ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Rubrika - "Pagalbos šauksmas!!"

Sveiki dar kartą :)
Tikiuosi, kad jau perskaitėte mano straipsnį, pasirodžiusį prieš keletą minučių. Na, o dabar norėčiau supažindinti jus su nauja, ir pirmąją savo rubrika šiame bloge - 
PAGALBOS ŠAUKSMAS!!
Taip, aš puikiai žinau, kad Vilija yra vedusi gana panašią rubriką - "tiesiu pagalbos ranką". Tikiuosi, kad ji nesupyks, nes įdėja panaši? Tiesiog manau, kad mūsų tarpe yra velniškai daug paauglių, kurioms reikia pagalbos bei patarimų iš TD komandos, tad aš prisiemu atsakomybę Jums, mielosios, patarti!
Jei tau verkiant reikia pagalbos, rašyk man - bezdzioniukas23@gmail.com (.......Kūriausi elektroninį paštą aštuonerių-.-) ir aš tikrai atkreipsiu dėmesį į tavo pagalbos šauksmą. 
Klausti galite bet ko - nuo "kaip rengtis per gimtadienį?" iki pačių pačių pikantiškiausių klausimų - jei vis dėl to atsitiktų taip, kad norėtum likti "paslaptyje", apačioje pasirašyk tiesiog - anonimė :)
Gavusi tavo laišką pasistengsiu kuo greičiau parašyti kuo įvairesnį straipsnį, kuriuo pasistengsiu tau padėti, ir patalpinsiu čia, o kad jo nepražiopsotum - atsiųsiu ir tau į el. Paštą!
Taigi, taip trumpai pristačiau ir apibūdinau rubriką.. Na, daugiau jei kas neaišku - visada galite klausti komentaruose, o šiaip, manau kad jums ir taip viskas aišku. O dabar norėčiau sulaukti jūsų, mielosios laiškučių! Ir be jokių drovumo priepuolių, prašyčiau, chi chi^^
Dabar jau tikrai paskutinį kart šį gražų vakarą,
Viktorija
ps. myliu labai labai jus visas, mielos skaitytojos, rašytojos, Vilija ir Skaidre! Čia tik taip priminimas^^ xx     

DALINTIS:

7 komentarai:

Laura Žiupsnytė rašė...

Jei reikės pagalbos vedant šią rubriką - sakyk, būtinai pagelbėsiu! :)

Viiktorija :* rašė...

Laura - būtinai;) Iš tiesų svarsčiau apie tokią mintį vesti kartu su kokia kita rašytoja, tad jei tikrai norėtum visada gali man parašyti:)x

Laura Žiupsnytė rašė...

Pridėk mane į skype: LauraZiup :)

Anonimiškas rašė...

:)

Anonimiškas rašė...

man patinka vienas vaikinas, kurį aš truputį pažįstu, mes kartu lankome būrelį. tik aš nesuprantu ar aš jam patinku, nes jis mane kartais pastumia, arba į megztinį vieną kartą dėjo gėlės lapus ir t.t. ką tai reiškia? :D

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Lauksim rubrikos ;)

Viiktorija :* rašė...

Anonime, rašyk man į el. paštą;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google