ir truputėlio valios ir BABAM, pažiūrėk tu graži ir pasitikinti savimi. Beje niekam nepatinka „kūdženos“. Tikrai moteriai reikia ir truputį riebaliukų, kad būtų ką apkabinti! Bet jeigu tikrai nori truputėlį apmažinti svori dėl geresnės savijautos ir mąstymo apie save, galiu truputį papasakoti apie savo „pusdietę“ ir sportą.
  Na aš esu iš tų žmonių kuris mėgsta daug ir skaniai pavalgyti. Sakydama daug aš turių omeny LABAI LABAI DAUG. Taip, ne kartą masčiau, kad galbūt turiu kažkokią ligą kai nejaučiu sotumo jausmo. Noriu tik valgyti  valgyti ir valgyti ir prisivalgau, o vėliau spėliodavau kodėl taip blogai jaučiuosi ir atrodau. Man trūko valios. Vieną dieną pamaniau „na tiek to, jeigu truputį save susiimsiu nieko blogiau nebus“. Griežtoms dietoms nepasiryžau, kadangi žinau, kad jų neįveiksiu, nes tiesiog man neužtenka per dieną pora obuolių ir vandens. Tokiu atveju nebent tektu kojas prisirišti prie kėdės, bet net  tuomet suvalgyčiau stalą :D  Taigi visiškai atsisakiau bulvių traškučių, limonado, riebių patiekalų. Ir primažinau šokolado kiekį (visiškai jo neatsisakiau), saldainius, dešras, batoną ir taip toliau. Taigi, visiškai savaitinės ar dienos  monotoniškos dietos nesusikūriau, tiesiog valgau kuo įvairesnį ir geresnį maistą. Nusipirkau liesesnį pieną, jogurtą, ryžių trapučių, grūdų traškias duoneles, džiūvesėlius, daug mandarinų. Kadangi esu skanaus maisto mėgėja neatsisakiau tepamo sūrio, sūrelių, mamos pietų. Kiekvieną kartą kai pajuntu alkį perkandu traškių duonelių, ryžių paplotėlių, nusilupu mandarinų ar atsigeriu vandens. Kiek pastebėjau tai valgau tiek pat, tačiau kitokį maistą. Ir ką? Per kelias dienas jau jaučiuosi geriau! Kiekvieną vakarą padarau mankštą kaip šuoliukus, atsilenkimus, tempimo pratimus, šoku.
Taigi susikūriau sau truputėlį taisyklių:
 1. Jeigu nori valgyti, tai valgyk. Tik vietoj bulvių traškučių, rinkis džiūvesėlius ar vaisių.
 2. Nepraleisk mamos pietų.
 3. Galima valgyti beveik viską, tačiau su saiku.
 4. Nepraleisk mankštos.
 5. Jeigu nėra ką veikti, vaikščiok per kambarius, o ne sėdėk prie kompiuterio.

Atleiskit, kad šiandieną neparašiau vienos konkrečios minties, nes mano mintys tiesiog laksto kaip pasiutusios, o su Jumis noriu pasidalyti tiek daug patarimų, kad net nesulaukiu rašyti kito posto. Tikiuosi, kad buvau beeeent truputį kažkuo naudinga. Gal Jums atrodo, kad svoris gan ne į temą, bet rašiau apie jį vien dėl to, nes man, bent jau asmeniškai, tai vienas iš didžiausių liūdesio stimulų.
Pasidalinkite savo liūdesio naikinimo paslaptimis!
Beje kas Jus verčia jaustis pasitikinčiomis savimi?

Su pavasario atostogomis!!!
Sėkmės,
Kristė

9 Komentarai

 1. Labai labai patiko pirmoji straipsnio dalis, tokia jauki ir labai gundanti, būtinai pasinaudosiu Tavo patarimais. Bet, kita vertus, pastebėjau šiek tiek gramatinių klaidų, ne visur sudedi kablelius, pamiršti nosines, bet čia tik minimalus minusas. Manau, su laiku dings tos klaidelės, iš patirties sakau. Taip pat turiu pastebėjimą dėl svorio: SPORTAS! Nereikia dietų, jos tik nualina organizmą, silpnina imuninę sistemą, o vat jau "pusdietė" - gerai, nereikia persivalgyti, bet, žinoma, saikas turi būti. :)Sportas - veiksmingiausias dalykas. Dieta nestangrins raumenų. Na, neišsiplėsiu. Šiaip straipsnis patiko, įdomus ir naudingas, spaudžiu visas 3 knopkes :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gintarija - ačiū labai. Žinau iš ties yra tų klaidelių, tiesiog dažnai plėsdama mintis jų net nepastebiu.
  Būtent, aš pati nelabai noriu ryžtis dėtoms, tačiau aš tiesiog truputį pakeičiau maistą, nes anksčiau jausdavausi labai blogai dėl blogo maisto, turėjau daug bėdų dėl skrandžio, o dabar pagerėjo savijauta :) Dar kartą ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai labai labai patiko. Pati esu prieš dietas ir tik už sportą! Negaliu žiūrėti į merginas, kurios kankina save, besilaikydamos dietos... Ačiū, puikus straipsnis ;p

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ohoho kiek rašybos klaidų.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šiaip buvo įdomu paskaityti ir tų gramatinių klaidų beveik nepastebėjau, nes, mano manymu, svarbu yra tai ką tu parašei ir ką norėjai pasakyti, o ne kaip parašei ir kaip sudėliojai žodžius. Bet yra viena problema - tas receptas gerai savijautai man visiškai nepadėjo ir aš toliau jaučiuosi blogai. O apie "pusdietę" negaliu nieko pasakyti, nes šiaip esu labai liesa ir turiu skrandžio problemų, dėl to, kad per MAŽAI valgau.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Štai ką aš vadinu geru straipsniu. PUIKU! Norėčiau jog būtum šiame bloge. Tuomet žinau, ko straipsnius tikrai vertinčiau ir spausčiau visas reakcijas!

  AtsakytiPanaikinti