Konkurso rezultataiLabas rytas, merginos! :) Šiandienos rytą atsikėliau su dviejų žodžių junginiu galvoje - 'Teenage Dreams', tai pirmosios mintys, vos tik man prabudus. Šiandien turiu padaryti darbą, kuris mane visada labai džiugina... Privalau paskelbti konkurso, kelionių vadovui laimėti nugalėtoją! Nieko nelaukdama, atlieku savo darbą! :)

Taigi, pradėsiu ne nuo nugalėtojos skelbimo, o nuo bendro konkurso aptarimo.
Į konkursą, sulaukiau septynių merginų laiškų.. Mano manymu, tai geras skaičius, nes kaip pastebėjau, konkursuose nesate ypač aktyvūs.. :) Jeigu atvirai - mano nuomone, prizo vertos tik dvi merginos, iš kurių viena šiandien ir taps nugalėtoja. Kodėl? Visų pirma - jos įvykdė visas konkurso sąlygas. Viena mergina, pamiršo prisegti nuotraukas, antra pamiršo parašyti adresą, trečia savo aplankytos vietos įspūdžius aprašė trimis sakiniais. Tad, kitą kartą būkite atidesnės! :) O visų kitų laiškai, man patiko, ypač dviejų merginų - RŪTOS ir ESTEROS.

Na gerai, užteks kalbėti, prieisiu prie svarbiausio dalyko - nugalėtojos paskelbimo. Iš tiesų, buvo sunku nuspręsti, kuri - Rūta ar Estera.. Estera ar Rūta.. Ilgai galvojau, ilgai skaičiau šių merginų laiškus, ir aš nusprendžiau! Nusprendžiau, tai jog šį kartą konkurso nugalėtoja tampa ir kelionių vadovą po Filipinus laimi...

ESTERA!!!

Sveikiname Esterą ir žiūrime, kaip ji aprašė savo miestelį Žagarę: Nuostabusis Žagarės žirgynas. 

Pasaulyje yra daug gražių vietų kurias aš norėčiau pamatyti. Norėčiau pasivaikščioti Eliziejaus laukais, norėčiau sėdėti gondoloje kuri skrodžia Venecijos kanalus, norėčiau pasigrožėti peizažu iš Eifelio bokšto viršūnes, pereiti Auksinius San Francisko tiltus, žiūrėti į Krentančius Niagaros krioklio vandens purslus ir dar daugybę gražiausių pasaulio kampelių kuriuos net išvardinti sunku.
Miestelio gatvės
 Skaniausios pasaulyje vyšnios - Žagarvyšnės. 

  Bet yra vieta Žemėje kuri yra graži bet kuriuo metų laikotarpiu. Čia gražu vasarą kai aš galiu stebėti saulėlydžio ir saulėtekio spindulius kurie skęsta Žvelgaičio ežero bangose, kai piliakalnio viršuje aš galiu rinkti saldžias žemuoges, kai aš galiu bristi per mažytį, bet gražų Švėtės upelį. Taip pat čia labai gražu žiemą, kai aš rogutėmis galiu balnoti piliakalnio šlaitus, stebėti šerkšno padabintus medžius pušyne, parke ir aplinkiniuose miškuose. Smagu čia būna sulaukti pavasario kai aplink bunda gamta ir sprogsta medžių lapai, kai pušyną ir parką papuošia pirmosios žibutės, o pievose pradeda skleistis baltos lyg sniegas ramunės, kai viskas aplink sužaliuoja. Čia nuostabu ir rudenį, kai gražuolis parkas nusidažo geltonais - raudonais medžių lapais, miškuose auga grybai... Man patinka šio miestelio žmonės, jie ir neturtingi, bet visada pasiruošę padėti vienas kitam.
Įspūdingasis puodų namas. 

  Man labai patinka šio miestelio savotiška, miela akiai architektūra. Miestelį visu pirma puošia Grafo Nariškino Rūmai - kurie stovi parke... Jeigu senovėje būtume pakilę sraigtasparniu pamatytume, kad šis parkas buvo didelio ir drąsaus liūto formos pavidalo. Miestelį papuošia dvi skirtingo stiliaus bažnyčios. Viena įsikūrusi Senosios Žagarės pusėje, o kita Naujosios Žagarės. O šias dvi gražias miestelio dalis dalina gražus upelis - pavadinimu Švėtė. Paskutiniu metu mūsų miestelį garsina keletas tradicinių renginių, svarbiausias iš jų tai kasmetinis Vyšnių Festivalis - žinomas jau ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse. Jo idėja kilo nuo Žagarvyšnių - kurios kaip žmones kalba yra skaniausios vyšnios Lietuvoje! Šio festivalio metu čia apsilanko begalės turistų, vyksta įspūdingi kultūros ir sporto renginiai. Taip pat nesenai pradėta rengti kasmetinė Kleckų šventė. Taip pat nuo senų laikų sakoma, kad Žagarės moterys gamino skaniausius kleckus pasaulyje! Štai toks mano gyvenamasis miestelis.. Gal ir jums pasirodys ir paprastas, niekuom neišsiskiriantis miestelis.. bet jis iš ties nepaprastas! Šis miestelis taps 2014m. Lietuvos Kultūros Sostine!
Linksmoji kleckų šventė. 


Nuostabusis vyšnių festivalis.

Dar kartą sveikiname Esterą ir į jos namus siunčiame kelionių vadovą po Filipinus: "Filipinai. Ugnies žiedo kerai". Už šią knygą esame dėkingi išskirtiniai kelionių organizavimo kompanijai "Magelano kelionės".

O visoms kitoms konkurso dalyvėms tariu didelį ačiū! :) 


Iki susitikimų,
Simona Š. 


4 Komentarai