Draugė melagė

Sveiki! Kaip sekėsi mokykloje? Ar uždavė daug namų darbų? Tikiuosi kad jų nėra tiek daug, kad nerastumėte laiko perskaityti šiam mano straipsniui, o gal daugiau net.. Pamąstymui (:
     
Neslėpsiu, šį pranešimą mane parašyti "įkvėpė" viena mergina.. Ir man labai skaudu, nes ji yra mano geriausia draugė.. Bent taip aš manau. Na, arba maniau. Tarp mūsų nutiko kai kas keisto. Nepasakosiu, kas, kodėl ir kaip. Tiesiog pasakysiu, kad jausmas, kai žinai, kad žmogus, kuriuo pasitiki meluoja, sako netiesą ir kai tu žinai, kad tai melas, yra žudantis. Atrodo, kad tuoj pat tiesiog.. Sprogsi. Norisi rėkti, šaukti ir klykti ant tos draugės. Bet tiesiog šypsaisi ir nieko nesakai.
Ar jums yra taip buvę?
cool slikeNoriu padėti jums išspręsti šią problemą, ir suprasti, kaip su ja susidoroti pati. Manau, kad viskas yra įmanoma, jei tik nori to.. Ar ne? :)
Taigi, pirmas žingsnis. Jau minėjau, kad norisi rėkti, šaukti.. Galbūt net kibti į plaukus.. Žodžiu, kaip reikiant pamokyti draugę. Bet galbūt yra priežastis, ir net pakankamai rimta, dėl ko ji meluoja? Tuomet, manau, kiekviena protinga mergina suprastų, kad reikia su drauge gražiai išsiaiškinti, pasikalbėti.
Bet tikriausiai sunkoka tai padaryti, jei esi gerokai įpykusi.. Tad duosiu patarimą, kuris, bent jau man, visada padeda:
 • Jei esi labai supykusi, susinervinusi ar panašiai, tiesiog mintyse suskaičiuok iki dešimt, ar, dar geriau, iki dvidešimt. Tai daryk LĖTAI ir kas antrą skaičių įkvėpk - iškvėpk.
Atrodo nusprendei su ja ramiai pakalbėti, tačiau kyla klausimas - ką sakyti? Na, mano manymu, pirmiausia paklausk jos, kodėl ji taip elgiasi, kokia to priežastis. Pasakyk, kad tau labai skaudu, kuomet ji šitaip elgiasi, pasakyk, kad norėtum labiau ja pasitikėti, tačiau dėl šios priežasties negali...
Patikėk, jei draugė tave brangina ir nenori tavęs prarasti, ji tavęs atsiprašys, išklos tiesą ir galų gale, tikiu, kad viskas bus puiku. Na, bet jei ji ir toliau viską neigs ir meluos.. Manau, tau tokia draugė nelabai reikalinga, ar ne?
O galbūt taip elgiesi tu pati?
FriendsTuomet kelioms minutėms sustok. Pamąstyk, ar yra rimta priežastis melui. Ar tau būtina meluoti? O gal tai yra visiški niekai, kurie neverti jūsų draugystės pabaigos? Taip, perskaitei teisingai. Omenyje turiu jūsų draugystės pabaigą, galą viskam. Įsivaizduok, dėl vieno vienintelio melo, išėjusio iš tavo lūpų viskas sekundžių tikslumu gali žlugti.
Jei tu iš tiesų meluoji savo draugei, manau, kad nelabai nori tai pripažinti.. Galbūt tai dangstai kaip "tiesos nesakymu", galbūt dar kaip.. Ei, tu, kreipiuosi į tave ir tik į tave! Perlipk per save, pripažink ką darai ne taip. Suprask savo klaidas ir stenkis jas taisyti. Juk geriau dabar nei niekada, ar ne?
Neparašiau čia nieko moksliško ar panašiai.. Rašiau tai, ką galvoju pati. Stengiausi pati suprasti problemą, rasti būdą viską palengvinti. Tikiuosi, kad susimąstėte apie tai, na, o dabar aš tiesiog linkiu jums gero antradienio vakaro ;)
Viktorija

6 Komentarai

 1. Visada patiko ir patiks kai rašytoja rašo iš savo patirties :) Juk tada straipsniai ir būna geri ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaičiau, skaičiau ir žiū - jau galas! Laaabai patiko, nors ir buvo trumpas. Galėčiau skaityti ir skaityti, kadangi tavo minčių dėstymas vilioja skaityti toliau, tu taip draugiškai kreipiesi! Žodžiu. Tu ką tik tapai mano mėgstamiausia rašytoja. Ačiū tau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnis buvo labai trumpas, o ir apskritai iš taves norisi daugiau straipsniu..

  AtsakytiPanaikinti
 6. Simona - TAIP TAIP!! Pritariu tau 111% ;)
  Eve Lyn - awwww kaip ačiū, ačiū, AČIŪ! Tu ką tik tapai mano mėgstamiausia skaitytoja, chi ^^^
  Anonime - atleisk, kad turiu savo gyvenimą ir kartais esu užimta... Tikrai tavęs dėl to atsiprašau :3

  AtsakytiPanaikinti