ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Rubrika "Filmų iššūkis"!Sveikos visos! Šiandien grįžtu su rubrikos "Filmų iššūkis" 
pradžios paskelbimu!
Kaip galbūt žinote straipsnyje apie filmus paskelbiau rubrikos "Filmų iššūkis" įdėją - Jūs iki praėjusio penktadienio man į gmail'ą siunčiate savo filmų pasiūlymus, tada aš sudarau sąrašą iš dešimt dažniausiai minimų, kas savaitę po kelis peržiūriu ir įvertinu. Siuntimo laikas pasibaigė, ir galiu pasidžiaugti, kad sulaukiau nemažai Jūsų laiškų! Kiekvienam atsiuntusiam padėkojau. 
Nusistatau taisykles: PRIVALAU peržiūrėti vieną iš sąrašo filmą per savaitę. Aišku, per atostogas - daugiau. Ir nesvarbu, ar man tas filmas patiko, ar ne - įvertinu. Tai štai tas sąrašas:
  • Amelija iš Monmarto
  • Šeimininkas
  • Bangų medžiotoja
  • Geležinė Ledi
  • Meilė yra viskas ko reikia
  • Kaip atsikratyti boso?
  • Kartą Romoje
  • Juodosios raganos metai
  • Australija
  • Beasts of the Southern Wild - Pabaisos iš laukinių pietų
Buvo dažnai minimi ir kiti filmai: "Pakvaišę dėl Merės" ir "Vampyrai užkniso juodai", bet draugė patarė, kad juos aprašyti būtų nekaip, nekaip.... Tad peržiūrėsiu laisvalaikiu.
Dar gali nepatikti tai, kad visiškai nėra animacinių filmų. Bet siūlymuose jų buvo - ir ne vienas. Bet sugalvojau naują straipsnį su animaciniais filmais, su trijais iš Jūsų laiškučių!

Sakau didelį AČIŪ visiems, kurie nepagailėjo paaukoti kelių minučių ir atsiuntė laiškus. Ypač dėkoju Eivei ir La Bla - atsiuntė net po dvidešimt pasiūlymų!
DALINTIS:

2 komentarai:

Simona :)* rašė...

O tai toliau galima siųsti savo pasiūlymus?

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Simona - man rodos kol kas ne. Kai baigs galbūt. Nors nežinau. Galbūt ne taip supratau... :D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google