ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

ANKETA!

Sveikos! Blog'o ask.fm'e vis daugiau gaunama klausymų, jog blog'as tiesiog apsileido. Dažniausiai tik tiek ir būna parašyta. Jokių argumentų, dėl ko blog'as apsileido taip ir nebūna parašyta. Tiesiog apsileido... Todėl, šiandien paruošiau anketą. Apie patį blog'ą, rašytojas ir t.t.

Labai norėčiau, kad kiekvienas skaitytojas užpildytų ir išreikštų savo nuomonę. Vardan TD blogo.AČIŪ ir iki susitikimų!
 Simona Š.


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA.


DALINTIS:

7 komentarai:

Greta Kvietkutė. rašė...

Į anketą, deja, neatsakiau, nes tiesiog neturiu ką pasakyti :) Atsiprašau.

Smilga Beat rašė...

Atsakiau į anketa. Gerai kad ja čia radau:)

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Atsakiau. Džiaugiuosi, kad Simona tuo rūpinasi. Ačiū už pastangas :)

Milla rašė...

Šaunu, kad rūpiniesi blog'o ateitimi. Esi tikrai atsakinga mergina. Šaunuolė ;) !!!

Simona :)* rašė...

Ačiū Jums. :)

* Gintarija * rašė...

Atsakiau, nes turėjau daug pasakyti ;p

* Gintarija * rašė...

Atsakiau, nes turėjau daug pasakyti ;p

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google