ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Prisistatymas

Sveiki visi skaitantys, kaip jau supratote iš pavadinimo, aš patekau į tų laimingųjų rašytojų sąrašą, bei nuo šiandienos pradėsiu čia rašyti. :) Mano Vardas Virginija, ir gimiau aš prieš penkiolika metų, tai yra 1997-06-06, mane saugo dvynio ženklas.  Gyvenu nuostabiame mieste kurį  be galo myliu, pavadinimu Šiauliai. Jei atvirai tai prisistatymuose aš nesu, labai nekonkretus asmuo, mat tik parašiusi ir išsiuntusi, prisimenu, jog galėjau pridurti šį bei tą. Tikriausiai kaip ir kiekvieno paauglio gyvenime, didelę dalį užima ir muzikos klausymasis, na o mano muzikinis skonis nėra tipinis. Klausausi 30 Seconds To Mars grupės, kurie turi šeimą, kurią vadina Echelon, ir aš be galo džiaugiuosi jog jai priklausau. Taip pat esu Florence and the Machine klausytoja, didelę grotuvo dalį užima ir Lanos Del Rey dainos. Būna dienų, kad klausausi ir populiariosios muzikos, arba kitų šalių, pavyzdžiui k-pop :) Septynis savo gyvenimo metus lankiau sportinius/pramoginius šokius, kitaip tariant, tango ir panašiai. Taip pat neužtektų rankų pirštų suskaičiuoti keliuose dar būreliuose buvau, mat niekaip neišsirenku to vienintelio, tačiau dabar žadu eiti į sporto rūšį Aikido :) Be galo myliu gyvūnus ir esu savanorė gyvūnų prieglaudoje, pati auginu du egzotų veislės katinus, bei vieną berno zenenhundą. Mėgstu gaminti, tačiau nepavykus, tai nutraukiu kuriam laikui chi, chi. Myliu auto sportą, ir viskas kas su juo susiję, o ypač F-1. Manau, papasakojau, bent šiek tiek apie save ir jūs susidarėte bent šiokią tokią nuomonę apie mane. Tad pabaigai noriu Jus pasveikinti su pavasariu!
Daugiau apie mane galite rasti, mano blog'e http://aurumwings.blogspot.com/.  Geros dienos ;)


DALINTIS:

7 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveika! Džiugu, kad patekai į tą laimingąjį šešetuką (?). Be to, tavo blog'as iš ties įdomus ;)

Aqilė rašė...

Sėkmės tau. :)

Laura Žiupsnytė rašė...

Sveikinu patekus :)

Virginija rašė...

Dėkui, jums už palaikimą ir gražius žodžius :)

Simona rašė...

Labiai laukiu straipsnių :) Kažkaip sudominai mane... ;)

Eglinna Meow rašė...

Sveikinu patekus :) Aš taip pat labai lauksiu pirmojo straipsnio :)

Vilija. :) rašė...

Labai simpatiška esi, Virginija. :) Sveika atvykus ir labai lauksim tavo pasirodymo straipsniuose. :)) Sėkėms ir idėjų!

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google