Pagalbos šauksmas! ach tie vaikinai..

Sveiki!
Šį rytą, įsijungusi savo elektroninį paštą labai nudžiugau, nes jau sulaukiau dviejų laiškų! Žinoma, du nėra labai daug, tačiau pradžiai tikrai užtenka, ir gal vėliau sulauksiu daugiau? Na, o dabar eime prie rubrikos. Nusprendžiau apie abu laiškus parašyti viename straipsnyje. Kodėl? Nes mano manymu, abu laiškai gana panašūs, ta pati problema. Taigi, jūsų dėmesiui, laiškai!
Мои закладкиMan patinka vienas vaikinas, kurį aš truputį pažįstu, mes kartu lankome būrelį. tik aš nesuprantu ar aš jam patinku, nes jis mane kartais pastumia, arba į megztinį vieną kartą dėjo gėlės lapus ir t.t. ką tai reiškia? :D
Dovilė
Myliu vaikiną apie metus laiko. Jis į mane nekreipia dėmesio, nors mes esam pažįstami, tad susitikę pasisveikinam, bet tik tiek. Esu truputį apkūnoka. Jei numesčiau svorio gal sudominčiau jį? Jis populiarus, gražus ir praktiškai gali turėti vos ne kiekvieną.
(Suprantu, skamba apgailėtinai, tačiau aš esu praradusi viltį ir didžiąją dalį gyvenimo prasmės...)
Gabija
Pradėsiu nuo Dovilės laiško. Pastebėjau vieną sakinį - "kurį aš truputi pažįstu". Na, galbūt tau reikėtų visų pirma labiau jį pažinti, nes bent aš nemanau, kad tai yra meilė ar kažkas, greičiausiai susižavėjimas, kuris deja, po kiek laiko praeina taip staigiai kaip ir ateina. Sakai, kad jis kartais tave pastumia? Na, mano manymu, vaikinas neturi jokios teisės skriausti merginą, net jei tai daro ir juoko forma, tad pagal tavo apibūdinimą galėčiau pasakyti, kad jis yra neišauklėtas, tačiau aš jo nepažįstu, tad savo nuomonę ir pasilaikysiu žmogui, kuriam ji labai įdomi - sau. Dėl tų lapų, hmm.. Na, galbūt čia kokia tai užslėpta mintis?;)
Gabija, perskaičiau tavo laišką keletą kartų. Nė vienas vaikina nėra vertas tavo pastangų ar dar kažko! Numesti svorį turėtum tik todėl, kad pati to norėtum dėl savęs. Ir nė nebandyk nevalgyti ir mirti badu - geriau jau valgyk po truputį, bet bent tris - keturis kartus dienoje, kitaip nualinsi organizmą, o kol esi paauglė tai tikrai nėra gerai. Užsiimk kokiu sportu, gerk daug vandens, vietoj to, kad sėdėtum prie kompiuterio, eik į lauką pabėgioti ar panašiai.
Taigi, pasakiau savo nuomonę apie abu laiškus, o dabar.. Pasistengsiu kuo daugiau jums padėti, mielosios!!
Tumblr
Kaip atkreipti patinkančio vaikino dėmesį?
Žinoma, kad atkreiptumei jo dėmesį nebūtina apsirengti klouno kostiumo ar plyšauti visa gerkle "EI TU, ŽIŪRĖK Į MANE". Juokas juokais, tačiau mes juk nenorime apsikvailinti, ar ne?.. Tad tam, kad jis bent truputį į tave pasižiūrėtų, na, rimčiau, reikėtų keletos dienų ar savaičių pastangų. Pirmiausia, nepamiršk draugiškai pasisveikinti, nusišypsoti (juk šypsena - geriausias bei gražiausias makiažas), jei yra tokia galimybė, pasiteirauk, kaip jam sekasi, tačiau nebūk labai įkyri. Sužinok, su kuo jis bendrauja, galbūt jo draugų tarpe yra ir tavo draugų? Pakalbėk su jais, sužinok, ką jis mėgsta, ką veikia laisvalaikiu, gali draugų paprašyti eiti smagiai pasibūti lauke ar kur, ir netyčia užsiminti, kad galėtumėte pasikviesti dar ką, na, kad būtų smagiau. Prieš vaikiną nesistenk vaidinti, būk savimi, turėk savo nuomonę, nes vaikinams nepatinka merginos be nuomonės. Būk drąsi, šypsokis, kalbėk jam įdomiomis temomis. 
Svarbiausia, jei nieko neįvyktų, geriausiu atveju jūs tapsite gerais draugais, na, o jei netaptumėte net draugais.. Apsižvalgyk - kiek nuostabių vaikinų yra aplink!
Tumblr
Vienpusė meilė
Gaila, bet dažniausiai tokiose situacijose nieko nesigauna.. Na, žinoma, tikrai nevertėtų nuleisti rankų, tačiau jei jau akivaizdu kad iš pastangų gaunasi apvalus nulis - ką jau padarysi.. Tikrai nevertėtų naktimis rėkti, verkti ir žliumbti į pagalvę - juk vaikinas ne gyvenimas, ir jo praradimas - ne pasaulio pabaiga. Kad atsikratytum to baisaus jausmo su draugėmis eik apsipirkti, į kiną, diskoteką, skaityk įdomią knygą, pradėk užsiimti kažkokia nauja veikla - šokiais, daile, dekupažu.. Pamatysi, neliks nė laiko galvoti apie nelaimingą meilę! ;)

Vivien's Model Management | via Facebook
Gabija ir Dovile, bei kitos blogo skaitytojos - kreipiuosi į jus - pasaulyje yra begalės vaikinų, tačiau jei norite turėti tik vieną iš jų -stenkitės, būkit savimi, nenuleiskit rankų! Tikiu, kad jums pavyks, na, o jei vaikinukas bjauriai su jumis elgiasi, kuo greičiau nuo tokio bėkite!!
P.S. daugiau puikių patarimų šia tema galite rasti ČIA
Ačiū už jūsų dėmesį,
ankstyva Viktorija

1 Komentarai