ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Pabusk greičiau, bei mankštinkis lovoje

Sveiki, su jumis sveikinasi Virginija, deja dar neturiu kortelės, tad rašau taip. :) Kaip iš pavadinimo supratote, šis įrašas bus apie mankštą lovoje. Asmeniškai aš, esu pelėda, ir man be galo sunku išsiropšti iš lovos, galbūt ir jums, tad tikiuosi žemiau pateikti variantai, jums padės prabudinti organizmą ryte.
1.    Pradinė padėtis – gulite ant nugaros, tempas lėtas, o kiekvieną žemiau išvardintą pratimą pakartokite 5-7 kartus.
•    Kojos suglaustos, rankos priglaustos prie šonų. Spauskite galva čiužinį 4-7 sekundes ir atsipalaiduokite.
•    Pasitempkite, įsitempkite kaip styga: nuo galvos iki pačių kojų pirštų galiukų, tada patempkite kojų pirštus į save. Taip įtempimą laikykite 5-7 sekundes ir atsipalaiduokite.
•    Kilstelėkite galvą ir taip laikykite 5-7 sekundes. Visiškai atsipalaiduokite.
•    Pasukinėkite kojų pėdas į dešinę ir į kairę, ir kiek įmanoma, neatitraukite kulno nuo čiužinio.
•    Patempkite kojas į save, sulenkdami per kelius, pastatykite pėdas pečių plotyje, rankos ištiestos palei šonus. Neatitraukdami dubens nuo čiužinio, leiskite kelius į kairę ir į dešinę pusę, stengdamiesi juos paguldyti ant čiužinio. Po pratimo ištieskite kojas ir atsipalaiduokite.
•    Pradinė padėtis kaip aukščiau minėtame pratime (kojos sulenktos per kelius), paeiliui ištiesiama viena koja, maždaug 45 laipsnių kampu, kojų pirštai į save. Atsipalaiduoti.
•    Abi kojos ištiestos, šiek tiek kilstelėkite jas virš čiužinio ir rašykite įvairius jums patinkančius žodžius bei skaičius. Tai puikus pratimas presui!
•    Kojos sulenktos per kelius, neatkeldami pečių ir pėdų nuo čiužinio, kelkite dubenį į viršų ir grįžkite į pradinę padėtį. Taip mankštinate presą ir stuburą.

2.    Pradinė padėtis – gulint ant pilvo. Tempas lėtas, pratimus kartoti po 2-4 kartus.
Kojos suglaustos, pirštų galiukai ištempti, rankos sulenktos, delnai prie krūtinės. Įkvėpkite ir atsiremdami į delnus, kelkite vienu metu galvą ir viršutinę krūtinės dalį. Tada švelniai atmeskite galvą atgal, pažiūrėkite į lubas. Keletui sekundžių sulaikykite kvėpavimą ir pasilikite tokioje padėtyje. Tada lėtai iškvėpdami grįžkite į pradinę padėtį.

3.    Pabaigai – kritimas iš lovos!
•    Sėskite ant lovos krašto (tik lova neturėtų būti aukštesnė nei kėdė), nugara tiesi, abi kojos šlaunų plotyje, rankų riešai ant lovos krašto šalia dubens, pirštų galiukai „žiūri“ į priekį.
•    Atsispirdami nuo lovos rankomis ir perkeliant kūną į apačią, kad alkūnės būtų sulenktos 90 laipsnių.
•    Užfiksuokite šią padėtį keletui sekundžių. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite pratimą 4-5 kartus.
Šis pratimas stiprina pečių raumenis, tricepsus ir pilvo raumenis.
Bet taip pat nepamirškite, jog visa mankšta turi teikti malonumą, tad nesistenkite visko atkartoti, jei nenorite, nesiverskite daryti visų pratimų, svarbiausia, jog jaustumėtės gerai :) 
Dėkui už dėmesį, Virginija ;*
DALINTIS:

6 komentarai:

Simona rašė...

Žaibazzzzzzz! Aš taip pat didelė pelėda, tad man šie patarimai tikrai padės ;). Ačiūūūū!

Virginija rašė...

Oh yeah, vadinasi pelėdų gretos didelės :D
Nėra už ką, ir sėkmės :P

Simona :)* rašė...

Naudingi patarimai. :) Ačiū! ;)

Virginija rašė...

Džiaugiuosi jog padėjau :)

; ) rašė...

Tikrai šaunus straipsnis, neturiu prie ko prikibti ;)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Man irgi visai patiko. Ačiū ;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google