ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Mini konkurso rezultatai.


Sveikos, šiandien labai trumpai. Tiesiog man priminė, kad seniai surengiau konkursą ir nepaskelbiau rezultatų :D Taigi, įkeliu laiškučius, kuriuos gavau:

Karolinos
Mano mėgstamiausia lūpų priemonė yra ,,NIVEA Vitamin Shake'' lūpų balzamas. Mano turimo lūpų balzamo spalva ir skonis (?) ,,Acai and wild apple''.
 Šis lūpų blizgis padaro lūpas labai švelnias, pripildo įvairių vitaminų, jo užsitepus lūpos nelimpa, jauti labai malonų jausmą, lyg ant lūpų nieko neturėtum užsitepus! O kvapas tiesiog NUOSTABUS! Kai lūpas pasitepu šiuo lūpų balzamu jos pasidaro šiek tiek rausvesnės ir blizgesnės. Man labai patinka šis lūpų balzamas, nesigailiu, kad jį nusipirkau ir drąsiai rekomenduoju jį išbandyti visoms! :)

Indrės
"The Body Shop" firma visada buvo viena mano mėgstamiausių, o dar labiau šią poziciją užsitvirtino, kai atradau šį lūpų šveitiklį. Iki tol buvau girdėjus apie panašias priemones veidui ir kūnui, bet niekad nemaniau, kad kažkas panašaus galėtų padėti nuolat skilinėjusioms ir sausoms mano lūpoms. Šveitiklį naudoju jau kurį laiką, vos kelis kartus per savaitę, tad jo užtenka tikrai ilgam, o rezultatus akivaizdus. Tad rekomenduoju jį visoms TD skaitančioms panelėms, norinčioms dar labiau stulbinančių ir traukiančių lūpų:)
379692_410172475739159_1028467189_n_large.png


Dianos
Mano mėgstamiausiasis lupų balzamas BABY LIPS . JIs yra neralus,pati turiu tą rožinį,braškių su maišytu su miško uogomis skonį. JIs per 2 savaites(bent jau man) padėjo mano lūpoms buti gražioms ir sveikooms:) bet gaila paprastose parduotuvėse jo nerasi,man teko sakytis internetu.. O kaina tikrai nėra pigi, pigiausias man rodos kainuoja 20lt . Bet šita kaina buvo tikrai verta jo:)


135252629.pngSimonos

Tai yra mėgstamiausias mano lūpų balzamas, pavadinimu "Born Lippy".
Galima sakyti, jog nepasidažius lūpų šiuo balzamu neišeinu iš namų. :) Tepantis lūpas šiuo lūpų balzamu, per lūpas pereina laabai malonus jausmas. Be to, šis balzamas yra nepakartojamo braškių skonio. Pasitepus, kartais net nusilaižau lūpas .:D :)
Taigi, kadangi visos tikrai pasistengė parašyti ne kelis sakinius, kad būtų teisinga, rinkau burtų keliu :) 

Sveikinu Karoliną! Susisiek su manimi per tą patį paštą kaip ir rašei apie blizgį. O kitos nenusiminkite-tokių konkursų bus ne vienas ir ne du :)


Love you,
Barbora <3DALINTIS:

3 komentarai:

Simona :)* rašė...

Sveikinu! :)

Karolina* rašė...

Ačiū, net nesitikėjau :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveikinu, Karolina! :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google