ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkursas kelionių vadovui laimėti - LIKO VIENA DIENA!!!

Sveikos! :) Visų pirma - sveikinu su mūsų diena, - su Tarptautinia Moters diena! :) O dabar skelbiu pranešimą, kuris galbūt jau kažkam atsibodo, nes blog'e rodėsi ne vieną kartą. :) Iki konkurso pabaigos, kuriame gali laimėti puikų kelionių vadovą po Filipinus, liko tik VIENA DIENA! Paskubėkite sudalyvauti, jei iki šiol to nepadarėte. :)

Ką reikia padaryti?

Tikriausiai, kad visos čia esančios, esate aplankę kokią nors žymią ir garsią vietą LIETUVOJE. Norint sudalyvauti šiame konkurse Jums reikės papasakoti ir aprašyti įspūdžius apie vietą kurią aplankėte mūsų gimtinėje - Lietuvoje. Nesvarbu, ar tai Trakų pilis, ar tai Baltijos jūra - svarbu, kad ši vieta būtų Lietuvoje. Galite aprašyti net gi muziejus! :) Papasakokite, kas toje aplankytoje vietoje paliko Jums didelį įspūdį, kas patiko, kas nelabai.. Galite surasti net gi šios vietos istoriją ir kartu atsiųsti su aprašytais įspūdžiais. Nepamirškite atsiųsti tos vietos nuotraukų (gali būti iš interneto).

Kur ir iki kada siųsti laiškus?

Jūsų aplankytos vietos įspūdžių aprašymo, nuotraukų laukiu iki kovo 9 dienos el. paštu: ssimona250@gmail.com


Koks prizas atiteks konkurso laimėtojai?


Konkurso laimėtojai atiteks Dainiaus Kinderio kelionių vadovas po Filipinus: "Filipinai. Ugnies žiedo kerai."  (Su autoriaus autografu). :)

SVARBU: Siųsdamos laiškus, nepamirškite prirašyti savo vardo, pavardės ir tikslaus namų adreso, kitaip laimėjimo atveju prizas Jūsų nepasieks!!!

Simona Š. 

DALINTIS:

4 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Hahh, gaila. Neturėjau laiko nusiųsti :s

Simona :)* rašė...

Dar yra laiko, spėt sudalyvauti! :))

estera. rašė...

Gal gali iki sekmadienio pratęsti? Maldauju.. labai noriu sudalyvaut! Vakare atsiūsčiau..

Simona Šiušytė rašė...

Šeštadienį vakare bus paskelbta nugalėtoja.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google