ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Naujiena!

Labas. :) Sedėjau šiandien, mąstydama ką įdėt į naują TD logotipą, ir sugalvojau, jog tai man padėsit padaryt jūs!
Kiekvieno mėnesio pabaigoje, kaip žinot, keičiam blog'o išvaizdą. Kartais ji atrodo taip:  


o kartais vietoj dviejų žodžių "Teenage Dreams" matome štai šitokį logotipą:
Nuo šiandien didesnį dėmesį teks kreipti į antrąjį variantą, kadangi... BŪTENT JŪS turėsite galimybę pasiūlyti ir išrinkti merginą, kuri puikuosis ant TD logotipo. Turbūt kyla klausimas kaip ir ką galėsite siūlyti?
Kiekvieno mėnesio pabaigoje parašysiu naują įrašą, kuriame bus APKLAUSA, kitaip balsavimas, ką norėtumėte matyti logotipe. Dvi dienas balsuosite, o po jų aš padarysiu naują logo, remdamasi rezultatais.
Ką galėsite siūlyti ir ko ne?
Jokiu būdu ant blog'o logotipo negalės puikuotis vaikinas (vaikinai) kadangi TD- blog'as paauglėms (tačiau toleruojam visus, tiek merginas tiek vaikinus, tačiau vistiek!).
Jūsų siūloma mergina PRIVALO būti žinoma, t.y įžymi (aktorė, dainininkė, kokia nors grupė).

Viskas, ką jums šiandien reikia padaryti, tai prabalsuoti už vieną iš žemiau esančių merginų. Balsuokite būtent už tą, kurią norėtumėt matyti kitą mėnesį įėję į TD (jų nuotraukos šiektiek žemiau). Taip pat atsakyti į keletą klausimų, kurie pateikti žemiau!
Iki!
P.S šį kartą siūlau savo merginas, kitą mėnesį bus jūsų!1. Perrie Edwards
2. Amber Heard

3. Lily Collins
DALINTIS:

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

čia taip ne į temą, bet paskutinė nuotrauka man labai niną dobrev primena :D

Eglė ė rašė...

Oho...kiek daug balsavo...Net 166 balsų :O

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Pritariu anonimui, tik vėliau pastebėjau, kad ne ji... :D

MarionetteOfHarmony rašė...

Turiu dar vieną idėją... Galėtų ant logotipo būti kokia nors mergina iš šio blog'o (rašytoja ar skaitytoja). Na, kokį kartą per metus. Būtų visai nieko. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google