Konkursas kelionių vadovui laimėti - LIKO VIENA DIENA!!!

Sveikos! :) Visų pirma - sveikinu su mūsų diena, - su Tarptautinia Moters diena! :) O dabar skelbiu pranešimą, kuris galbūt jau kažkam atsibodo, nes blog'e rodėsi ne vieną kartą. :) Iki konkurso pabaigos, kuriame gali laimėti puikų kelionių vadovą po Filipinus, liko tik VIENA DIENA! Paskubėkite sudalyvauti, jei iki šiol to nepadarėte. :)

Ką reikia padaryti?

Tikriausiai, kad visos čia esančios, esate aplankę kokią nors žymią ir garsią vietą LIETUVOJE. Norint sudalyvauti šiame konkurse Jums reikės papasakoti ir aprašyti įspūdžius apie vietą kurią aplankėte mūsų gimtinėje - Lietuvoje. Nesvarbu, ar tai Trakų pilis, ar tai Baltijos jūra - svarbu, kad ši vieta būtų Lietuvoje. Galite aprašyti net gi muziejus! :) Papasakokite, kas toje aplankytoje vietoje paliko Jums didelį įspūdį, kas patiko, kas nelabai.. Galite surasti net gi šios vietos istoriją ir kartu atsiųsti su aprašytais įspūdžiais. Nepamirškite atsiųsti tos vietos nuotraukų (gali būti iš interneto).

Kur ir iki kada siųsti laiškus?

Jūsų aplankytos vietos įspūdžių aprašymo, nuotraukų laukiu iki kovo 9 dienos el. paštu: ssimona250@gmail.com


Koks prizas atiteks konkurso laimėtojai?


Konkurso laimėtojai atiteks Dainiaus Kinderio kelionių vadovas po Filipinus: "Filipinai. Ugnies žiedo kerai."  (Su autoriaus autografu). :)

SVARBU: Siųsdamos laiškus, nepamirškite prirašyti savo vardo, pavardės ir tikslaus namų adreso, kitaip laimėjimo atveju prizas Jūsų nepasieks!!!

Simona Š. 

4 Komentarai

 1. Hahh, gaila. Neturėjau laiko nusiųsti :s

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dar yra laiko, spėt sudalyvauti! :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gal gali iki sekmadienio pratęsti? Maldauju.. labai noriu sudalyvaut! Vakare atsiūsčiau..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šeštadienį vakare bus paskelbta nugalėtoja.

  AtsakytiPanaikinti