ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Holivudinės šypsenos link

Labas jums taria Virginija :) Manau, kaip ir kiekvienas asmuo, mes norime turėti gražią, spindinčią šypseną lyg iš "colgate" reklamos, bet balintis dantis pas odontologą brangu, o naudoti jau paplitusį būdą, valgomąją sodą, pavojinga. Taip, dauguma dabar balinasi su valgomąją soda, tačiau žinokite jog ši "ėda" emalį, ir pažeidžia dantis, bei sukelia daug problemų. Tad su jumis pasidalinsiu atrastais produktais, taip, taip! Produktais, kurie po truputį balina dantis, bei padeda burnos ertmei išlikti sveikai :)


Obuoliai ir kietos daržovės 
Šviežiuose obuoliuose, morkose, agurkuose ir kitose kietose daržovėse gausu vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios stiprina dantis ir dantenas. Taip pat šios daržovės pašalina apnašas, o organizmą papildo kalciu ir fluoru.

Sūris ir pieno produktai 
Varškės sūris, kefyras, grietinė ir jogurtas yra kalcio, kalio, magnio ir vitaminų A, B, D šaltiniai. Šie produktai stabdo dantenų ligų vystymąsi ir puikiai valo apnašas.
Citrusiniai vaisiai 
Greipfrutai ir apelsinai yra labai naudingi vaisiai. Juos būtinai turi valgyti žmonės, kuriuos kankina pasikartojantys burnos uždegimai.
Prieskoninės žolelės 
Manote, kad jos neturi nieko bendro su dantų baltumu? Klystate. Tokios žolelės kaip petražolės, česnakai, krapai ir salierai yra prisotinti vitaminais A, P, C, B, E, todėl labai teigiamai veikia burnos gleivinę. Nepamirškite, kad šie vitaminai yra būtini, jei norite sumažinti dantenų kraujavimą. Šie prieskoniai taip pat puikiai padeda, jei norite atsikratyti nemalonaus burnos kvapo.
Riešutai 
Patys naudingiausi – anakardžiai, kedro ir migdolai. Riešutuose yra antibakterinių ir antiseptinių savybių, kurios kovoja su dantų ar dantenų uždegimais.
Pastebėjimas!
Jei norite, kad jūsų dantys būtų balti, privalote vengti: šokolado, kavos, spalvotų gazuotų gėrimų, karamelės, saldumynų ir mėlynių.

Taip pat pridursiu jog visi šie produktai yra sveiki, ir jūsų organizmą papildys vitaminais :)
Dėkui už dėmesį, VirginijaDALINTIS:

5 komentarai:

Simona :)* rašė...

Naudingas ir informatyvus straipsniukas. :) Beje, siūlau pataisyti antrą sakinį - ant žodžio colgate, uždėk kabutes! :)

Anonimiškas rašė...

Buvo straipsnis apie dantu balinima..

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Anonimiškas - taip buvo, bet ši dvigubai geresnis, nes nereikia naudoti tokių sudėtingų priemonių. Ačiū, patiko ;)

Anonimiškas rašė...

Puikus.:)

MarionetteOfHarmony rašė...

Buvo klaidelių. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google