Atvirai apie laimingąjį ketvirtadalį


Labas vakaras, brangiosios Teenage Dreams skaitytojos. Mielai kreipčiausi ir į vaikinukus, deja, jie tikriausiai žaidžia kompiuterinius žaidimus ir neturi laiko tokio nuostabaus blog'o skaitymui.

Esu tikra, jog vardą "Skaistė" jau girdėjote. Puikiosios Simonos apie mane rašė: čia ir čia. Taigi ten jau išklojau visą informaciją apie save nuo A - Z.

Noriu pasveikinti visus su pagaliau atėjusiu pavasariu ir, žinoma, naujomis keturiomis rašytojomis (bent jau taip rodo blog'o sistema)! Į šios ketveriukės gretas net nesitikėjau patekti, nes, jei atvirai, buvau visiškai užmiršusi pateikti savo anketą ir ją prisiminiau paskutinę minutę. Vis dėl to, man pavyko! Vietoj komentarų, kupinų (argumentuotos) kritikos, persikėliau aukščiau - į straipsnių skiltį. Tikiuosi, jog mane barsit, peiksit, o aš tuo metu mokysiuosi iš savo klaidų.

Noriu prisipažinti - labai nemėgstu rašyti aprašymų apie save. Manau, jog geriausiai asmenį atskleidžia ne jo sukurti paveikslai, o pats bendravimas su žmogumi. Taigi savo kontaktus paliksiu straipsnio pabaigoje.

Tam, kad nešvaistyčiau jūsų laiko pasiseilėjimais apie tai ką mėgstu ir ko nemėgstu, verčiau pasidalinsiu su jumis savo planais ir norais, kuriuos turėčiau išpildyti būdama šio blog'o rašytoja.

Apie ką rašysiu?

Nesitikėkite straipsnių apie meilę, vaikinukus ar bučinukus. Esu romantikos priešė ir, manau, jog jau geriau pornografijos žurnalas rankoje, nei knyga apie "Saulėlydį" po pažastimi.
Tikiuosi būti naudinga ir užsiimti švietėjiška veikla. Galbūt sulauksite straipsnių, kaip rašyti knygas, eiles, kurti rašinius, o su įgytomis žiniomis lengviau išlaikysite egzaminus ar tiesiog puikiai pasirodysite kontroliniuose.

Projektai

Jau esu suplanavusi keletą konkursų ir mažų projektėlių, kurių metu bus įtraukti visi Teenage Dreams gyventojai: skaitytojos, rašytojos ir net slapti stalker'iai. Kokie jie bus, dar neatskleisiu. Pamatysite vėliau!

Norai

Į Teenage Dreams tikriausiai įsitraukiau visiškai nelaiku. Šiuo metu ruošiuosi egzaminams, olimpiadoms, kitiems projektams, tačiau, manau, jog galiu viską. Tikiuosi, jog kadanors išauš diena, kai komentarai mirgės nuo pranešimų "Skaiste, kada kitas straipsnis?". Kaip sakoma: "Svajoti niekas nedraudžia."

Prieš miegą, košmarams:


 Kontaktai

Facebook: Skaistė Miceikaitė
Instagram: @skaisteamethyst
Skype: vudu.lole
Telefonas: meškafonas


Labos nakties.
XOXO,
Skaistė

9 Komentarai

 1. Valio! Nuo šiol blog'as turės vieną pastovią skaitytoją, o visa tai - tik dėl tavo kaltės. Gerąja prasme:>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vienintelė nauja rašytoja kuri iš ties sudomino mane. Labai, labai laukiu tavo straipsnio! :> manau , kad tavo straipsniai bus labai geri. :)) Sekmės tau! :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu viena iš labiausiai mane sudominusių naujųjų rašytojų. Lauksiu tavo debiuto:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pagaliau! Dabar turėtų užgroti muzika: "Ačiū Dievui atėjai". Iš tiesų labai džiaugiuosi, kad atėjai. Ką jau ką, o rašyti Tu moki, tad tai, kad Tu čia, yra labai labai labai nuostabu! Apskritai tai, kad visos via esame yra nuostabu!
  "I love you all" - S. S.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveika! Jau teko su tavim per skype truputi pakalbėti! Esi iš ties įdomus žmogus! Labai lauksiu tavo straipsnių ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Prisistatymas tikrai vienas iš geriausių :) Bet dalis skaitytojų norės sulaukti tavo straipsnių tik dėl to, kad labai jau "varei" ant kitų rašytojų, tavo blog'as neitin traukia, o ir nesename interviu su tavimi pasirodei šiek tiek pamaiviška. Tad pasistenk ir įrodyk savo teisumą. Sekmės ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai laukiau tavo laiško atrankoje, nes labai norėjau tave priimti. :D Vien dėl to, jog tu kitokia. Jau tokia pasirodei būdama skaitytoja, o dabar, rašytojos soste, manau duosi blogui įdomių spalvų.

  Didžiulės tau sėkmės ir laiko - laikant egzaminus, rašant straipsnius... :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas, mano manymu, aš tiesiog taisiau klaidas. Na, gal dar išdėsčiau savo nuomonę vienu ar kitu atveju.
  Mano blog'as yra mano blog'as. Siurrealizmas ne visiems suprantamas. Štai kodėl ir pradedu savo darbą čia, kad truputį paįvairinčiau virtualias aplinkas ir rašymo stilius.
  Norėjau pasakyti, kad aš ir esu pamaiva. Gyvename tik vieną kartą. Vis dėl to, rašiau apie save tikrą tiesą ir nenaudojau jokių pagražinimų, tad dėl to neapgailestausiu.

  Ačiū visoms! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ilgą laiką galvojau, na kada gi ji užpildys anketą? Ir štai, pagaliau sulaukiau. Džiaugiuosi, kad patekai į šį blog'ą, nes žinau jog tu, puikiai susitvarkysi su rašytojos darbu. Sėkmės. Lauksiu tavo straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti