"Atsakymų ringas", - antrosios savaitės laiškai ir balsavimas.

Sveikos! Praeita savaitė, buvo antroji rubrikos 'Atsakymų ringas' savaitė. Praeitą savaitę gavau trylika laiškų, šią savaitę - devynis laiškus. Skubu paskelbti geriausiųjų laiškų KETVERTUKĄ! Taip, taip, šį kartą tik ketvertuką.. :)

PRAEITOS SAVAITĖS KLAUSIMAS:
"Ką daryti, kad mano internetinis tinklaraštis (blogas) taptų žinomas ir populiarus?"

GERIAUSIEJI LAIŠKAI:

KAMILĖS KAČINSKAITĖS:
"Ir man kažkada labai rūpėjo ši problema, nes turėjau blogą, kurio dabar nebeturiu, nes neturėjau laiko jo pildyti  bei aktyvumas buvo sumažėjęs. Bet nenukrypkim į šalis... Taigi kaip vis dėl to reikėtų blogą padaryti populiariu. Aš tai savąjį reklamuodavau: Facebook" "Twitter" O Reklama turi būti patraukli, kad išsiskirtų iš kitų. Dar paprašydavau savo draugų pagalbos, jog padėtų platinti tinklaraštį. O galiausiai susiradau blogui partnerių. Ta prasme rėmėjų, draugų. Kitų puslapių kurie pareklamuotų mano puslapį, o aš jų. Na po to nebereikėjo taip stengtis, nes lankytojai patys apie juos užsimindavo savo draugams, o tie kitiems. Taip ir daugėjo lankytojų manajame bloge. Tik gaila, jog tapusi per daug neaktyvi (mokslai ir visa kt.) gavau pašalinti tinklaraštį. Dabar labai gailiuosi. Nekartok mano klaidos!"

GRETOS KVIETKUTĖS:
"Pirmasis žingsnis - tai būti aktyviai. Turiu galvoje, kiekvieną dieną rašyti. Taip pat manęs asmeniškai netraukia tokie blogai, kuriuose žodžiai netaisyklingai parašyti, arba rašomi nelietuviškomis raidėmis.
Tačiau neužtenka būti vien aktyviai. Kokybė visgi pirmauja. Man įdomiau skaityti visiškai sutvarkytą, su ryškiais paveikslėliais, įdomų straipsnį.
Platinti reiktų pirma tarp pažįstamų, pasidalinti savo blogu visuose socialiniuose tinkluose, paprašyti draugų, kad ir jie paplatintų, taip pat kituose tinklaraščiuose dalyvauti įvairiose rubrikose, nes laimint, galima prašyti, jog pareklamuotų. Dar labai apsimoka keistis reklamomis su kitais blogais. Tai pravartu ir tau, ir kitam blogui.
Tikiu, jog labai norint galima viską. Pati turiu blogą, ir jis šiokio tokio populiarumo sulaukia. Man užtenka, bet visuomet, žinoma, norisi daugiau. Jeigu stengsiesi iš paskutiniųjų, esu tikra, tavo blogas gali būtų pats šauniausias!"

JULIJOS TRUMPICKAITĖS:
"Jei tavo tinklaraštis (blogas) iš anksto sulaukia daug pasekėjų - valio! Bet daug tinklaraščių ir netgi labai įdomių lieka už ,,kadro". Mano patarimas: 1. Skelbk įvairiuose socialiniuose tinkluose ( Facebook, Twiter,  ir t.t. ) 2. Sudarinėk sandorius. T.y susitark su kitais tinklaraščiais (blogais) ar kitomis svetainėmis, kad reklamuotų tavo rašomą blogą, o tu galėsi reklamuoti jų. 3. Nepabijok atspausdinti plakatų ir iškabinėti tiesiog, bet kur. 4.Siūlyk draugams, pažįstamiems paskaitinėti tavo tinklaraštį. 5. Be ne svarbiausias patarimas: rašyk įdomius ir naudingus straipsnius, nepagailėk konkursų, prizų."

MONIKOS JOTKUTĖS:
"Kad taptų tinklaraštis populiarus, turi įdėti nemažai pastangų. Populiariam tapti reikia išskirtinumo, išskirtinio įvaizdžio, kitokio, bet įdomaus ir su humoru, mąstymo. Tinklaraštyje gali būti visokie patarimai, paties žmogaus eksperimentai, idėjos, taip pat, manau, gali būti koks pagalbos blogas, kuriame, nesvarbu ar anonimas ar ne, užduotų klausimą ir savo supratimu, mintimis bandyti atsakyti į jį.
Nors tai nelabai daug parašyta, išvadą darant, populiarumo siekiant reikia išskirtinumo."

Štai ir visi geriausi, plačiausi laiškai. Deja, labai gaila, kad dėl prizo kiti laiškų autoriai parašė labai mažai patarimų. Gaila, kad iš viso devynetuko, laimėjimo verti tik keturi merginų laiškai. Na ką gi, yra kaip yra. :) Laiškai su puikiais patarimais atiduodami Jūsų teismui.

Primenu, kad SAVAITĖS PRIZAS yra:


Iki susitikimų!
Simona Š.

3 Komentarai

 1. Visi laiškai yra labai geri, bet man labiausiai patiko Gretos atsakymas. ;>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Estera, labai malonu! :D Už ką balsavau tyliu, nes nenoriu kurstyti neapykantos :DDD
  P.S. Man asmeniškai labai patiko Julijos pasiūlymas iškabinti plakatų su blogo nuoroda. gal šiek tiek paviršutiniškas poelgis, bet turbūt pasinaudosiu. Ačiū už patarimus! :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visų patarimai buvo maždaug vienodi, tad nežinau kurį geriausia rinkti... Šiaip, norint išpopuliarinti blog'ą neužtenka jo visur reklamuoti. Blog'as turi pats apie save pasakoti ne tik išvaizda, bet ir straipsniais. Visada turi būti tas cinkelis kuris užkabintų kiekvieną atvykusį, nes jei ne - tai nesvarbu ar tavo blog'as turi 100 sekėjų ar mažiau, bet per dieną apsilankys vos keli... Ačiū. Buvo įdomu :)

  AtsakytiPanaikinti