Žinau...apsileidau. Nežinau kodėl nerašiau šiame blog'e. Na, norėjau parašyti kažką tokio,kas užkabins. Turėjau pilną sarašą temų, apie kurias norėčiau parašyti, tačiau pradėjus tai daryti viskas atrodė beviltiškai...
Visada mėgau rašyti. Be jo neįsivaizduočiau savo gyvenimo.Bet...
Pasirodžiau tikrai silpna rašytoja. Supratau,kad konkrečių straipsnių rašymas auditorijai - ne man. Aš noriu rašyti sau.Kol kas...Rašyti į savo blog'ą,savo dienoraštį,kur galėsiu rašyti ne iš pareigos,o kada norėsiu. Tai nereiškia,jog nesu atsakinga.Tiesiog turiu ir kitų reikalų,kurie mane spaudžia.
Gal kada nors mane dar čia išvysit. Tikrai nežinau,laikas parodys...
Atsisveikinu nuleidusi galvą iš gėdos,jog neišpildžiau ketinimų Jums, dabar tegaliu tiesiog visoms rašytojoms palinkėti kuo didžiausios sėkmės,laiko bei noro,nes dauguma jų itin talentingos. Visada skaitysiu straipsnius ir stengsiuosi kuo daugiau komentuoti. Tik tiek galiu dabar...
Kai mane priiėmė į blog'ą, širdis spurdėjo iš laimės. Dabar tas pats,tikjispurda ne iš džiaugsmo, o iš nusivylimo...
Ate...

8 Komentarai

 1. Iš tiesų, gaila... Į Tave dėjau daug vilčių, tu buvai mėgstamiausia mano naujoji rašytoja! :) Gaila, bet ką padarysi, puikiai suprantu. Sėkmės, kūryboje ir gyvenime! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na to tikrai nesitikėjau :)
  Tiesiog dabar mano galvoje yra painiava...
  Labai ačiū!:) Jei dar kada nors bus suteikta galimybė grįžti,manau,kad ja pasinaudosiu,o kol kas tęsiu savęs ieškojimą :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Egle, man irgi taip buvo. Nebesupratau ko noriu, ko siekiu ir nebežinojau kas gerai, o kas ne, ką reikia palikti, ko ne... Tikiuosi, susidėliosi mintis atgal į stalčiukus ir vėl džiuginsi mus savais straipsniais. Sėkmės! Ačiū už straipsnius, kuriais džiuginai visus :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gaila, kad išeini, nes visada laukiau tavo straipsnių, buvai mėgstamiausia rašytoja. Bet sėkmės tau asmeniniame gyvenime, ir laukiam, gal būt kada nors sugrįši. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Egle, aš ir tave labai mėgau. Mėnesio pradžioje tu tikrai buvai pati geriausia nauja rašytoja... Gaila, jog viskas taip susiklostė. Aš, kaip ir kitos, tikiuosi jog po tos pauzės sugrįši. Nes žinau, jog tų pauzių reikia. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na,tikrai nesitikėjau,kad daugumai patiksiu :o
  Bet tai nėra tragedija,šiame blog'e matau daug talentingesnių rašytojų! ;)
  Dar pasikarotosiu,kad gal dar grįšiu. Gal tiesiog man reikia poilsio pauzės nuo visko,kaip sakė Vilija :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O taip, žinomas jausmas, sėkmės!:)

  AtsakytiPanaikinti