Victoria's Secret angelai

   


Vienas laukiamiausių įvykių mados pasaulyje - Victoria's Secret madų pristatymas, nes jame ne tik pristatomi originaliausi ir brangiausi apatiniai drabužiai, bet ir pasirodo įspūdingiausi ir geidžiamiausi pasaulio modeliai - Victoria's Secret angelai. Vyrai aptarinėja jų kojų ilgumą ir liemens grakštumą o moterys - elegantiškus kostiumus ir pavydą keliančius kūnus.Ir žinoma, šis renginys tiek populiarumo susilaukia ne tik dėl to, kad yra skirtas plačiai žinomam prekės ženklu, bet ir dėl to, kad jame dalyvauja visame pasaulyje gerai žinomos manekenės. Merginos, vadinamos Victoria's Secret angelais ne tik filmuojasi reklamose ir pozuoja nuotraukoms žurnalų viršeliams, bet ir demonstruoja unikalius kostiumus, kuriuos drąsiai galima vadinti meno kūriniais.

Victoria's secret angelai:

Adriana Lima

31-erių brazilė Adriana Lima - ne tik žinomiausia pasaulio manekenė, bet ir vienas sėkmingiausių ir žymiausių Victoria's Secret modelių.  Savo karjerą ji pradėjo 1999 -taisiais, o angelo sparnus išsikovojo 2001-aisiais. Nuo tada ji dalyvavo visuose šou, išskyrus tuo metu, kai buvo išėjusi motinystės atostogų.
 Adrianos tobulos figūros paslaptis - genai. Ji prisipažįsta, jog niekada nesportuoja, o iki vaikelio gimimo 2009-taisiais net nėra buvusi sporto salėje!
 O štai modelio gražios odos, plaukų, akių paslaptis... vanduo! Adriana teigia, per dieną išgerianti 4,5 litro vandens, todėl jos oda išlieka skaisti ir ji jaučiasi energinga visą dieną.
  Adriana Lima taip pat buvo žymiausia pasaulio skaistuolė, pirmą kartą mergina pasibučiavo aštuoniolikos, o nekaltybę prarado sulaukusi 27-erių metų. Mergina yra uoli katalikė, kiekvieną sekmadienį einanti į bažnyčią.Candice Swanepoel

22 metų gražuolė iš Pietų Afrikos yra vienas naujausių Victoria's Secret angelų. Tačiau ji jau spėjo patekti į Forbes turtingiausių modelių sąrašą.
  Ši mergina užaugo kaime, su tėvais gyveno galvijų ūkyje. 15-metę merginą modelių agentai pastebėjo turguje ir iš karto pasiūlė darbą. Victoria's Secret ji pradėjo dirbti 2007-taisiais, o angelu tapo 2011-taisias.
  Merginos ūgis yra 175 cm, o pagal modelių standartus, jis yra labai žemas, tačiau tai visai netrukdo jai būti Victoria's Secret veidu.Behati Prinsloo

Būdama paauglė, Behati buvo aistringa tinklinio žaidėja, klausėsi Metallicos ir svajojo būti dermatologe. Tačiau likimas kartais pateikia siurprizų - kartą, kai ji viešėdama Pietų Afrikoje apsipirkinėjo su senele, merginą pastebėjo mados agentai. Tuomet ir prasidėjo didžioji jos šlovė - 2005-taisiais ji debiutavo Miu Miu ir Prados mados namų pristatymuose Paryžiuje ir Milane. 2008-taisiais pasirašė kontraktą su Victoria's Secret, o 2009-taisiais gavo pirmą porą sparnų.Alessandra Ambrosio

Pusiau lenkė, pusiau brazilė 31-erių Alessandra Ambrosio - modelis iš prigimties. Kiek save atsimena, ji svajojo tapti manekene. Būdama dvylikos ji pradėjo lankyti modelių mokyklą, o penkiolikos pasirašė savo pirmąjį kontraktą. Vos tik jai sukako 18, ji tapo Victoria's Secret angelu.
Ji yra viena drąsiausių modelių - jai teko eiti podiumu ir su drabužiais, pagamintais vien tik iš saldainių, ir dėvint sunkiausius kada nors pagamintus angelo sparnus, sveriančius 14 kg, ir esant penktą mėnesį nėščiai...
   Savo ketverių metų dukrelę ji taip pat pratina prie kamerų ir modelio darbo, su ja dalyvauja fotosesijose.Ir tai tik keletas merginų iš didelio Victoria's secret modelių būrio.
Beje, prieš keletą metų Victoria's Secret podiumu žingsniavo ir lietuvaitė Edita Vilkevičiūtė, patenkanti tarp 25 geriausių pasaulio modelių.

"Angeliška" dieta 

 Kad ir kaip bebūtų apmaudu, tačiau beveik visų modelių figūros yra ne užtarnautos sunkiu darbu, tačiau tiesiog... duotos gamtos. Ne viena pasaulinio lygio manekenė prisipažįsta mėgstanti nesveiką maistą ir visiškai nesportuojanti. Turbūt ir kiekvienos jūsų aplinkoje yra lieknutė draugė, kuriai pavydi visos - kur jau čia nepavydėsi, kai ji gali kimšti viską ir nestorėti! Tai vadinama gerais genais ir, deja, jie duoti ne kiekvienai.

 

Tačiau norint ant nugaros užsimesti angelo sparnus, prieš šou tenka gerokai paplušėti. Nors Victoria's Secret madų šou vyksta tik gruodžio mėnesį, manekenės treniruotis pradeda jau rugpjūtį. Joms būna sudaroma speciali dieta, išrašomi specialūs vitaminai, maisto papildai, baltyminiai kokteiliai ( tam kad netrūktų energijos treniruočių metu). likus 9 dienoms iki pasirodymo modeliai maitinasi tik baltymų kokteiliais, bei privalo išgerti 4 litrus vandens, likus dviems dienoms vandens galima gerti ir mažiau, o 12 valandų iki pasirodymo draudžiama valgyti bet kokį maistą ar vartoti skysčius.

2012-tųjų pasirodymas 

Gruodžio mėnesį vykęs Victoria's secret madų pristatymas buvo išskirtinai jaunatviškas ir žaismingas. Spalvingi kostiumai cirko, "Alisos stebuklų šalyje", saldumynų, mokyklos tematika, išskirtinis dėmesys buvo skiriamas jaunimui skirtai "PINK" kolekcijai. Ant podiumo kartu su modeliais vaikščiojo ir dainavo kviestinės žvaigždės - Justin Bieber, Bruno Mars, Rihanna. Šiame šou itin daug dėmesio sulaukė naujasis angelas - Cara Delevigne. Pasak kritikų ji - itin daug potencialo turintis jaunas modelis. Ištrauka iš 2012 m. šou.:

 

 Tai tiek šįvakar, Labanakt :)

 -Akvilė 

3 Komentarai

 1. Labai patiko. Akvile, tu visada sugebi išsirinkti tokias temas, kurios būna ne tik aktualios, bet ir įdomios! Ačiū tau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikrai įdomu!
  O dėl to lieknumo...esu pernelyg liekna ir tuo nesididžiuoju,labai norėčiau jo priaugti :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Eh. Nebevalgysiu daugiau. :D
  Geras straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti