7 Komentarai

 1. Čia tavo pirmas straipsnis, tad niekas daug ir nesitiki, bet tikrai galėjai apie šį serialą daugiau parašyti - nesu mačiusi nei vienos serijos, ir tikrai nežiūrėsiu - straipsnis buvo nuobodus, nykus bei labai trumpas, nieko nesužinojau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nepyk, bet straipsnis buvo labai silpnas. Visų pirma - trūko tiek įžangos, tiek straipsnio pabaigos. Kai kuriose vietose buvo nesudėti skyrybos ženklai. Serialas nesudomino.. O iš pavadinimo, net nesupratau apie ką rašysi, galbūr kabutes reikėjo uždėti ar kažką prirašyti. Kitą kartą susikaupk ir pasistenk parašyti geriau! Sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na straipsnio kokybė tai tikrai apgailėtina. Klaidų daugiau nei pačio teksto... Kas tave čia priėmė?? :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Rugile - taiip. Pirmas blynas tikrai prisvilęs... Daug klaidų, o ir teksto mažokai... Žinai, gal tau reikėtu padėti su straipsnio rašymu? Jei reikia, pasikviesk mane per skype - evelynex5. Tikrai padėsiu ir paaiškinsiu į ką reikia atkreipti dėmesį :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. TRAGIŠKA!!! Man šiaip nepatinka pikti komentatoriai, o aš pats pirmą kart taip darau ir nesakau, kad darysiu darkartą ir tave apsėsiu, bet šio straipsnio straipsniu pavadint negalima. Net nesupratau, ar tai komedija ar siaubo trileris, iš vienintelio pirmo vaikino aprašymo kažkiek sugaudžiau, kad tai susiję su romantika. TOTALI KATASTROFA!!!!! Pritariu antrajam anonimiškui - ir kas čia tave priemė???

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveika. Tai tavo pirmasis straipsnis, bet nesakau, kad jis buvo geras. Patarčiau peržvelgti kitų rašytojų straipsnius serialų/filmų tema. Neseniai viena rašytoja yra rašiusi apie filmą, dar iš TD pradžios yra nemažai straipsnių šioje srityje. Mokykis, nes kai perskaičiau pagalvojau: "Ar tai juokas?".

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kodėl man čia straipsnio nerodo? :D

  AtsakytiPanaikinti