ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkursas "Atsakyk ir laimėk" - LIKO VIENA SAVAITĖ!

Sveikos, merginos! Jeigu dar nesudalyvavote konkurse "Atsakyk ir laimėk", nedelsdami kviečiu Jus tai padaryti, nes jau sekmadienį, bus išrinkta nugalėtoja!

KĄ REIKIA PADARYTI:

 Šiek tiek žemiau matote anketą, kurioje pateikta dešimt klausimų, iš įvairiausių sričių. Jūsų užduotis: teisingai atsakyti į visus pateiktus klausimus ir spausti mygtuką "Siųsti atsakymą". KAIP BUS RENKAMA LAIMĖTOJA:
Iš pradžių atrinksiu merginas, kurios į klausimus atsakė visiškai teisingai. O iš visų teisingai atsakiusiųjų, burtų keliu išrinksiu vieną, kuri laimės puikų prizą.

KOKĮ PRIZĄ GAUS KONKURSO LAIMĖTOJA:
Konkurso laimėtojai, padovanosime šaunų kaklo pakabuką "Širdelė" ir interviu mūsų bloge!

KAS ĮSTEIGĖ PRIZĄ: 
Už įsteigtą prizą nuoširdžiai dėkojame internetinei rankdarbių, papuošalų ir  aksesuarų parduotuvei "Rankdarbių palėpė". Tik "Rankdarbių palėpėje" Jūs galėsite įsigyti originalių gaminių skirtų merginoms, moteris bei vyrams!!DĖMESIO! Atsakymus į klausimus, galite siųsti iki kovo mėnesio 23 dienos!

Čia nereikia turėti jokių gebėjimų, konkursas tikrai lengvas, juolab, kad atsakinėdami į klausimus, galite naudotis internetu, knygomis, enciklopedijomis, o gal susidorsite pačios? :))

Simona Š. 

DALINTIS:

3 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Kiek jau yra dalyvių? :)

Simona :)* rašė...

Kol kas į konkursą gavau 36 užpildytas anketas. :)

Vilija. :) rašė...

Čia gal daugiausia dalyvių turėjęs konkursas kada nors. :D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google