Naminiai dantų balinimo būdai

EGLĖ

Dar kartą sveikos! Šiandien Jums pristatau šviežią,lengvą straipsnį apie grožį. Juk atėjo pavasaris,visos norime atsinaujinti iš išorės bei vidaus. Tad tokio pobūdžio straipsnių iš manęs tikrai sulauksite ;) Nieko nelaukime ir pradėkime žingsiuoti link to! :)
Kadangi danguje jau šviesiomis spalvomis pradeda dažyti saulė ir ir pamažu ima įšildyti žemę,mums kyla nuotaika ir norisi šypsotis. Per žiemą dauguma būsime pasilepinę daug įvairių skanėstų,kurie tikrai neprideda grožio,ypač mūsų dantims. Tad labai noriu su jumis pasidalinti įvairiais būdais,kaip pašviesinti mūsų šypseną :)


Kiti dantų balinimo būdai:

Himalajų druska – natūraliai balina dantis, yra puiki priemonė parodontozės gydymui ar profilaktikai. Tam reikia kasryt po dantų valymo palaikyti burnoje keletą stambesnio malimo druskos granulių keletą minučių. Po to burną galima išskalauti.
Baltasis molis – tai natūrali balinamąjį ir šveičiamąjį poveikį turinti medžiaga, kuri taip pat naikina nemalonų burnos kvapą ir skatina dantenų gijimą. Baltojo molio galima nusipirkti vaistinėse arba natūralios kosmetikos parduotuvėse.
Angliukas – Reikia susmulkinti angliuką ant šepetėlio ir šveisti keletą minučių. Po to gerai išsivalyti dantis pasta. Gydytojai teigia, kad tai nėra itin kenksminga priemonė.
Salierai, morkos, brokoliai ir agurkai – yra tarsi tūkstančiai mažų dantų šepetėlių. Valgant šias daržoves išsivalo sunkiai pasiekiamos dantų vietos
Kepimo milteliai- Jie, panašiai kaip ir soda, būdavo sumaišomi su trupučiu medaus ir tepami ant dantų šepetėlio kaip pasta. Šis būdas labai neskanus. Po tokio balinimo procedūros ilgai galite jausti šleikštų skonį burnoje

 
ĮSPĖJIMAS:
Nebandykite visų pasiūlymų iš karto. Geriausia būtų įsitikinti ar jūsų dantys nėra labai jautrūs, kad nepaižeistumėte dantų emalio. Pasirinkus vieną procedūrą ją galima atlikti tik 1-2 kartus per metus.

Tikiuosi patiko.
Jūsų Eglė.

P.S. Dar neturiu savo kortelės :)

10 Komentarai

 1. Labai trumpas straipsnis. norėjosi kažko daugiau..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na čia pirmas straipsnis,be to ilgokai kūriau apskritimus,į kuriuos surašiau didžiąją dalį informacijos. Bet kitą sykį pasitengsiu parašyti daugiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu anonimui. Be to, geriau tą informaciją kurią surašei apskritimuose, galėjai pateikti paprastai, nes bent jau aš, neskaičiau jų... :c Bet tema gera :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pritariu ne tik Anonimiškui, bet ir Evelinai. Dėl apskirtimų, šiek tiek suklydai, nes pati jų neperskaičiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Niekados nesiūlyk žmonėms būdų, kurie gali sugadinti jų išvaizdą.
  Nes tarkim tokie dalykai, kaip soda ar citrinos rūgštis, padeda pabalinti truputi, bet taip pat ir sugadina dantų emalį. Palaipsniui naudojant tokias priemones tik neteksi dantų, o ne turėsi gražią šypseną.

  AtsakytiPanaikinti
 6. O man straipsnis patiko, aiškus, nes kai kurios prirašo labai daug ir neįdomu skaityti. Tuo labiau pirmas straipsnis.
  Ačiū, sužinojau daug naujo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Norėjau kažką padaryti originaliau,tačiau matyt-prašoviau,tad tikraistengsiuosi viską padaryti paprasčiau. Laura - su tavimi ne visiškai sutinku. Pirma,buvau parašiusi įspėjimą,kad reikia įsitikinti ar Jūsų dantys nėra jautrūs ir tai bandyti tik kartą ar du per metus. O tai reiškia saikingai. Aš pati bei mano pažįstami tai išbandė ir nieko neatsitiko. Manau,tai pernelyg sureikšminta,nes apie pavojus prirašytas visas internetas,o tada leidžiama iškilti odontologų specializacijai,o pripažinkim -ji taip pat laikina ir nėra jau tokia gera. Be to,juk kartai mes valgome rabarbarus,citrinas.braškes,obuolius tai daug geriau nei limonadai,saldumynai,kurie yra patys pagrindiniai ėduonies kaltininkai. Na,daugiau tokių ''sporgstančių'' straipsnių nerašysiu,kad nekiltų nesutarimų. Ir tikrai nenoriu kurstyti ugnies,tiesiog ir aš išreiškiau savo nuomonę :)
  Ačiū visiems,kas išreiškėte savo nuomonę :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pati visada ant pastos užberiu sodos - padeda :) Reikės išbandyti ir šiuos patarimus, nes mano dantims vien pastos neužtenka :( Patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai smagu,kad bent kam nors patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai gerai pasirinkta tema, manau ji ir išpildyta. Galima kabinėtis, bet nemanau, jog viskas buvo labai blogai. :) Lauksim daugiau.

  AtsakytiPanaikinti