Konkursas "Atsakyk ir laimėk" - LIKO VIENA SAVAITĖ!

Sveikos, merginos! Jeigu dar nesudalyvavote konkurse "Atsakyk ir laimėk", nedelsdami kviečiu Jus tai padaryti, nes jau sekmadienį, bus išrinkta nugalėtoja!

KĄ REIKIA PADARYTI:

 Šiek tiek žemiau matote anketą, kurioje pateikta dešimt klausimų, iš įvairiausių sričių. Jūsų užduotis: teisingai atsakyti į visus pateiktus klausimus ir spausti mygtuką "Siųsti atsakymą". KAIP BUS RENKAMA LAIMĖTOJA:
Iš pradžių atrinksiu merginas, kurios į klausimus atsakė visiškai teisingai. O iš visų teisingai atsakiusiųjų, burtų keliu išrinksiu vieną, kuri laimės puikų prizą.

KOKĮ PRIZĄ GAUS KONKURSO LAIMĖTOJA:
Konkurso laimėtojai, padovanosime šaunų kaklo pakabuką "Širdelė" ir interviu mūsų bloge!

KAS ĮSTEIGĖ PRIZĄ: 
Už įsteigtą prizą nuoširdžiai dėkojame internetinei rankdarbių, papuošalų ir  aksesuarų parduotuvei "Rankdarbių palėpė". Tik "Rankdarbių palėpėje" Jūs galėsite įsigyti originalių gaminių skirtų merginoms, moteris bei vyrams!!DĖMESIO! Atsakymus į klausimus, galite siųsti iki kovo mėnesio 23 dienos!

Čia nereikia turėti jokių gebėjimų, konkursas tikrai lengvas, juolab, kad atsakinėdami į klausimus, galite naudotis internetu, knygomis, enciklopedijomis, o gal susidorsite pačios? :))

Simona Š. 

3 Komentarai