ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Žinau...apsileidau. Nežinau kodėl nerašiau šiame blog'e. Na, norėjau parašyti kažką tokio,kas užkabins. Turėjau pilną sarašą temų, apie kurias norėčiau parašyti, tačiau pradėjus tai daryti viskas atrodė beviltiškai...
Visada mėgau rašyti. Be jo neįsivaizduočiau savo gyvenimo.Bet...
Pasirodžiau tikrai silpna rašytoja. Supratau,kad konkrečių straipsnių rašymas auditorijai - ne man. Aš noriu rašyti sau.Kol kas...Rašyti į savo blog'ą,savo dienoraštį,kur galėsiu rašyti ne iš pareigos,o kada norėsiu. Tai nereiškia,jog nesu atsakinga.Tiesiog turiu ir kitų reikalų,kurie mane spaudžia.
Gal kada nors mane dar čia išvysit. Tikrai nežinau,laikas parodys...
Atsisveikinu nuleidusi galvą iš gėdos,jog neišpildžiau ketinimų Jums, dabar tegaliu tiesiog visoms rašytojoms palinkėti kuo didžiausios sėkmės,laiko bei noro,nes dauguma jų itin talentingos. Visada skaitysiu straipsnius ir stengsiuosi kuo daugiau komentuoti. Tik tiek galiu dabar...
Kai mane priiėmė į blog'ą, širdis spurdėjo iš laimės. Dabar tas pats,tikjispurda ne iš džiaugsmo, o iš nusivylimo...
Ate...
DALINTIS:

8 komentarai:

Simona :)* rašė...

Iš tiesų, gaila... Į Tave dėjau daug vilčių, tu buvai mėgstamiausia mano naujoji rašytoja! :) Gaila, bet ką padarysi, puikiai suprantu. Sėkmės, kūryboje ir gyvenime! :)

Eglė ė rašė...

Na to tikrai nesitikėjau :)
Tiesiog dabar mano galvoje yra painiava...
Labai ačiū!:) Jei dar kada nors bus suteikta galimybė grįžti,manau,kad ja pasinaudosiu,o kol kas tęsiu savęs ieškojimą :)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Egle, man irgi taip buvo. Nebesupratau ko noriu, ko siekiu ir nebežinojau kas gerai, o kas ne, ką reikia palikti, ko ne... Tikiuosi, susidėliosi mintis atgal į stalčiukus ir vėl džiuginsi mus savais straipsniais. Sėkmės! Ačiū už straipsnius, kuriais džiuginai visus :)

Agnė Aw. rašė...

Gaila, kad išeini, nes visada laukiau tavo straipsnių, buvai mėgstamiausia rašytoja. Bet sėkmės tau asmeniniame gyvenime, ir laukiam, gal būt kada nors sugrįši. :)

Vilija. :) rašė...

Egle, aš ir tave labai mėgau. Mėnesio pradžioje tu tikrai buvai pati geriausia nauja rašytoja... Gaila, jog viskas taip susiklostė. Aš, kaip ir kitos, tikiuosi jog po tos pauzės sugrįši. Nes žinau, jog tų pauzių reikia. :)

Anonimiškas rašė...

:(((((((....

Eglė ė rašė...

Na,tikrai nesitikėjau,kad daugumai patiksiu :o
Bet tai nėra tragedija,šiame blog'e matau daug talentingesnių rašytojų! ;)
Dar pasikarotosiu,kad gal dar grįšiu. Gal tiesiog man reikia poilsio pauzės nuo visko,kaip sakė Vilija :)

* Gintarija * rašė...

O taip, žinomas jausmas, sėkmės!:)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google