Akcija - "Akmenėliai Tėviškės namams". Prisijunk ir Tu!

Ar dažnai esi girdėjusi frazę" "Iš tokių Tavo mažų darbų, jokios naudos!" Taip? O ar žinojai, kad sakant tokią frazę, labai "prašaunama"... Ne? Tuomet žinok, kad mažų darbų NEBŪNA!!! Jeigu nori padaryti gerą darbą, tu turi galimybę prisidėti prie "Tėviškės namų" vykdomos akcijos "Akmenėliai - Tėviškės namams". Kokia tai akcija? Sužinosi perskaitęs straipsnį!

KAS YRA "TĖVIŠKĖS NAMAI"?
VšĮ "Tėviškės namai" buvo įsteigta 2010 m. vasario 11 dieną, kad padėtų spręsti Dzūkijos regiono palityvios pagalbos reikalingų pacientų ir jų artimųjų socialines, psichologines bei dvasines problemas. Dauguma šių pacientų yra onkologiniai ligoniai, todėl pradėta plėtoti pagalba onkologiniams  ligoniams bei jų artimiems žmonėms. Šiuo tikslu 2012 m. Alytuje įsteigtas Vėžio ir paramos centras, kuriame pasitelkus savanorių pajėgas, teikiama nemokama socialinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiesiems.

 

KAIP GALIU PRISIDĖTI PRIE AKCIJOS "AKMENĖLIAI - TĖVIŠKĖS NAMAMS?"
Ar nori padaryti gerą darbą ir prisidėti prie "Tėviškės namai" vykdomų savanorių iniciatyvų? Taip? Tuomet tu turi galimybę prisijunkite prie savanoriškos akcijos -

"Akmenėliai - Tėviškės namams"

Ką reikia padaryti?
Atnešk bent vieną akmenėlį, kuriame gali būti užrašytas Tavo vardas, data ar kiti užrašai (gali būti be užrašų) į šalia VšĮ "Tėviškės namai" savanorių centro (Ligoninės gatvė 3, Alytus) esančią dėžę - namelį ir taip mažais darbais padėk pastatyti Tėviškės namus!

Gyveni kitame mieste ir neturi galimybių "įmūryti" savojo akmenėlio? Yra kita išeitis!
Tu (arba Tavo tėveliai) gali paremti "Tėviškės namus" pervesdami į specialią sąskaitą savo nuožiūra parinktą sumą. 

Paramą šiam tikslui galima pervesti į įstaigos "Tėviškės namai" (įmonės kodas: 302480323) sąskaitą Nr.: LT077400039965723810, DANSKE bank A/S Lietuvos filiale (banko kodas 74000б SWIFT kodas SMPOLT22), mokėjimo paskirtyje nurodyti "parama akcijai - "Akmenėliai Tėviškės namams."

P.S.: Tai nebuvo straipsnis, tai tiesiog pranešimas apie šią šaunią akciją!! 


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA
Iki susitikimų!
Simona Š.

6 Komentarai

 1. Įdomi akcija ;)... Pabandysiu sudalyvauti :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kokia graži iniciatyva... :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man irgi patiko. Kitą kartą galėtum parašyti apie kitas organizacijas ir jų veiklą. Būtu labai įdomu ir naudinga. Ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomu. Gerbiu žmones, kurie ne sėdi o veikia ir padeda kitiems :)

  AtsakytiPanaikinti