Gyvenimas arba dėl ko mes gyvename

Labas vakaras,
pirmiausia noriu jūsų atsiprašyti, tikriausiai nė nereikia sakyti, už ką.. Taip, už tai kad nerašiau. Tiesiog vakar vyko fortepijono konkursas, o vos ne visą mėnesį labai įtemptai jam ruošiausi.. Tačiau aš tikrai tikiuosi, kad jūs man atleisite ir sulauksite dar daug daug mano straipsnių!! :)x
Timeline Photos | via FacebookO antra, ir svarbiausia, apie ką noriu jums parašyti, tai.. Net nežinau, kaip tiksliai tai apibūdinti. Tiesiog, ar jums yra buvę taip, kad atrodo gyveni, visur skubi, šypsaisi, tačiau viduje kažkas ne taip? Iš ties, juk šiuolaikiniame pasaulyje visi visur skuba, lekia nė neatsigręždami. Nugaroje palikdami visas tikrąsias gyvenimo vertybes, iškeisdami jas į.. Pinigus (??).
Vis dėl to, kas gi yra tos tikrosios vertybės? Manau, kiekvienam žmogui svarbiausi dalykai pasaulyje yra ne grynieji, ne graži suknelė ar naujas telefonas, manau, kad labiausiai žodžio "tikra vertybė" yra verta šeima. Ta, kuri tave gali paguosti ištikus bėdai, kuria gali pasitikėti, kurią gali mylėti, su kuria gali dalintis naujienomis, žiniomis, džiaugsmu, su kuria kartu gali verkti, džiaugtis ir panašiai.. Juk pinigams nepasiguosi, jų neapkabinsi, jie tavęs nenuramins, ar ne?
GirlDar viena vertybė - draugai. Ne apsimetėliai, o tikri draugai, kurie yra lyg antroji šeima. Draugai - tie žmonės, kurie tave supranta be žodžių, kurie tave paguodžia, išklauso, pralinksmina ir myli be žodžių. Taip, taip, myli tikrų tikriausia broliška meile! 
"..Šypsaisi, tačiau viduje kažkas ne taip.." pradžioje rašiau šį sakinį, ir nenoriu dabar jo praleisti pro akis. Lažinuosi, kad bent kartą jums taip yra buvę. Tikriausiai dėl šio pragariško jausmo, kuomet atrodo, kad kažko trūksta, kažko.. Tuščia. Ir būna tokių akimirkų, kuomet viskas gerai, tu esi linksmas, džiaugiesi gyvenimu, judi į priekį.. Tą gali pastebėti paprasčiausiai pasičiupusi keletą nuotraukų - tokių, kuriose esi dirbtinai išsišiepusi, ir tokių, kuriose juokiesi, šypsaisi tiesiog natūraliai. Na, kuri nuotrauka tau mielesnė??
Tikriausiai tau kilo klausimas - trūksta KO? Na, čia, manau, jau skirtingai, taip sakant, priklauso nuo žmogaus. Galbūt tau trūksta laiko mylimiems žmonėms? Poilsiui? O gal trūksta mylimo žmogaus?
Cute boysKartais kai pagalvoju, žmonės skundžiasi savo gyvenimo sąlygomis, esą, jie blogai gyvena.. Ehem, blogai gyvena? Kodėl mes negalime džiaugtis tuo ką turime, nes turime mes be galo daug - turime šiltus namus, maisto, mylinčius tėvus, būrius gerų draugų, galimybę mokytis, kol tuo tarpu vaikai, suaugę ir paaugliai, gyvenantys kitur neturi nė batų.. Ir nepaisant visko jie visada šypsosi. Sunku patikėti, bet taip - jų veiduose visuomet šviečia šypsena. Ir žinot kodėl? Nes jie brangina viską, ką turi. Ne, jie neturi rūmų, neturi turtų, aukso ir net neturi normalaus maisto, tačiau turi vienas kitą. Turi saulę, vandenį, galų gale orą. Nes juk be pinigų, turtų tu išgyventum, o be artimųjų, saulės, oro, vandens, gyvūnijos ir augalijos ne? 
Ar jūs suprantate, ką aš turiu omenyje? 
Tai, kad ištikus bėdai, tavęs nepaguos tavo sukurtas "gyvenimo tikslas" gauti kuo daugiau pinigų, pasistatyti kuo didesnius namus ir kuo toliau tuo labiau plėtoti savo verslą. Taip, pinigai šiais laikais yra pragyvenimo šaltinis, tačiau jie nėra gyvybės ir laimės šaltinis. Jie nesuteikia tikros laimės, ir jie nėra tai, ką mes turime labiausiai vertinti. O pabaigai, parašykit į komentarus - labiau verktumėte ir liūdėtumėte praradus artimą žmogų ar šimtinę? :)
gero vakaro jums linki,
Viktorija

3 Komentarai

  1. Labai patiko straipsnis. Iš tikrųjų kaip ir sakei, šiais laikais žmonės labiau myli ir vertina pinigus... Nesuprantu kodėl taip yra? Aišku, suprantu jog jie gali atnešti materialinės laimės, bet ar tai brangiau ir geriau už tai, ką suteikia tikrosios, šeimos ir meilės vertybės? Kartais atrodo, jog aplinkuj gyvena vien niūrus ir beviltiški veidai, kurie net akimis sako jog jiems neužtenka to ką turi, jiems reikia DAUGIAU... Ir nežinau kas dėl to kaltas, galbūt turtinė nelygybė, galbūt tai, jog neturi šeimos...? Žodžiu, straipsnis puikus. Ačiū tau :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Žiaaauriai geras straipsnis, neturiu visiškai prie ko prisikabinti! :) Turi labai gerą supratimą ir protingai mąstai. Kažkur skaičiau, kad geras rašytojas/kalbėtojas turi rašyti/kalbėti taip, kad skaitytojas/klausytojas pajustų, kad rašoma/kalbama būtent jam. Tai sveikinu, tau tikrai pavyko, jau laukiu sekančio straipsnio.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Na nieko naujo neisgirdau bet nieko naujo apie gyvenima neparasysi :) su kaikuriais teiginiais nesutiksiu nes pinigai tikrai teikia laimes ir nieks to negali atsiginti , draugai manau yra pirmoji ir pagrindine seima mazdaug nuo 16-18 metu bes su tevais tu vaiku neauginsi jie tau darbo neduos ir nepridubasins kazka blogo padariusi zmogu..

    AtsakytiPanaikinti