ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Su nauja pavasario pradžia ateinu ir aš!

Sveikos! Su nauja pavasario pradžia sveikinuosi aš - naujoji TD rašytoja Eglė. Gyvenu jau 5632 dienas. Tiksliau - 15 metų.Gyvenu itin mažame miestelyje,kurio,mano manymu,tikrai nežinote :D Mokausi devintoje klasėje. Mokslai sekasi gana gerai. Mėgstu skaityti,rašyti,daryti rankdarbius,gaminti maistą.apibendrinus,domiuosi ir mėgstu viską.Esu gan uždaro bei keisto būdo,todėl aplinkiniai mane laiko itin ramia,nedrąsia,rimta bei tylia.Tikrai taip nėra. Kas mane geriau pažįsta tikrai žino,kad neieškau žodžio kišenėje. Be to,esu užsispyrusi ir turiu tvirtą savo nuomonę,tačiau labai nemėgstu ginčytis. Tai mane varo iš proto.Turiu mažai draugų,tačiau jie yra tikri bei ištikimi. Nesu iš tų,kurie prie draugų priskira tuos,su kuriais vieną dieną praleidus buvo ''faina''.Kodėl pasirinkau būtent šį blog'ą? Todėl,kad jis unikalus bei čia yra daug patyrusių rašytojų, iš kurių tikrai galima pasimokyti.

Tumblr_mj05xs7hlf1s6mgv7o1_1280_largeNa,apie save nieko įdomaus tikrai neatskleidžiau,tačiau, jeigu apie mane norėsite sužinoti daugiau,klauskite: www.ask.fm/eglinnna :)

Tikuosi,jog rašydama čia patirsiu nuostabių akimirkų bei jus sudominsiu savo straipsniais. Su pavasario pradžia!

Nuo šiol Jūsų Eglė.
DALINTIS:

7 komentarai:

Agnė Aw. rašė...

Na ką Egle, sėkmės tau. :)

Eglinna Meow rašė...

Ačiū,jos tikrai prireiks! :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sėkmės! Visada smagu pamatyti naujų veidų... :)

Laura Žiupsnytė rašė...

Sveikinu patekus :)

Eglinna Meow rašė...

Ačiū :)

Vilija. :) rašė...

Laabas, Egle. :) Sveikinu patekus ir linkiu daug daug idėjų! :)

Anonimiškas rašė...

Kodėl neparašei nieko apie save, o įmetei ask'o nuorodą?

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google