ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Kviečiu sudalyvauti!

Sveikos, merginos! Šį kartą, aš labai trumpai! :)


Rubrika "Ateities keliu", jau gan senokai rodėsi Jūsų akiratyje, tad jeigu nori TD blogo skaitytojoms papasakoti apie savo ateities kelią, svajonių profesiją ir kitus planus, rašyk el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com Ir tuomet galėsime atlikti interviu, kuris bus patalpintas 'TD' bloge!

DĖMESIO! Visos merginos, kurios jau kreipėsi į mane, bet su jomis dar nebuvo atliktas interviu, taipogi parašykite, kadangi Jūsų kontaktinių duomenų  naujajame kompiuteryje aš neturiu. :( 

Labai lauksiu laiškų! 
Simona Š. 
DALINTIS:

1 komentaras:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Visai buvau pamiršus apie šią rubriką :ooooo

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google