ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Makiažas baltaveidėms.

Sveikos,kaip Jūsų diena? Man nebuvo nieko ypatingo,tačiau iš kažkur atsirado nuotaikos :) Manau, iš antraštės supratote,kad šiandien vėl rašau apie grožį.Mano nuomone čia  didžiulis išradimas :D Kadangi esu baltaveidė (ir niekaip nesiseka įdegti), tai kodėl nepabandžius to paryškinti? Nesu už makiažą,jo kolkas daug nenaudoju,bet jeigu užklumpa netikėta proga,tai kodėl gi ne?:)
Ne, tikrai neatrodysi baisiai, o būsi priblokšta (mano manymu) , rezultatais. Čia bus išdėstytots 6 galimybės paryškinti tai ką turi.

 
1 būdas:

Švelniai padažytos lūpos
Venk ryškiai padažytų lūpų: jos atrodys iššaukiančiai.Geriau rinkis švelnius atspalvius: abrikosinius bei iš rausvumo paletės.Na lūpų blizgį tikrai turi kiekviena. Atrodo nereikšimngas dalykas,bet iš tikro jis labai nušviečia veidą.

Foto
 
2 būdas:

Šaltų atspalvių šešėliai
Juos derink prie akių spavos, tik atmink, jog blyškiai odai tinka blyškūs šėšėliai. Tiks švelnūs rausvi, pilki, šalti auksiniai ar šalti rudi atspalviai. Na, šitą siūlyčiau tik vyresnėms,be to reikia mokėti gerai pasidažyti.
 
Foto
 
3 būdas:
 
Rausvi skaistalai
Geriausias būdas kovojant su išblyškusia oda – rausvi skaistalai. Labai svarbu jų nepadauginti. Tiks įvairūs rausvi, persikiniai ir abrikosiniai atpalviai.
 
Foto

4 būdas:

Tamsios spalvos akių tušas
Kodėl neišryškinus akių? Juk sako,kad jos yra sielos veidrodis.  Tikrai nenusivilsi. IŠBANDYTA!  Mano nuomone tai tikrai geras būdas. Pabandyk ;)
Venk tamsios alyvinės, mėlynos ar pilkos spalvos akių tušų.

Foto
 
5 būdas:

Skystas akių kontūrų pieštukas

Skystas akių pieštukas yra geresni už paprastą todėl, kad įmanoma nubrėžti tiesesnes linijas. Taipogi, su juo galima atlikti įvairių makiažo triukų.

Foto

6 būdas:

Šilti atspalviai

Prie tokios odos tinka daug atspalvių, bet jeigu nori ,kad oda atrodytų šiltesnės spalvos, naudok  švelniai rausvus, periskinius ar medaus spalvos skaistalus.

Foto
 
Vengtinos spalvos:
 
Žinoma,yra spalvų kurios netinka blyškiai odai. Tokie kaip ryškūs mėlyni, rausvi ir kitų spalvų atspalviai. Taip pat venkite itin šiltų atspalvių, tokių kaip bronzinės ar geltonos spalvų.

Foto


Tikiuosi,jog bus naudinga :)
 
Šį straipsnį esu rašiusi į kitus blog'us,tačiau dar nesulaukiau jokių reakcijų :)

Jūsų Eglė.
DALINTIS:

8 komentarai:

^^^ Justina ^^^ rašė...

Neblogai padirbėta!

Eglinna Meow rašė...

Labai ačiū! :)

Simona :)* rašė...

Noriu pasakyti, jog po kablelio visada reikia daryti tarpą (tu tai nevisur darai). :) O straipsnis - nbelogas. Man apskritai patinka straipsniai, kuriuose nebūna per daug teksto vienoje vietoje - šis toks ir yra. :) Sėkėms toliau! :)

Eglinna Meow rašė...

Simona,tai žinau,tiesiog tokių žioplų klaidų padarau beskubėdama rašyti :D Pasistengsiu tekstą dažniau peržvelgti :) Ačiū už pastebėjimus bei nuomonę :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Geras straipsnis. Paprastas, "lengvai virškinamas". Tik kai kuriose vietose nederėjo žodžiai. Galbūt ne tas linksnis, o gal skaičius. Bet iš esmės, tai nelabai ką keičia.
Pati esu baltos odos savininkė. Kai kurie mane pamatę vadina lavonu, nes mano oda tokia balta, kad visada atrodo jog sergu. Ir taip, manęs neima saulė :( Ačiū, buvo įdomu!

Skaistė rašė...

Nepersistenk su šypsenėlėmis. Ar esi nors viename normaliame žurnale mačiusi viduryje straipsnio atsidūrusią šypsenėlę? Na, bent jau aš ne, tad siūlau jas riboti. Kaip jau minėjau, šypsenėles galima vartoti komentaruose ar bendraujant su draugais internetu. :)

Gintarė rašė...

Man labai patiko! Tikrai pasinaudosiu tavo patarimais. Ačiū. :)

Eglinna.meow(Eglė) rašė...

^^ Eve Lyn ^^ - Mano tokia pati situacija. Vadina lavonu,vapyre ir panašiai. Dar ir ligų prigalvoja :D

Skaiste - Ačiū už pastabas,stengsiuosi jų skaičių riboti :)

Gintare - Labai smagu,jog pravers:)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google