"Atsakymų ringas" - Pirmosios savaitės rezultatai.

Sveikutės! :) Šios savaitės pradžioje, rašiau Jums apie naująją, mano rengiamą rubriką ir pristačiau 'savaitės klausimą'. Atėjo metas, kai reikia išrinkti nugalėtoją.. Taigi, mano nuomone įdomiausi laiškai atiduodami Jūsų, mieli skaitytojai teismui! Bet prieš tai, trumpa apžvalga...

Aš ir vėl esu beprotiškai laiminga, nes ir vėl gavau labai daug laiškų! Iš viso, į savaitės klausimą "Kaip numesti svorio" atsakė net 13 mūsų skaitytojų! Esu be galo patenkinta ir sakau didelį AČIŪ, visoms dalyvėms! :)Kai atsakinėjimo į klausimą laikas baigėsi, aš turiu išrinkti ir čia įkelti įdomiausius, naudingiausius jūsų atsakymus! Tai padaryti labai sunku, bet teko.. Taigi, skelbiu visų įdomiausių laiškų penketuką: 

EDITOS VARSOCKOS:

 "Ši problema visada man buvo labai aktuali. Aš išbandžiau beveik  viską, dietas, mankštas, į sporto klubą vaikščiojau, iš vis nevalgydavau... Kai prisimenu, šiurpuliukai po kūną perbėga, kadangi ši problema kaip reikiant apkartino man gyvenimą. Bandžiau dietas- rezultatai akivaizdūs po kelių dienų, tačiau jau po mėnesio turėjau papildomus kilogramus o prie to dar skilinėjančius nagus, slenkančius plaukus, labai nusilpusią imuninę sistemą ir pan. Sprendimo ieškojau labai ilgai, kol galiausiai supratau, kad daug atsisakyti man nereikėjo, kadangi viskas buvo aišku- tereikia susireguliuoti mitybą ir sportuoti. Skamba kaip nelabai lengvas uždavinys, tačiau taip nėra.
Atsisakyti maisto kurį mėgsti nereikia, reikia tiesiog jo naudoti mažiau ir rečiau, valgyti kas 3-4 val. mažomis porcijomis, o tai reiškia, kad turėtų būti maždaug 3 valgiai ir 2 užkandžiai per dieną. O svarbiausia rinktis pakankamai įvairų maistą, sveiką, tačiau skanų, o tokio yra tikrai daug.
Jau sureguliavus mitybą kilogramai pradeda tirpti, ne nelabai greitai, tai užtrūks kelis mėnesius, tačiau šis rezultatas ilgalaikis, o  aš manau, kad visi būtent to ir norime. Tačiau, jeigu rezultatų norime greičiau, jeigu norime sustiprinti, sustangrinti kūną- sportas nuostabus dalykas. Sportas... Mažai kas mėgsta sportuoti, bet aš tam nepritariu sportas gali būti labai linksmas. Sporto klubai, ilgos mankštos... Nekenčiu to. Reikia surasti tą sporto šaką, kurią tu mėgsti, o tokią atrasti labai lengva, pavyzdžiui aš tiesiog dievinu plaukimą. O toks sportas labai naudingas ir be galo linksmas.
 Jeigu jau nusprendėme mesti svorį, tai būtina padaryti iki galo, bet nenustoti, kai pasiekėm norimo rezultato. Kitu atveju tai beprasmiška, grįžus prie senų įpročių kilogramai grįš, tad tokių atvejų geriau iš vis nesiimti nieko. Svorio metimas- tai gyvenimo būdas."

SIMONOS DIRDAITĖS:
"Šnekėsiu ne iš savo patirties, bet manau yra daug būdų numesti svorį, ir ne visokiomis griežtomis dietomis, tiesiog reikia save mylėti ir prisižiūrėti. Reikia sportuoti, kad ir kaip Tu to nenorėtum daryti, manau, kad pakanka kiekvieną dieną pabėgioti ir padaryti keletą pratimų kurie sustiprintų raumenis, o jeigu negali kasdien bėgioti, gali kas antrą dieną. Dar svarbu rytais pavalgyti pusryčius, kad mokykloje netektų užkandžiauti bandelėmis. Pietus ir vakarienę reikėtų valgyti, bet nemilžiniškomis porcijomis, ir neėsti, o valgyti. Maistą kurį Tu valgai reikia mylėti. Taip pat reikia žiūrėti ką valgai ir ar tai sveika ir nekaloringa. Saldumynų, traškučių, saulėgrąžų, gaiviųjų gėrimu reiktų vengti, nors žinoma visiškai nereiktu atsisakyti, juk kartais norisi pasilepinti."

EVELINOS LEŠČINSKAITĖS:
"Eii, mergyt! Numesti svorį nėra lengva, bet ir nesunku. Tereikia turėti valios, bei stimulą sportuoti! Nemėgsti sportuoti? Tuomet pradėk reguliuoti mitybą. Atsisakyk to, kas tavo manymu tau netinka: ar tai būtu mėsa, saldumynai... Pradėk gerti vitaminus ir kas svarbiausia, gerti vandenį! Vanduo, tai dar vienas būdas numesti svoriui.
Tereikia viską subalansuoti ir mitybą ir sportą. Tereikia to stipriai norėti ir žiū, vasara galėsi puikuotis ne tik duotais moteriškais privalumais, bet ir darbo rezultatais.
P.S sportuojančios merginos vaikinams labiau patinka... :)"

KAROLINOS ŠIRIAKOVAITĖS:

"Susireguliuok gyvenimą:
1. Valgyk sveiką maistą ( kuo daugiau vaisių, daržovių, mažiau riebių produktų, čipsų, saldumynų ir pan.)
2. Gerk daug vandens ( mažiau norėsi valgyti ir jis tau padės geriau jaustis)
3. Sportuok. Prarasti kalorijas yra tikrai egrai! O jeigu visa širdimi nekenti sporto - šok. Nėra mokytojų? Pasiieškok šokių pamokų Youtube.com.
4. Eik anksti miegoti, kad gerai pailsėtum ir dieną netektų snausti ( tai gali atrodyti nenaudinga, bet, kad jaustumeis geriau ir užtektų energijos sportuoti ir gerai nugyventi dieną)
Štai tokie keli punktai. Visi svarbūs, visi susiję ir reikalingi :)"

GABIJOS ZLATKUTĖS:
 
"Vienintelis ilgalaikių vaisių duodantis būdas kuris nekenkia sveikatai yra skaičiuoti kalorijas bei derinti tai su pastoviu fiziniu aktyvumu. Pirmas dvi savaites galima suvartoti 1200 kalorijų, praėjus šiam laiko tarpui 1400-1800 kalorijų. Fizinį krūvį taip pat reikėtų didinti pamažu. Pirmąją savaitę visiškai pilnai užteks pradėti vaikščioti greičiau, didesniais atstumais, daryti maždaug 10-20 minučių mankštą kasdien. Asmeniškai aš, kad ir ką bedaryčiau sporto nekenčiu tad atradau puikią, man tinkančią alternatyvą - šokimą. Paprasčiausiai pasileisk patinkančią muziką ir pašėlusiai pašok. Žinoma, tai nėra pakaitalas sportui, tačiau kartais galima taikyti ir tokį būdą. Tikiu, jog besiekiant numesti svorio geriau pažinsi savo kūną ir išsiaiškinsi kokie būdai tau labiausiai tinka ir patinka. Juk mes, kaip ir mūsų kūnai visi esame skirtingi. Ir tik nepamišk vandens!
Sėkmės! :)" Štai ir visi mano nuomone įdomiausi laiškai! Dabar, Jūsų eilė iš penkių laiškų išrinkti patį įdomiausią ir naudingiausią laišką! Tad, skelbiu balsavimą!


 Netrukus bus paskelbtas kitos savaitės klausimas ir atsakymų rašymas! :)

P.S.: Merginos, kurioms klausimas: "Kaip numesti svorio?" yra labai aktualus, galite parašyti man el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com galėsiu Jums atsiųsti visų dalyvių laiškus!!!

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

5 Komentarai

 1. Man asmeniškai labiausiai patiko Editos Versockos patarimai, tačiau visi jie beveik vienodi, panašūs. Tarp šių panelių laiškų, deja, neradau savęs, tai išties gaila :| Na, bet džiugu, kad susilaukėme tokių puikių patarimų. Ačiū Simonai ir merginoms :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visi patarimai buvo labai naudingi, bet ir panašūs! :>> Manęs nebuvo tad liūdna dabar :|. Man geriausias buvo Evelinos, bet visos merginos stipriai padirbėjo! Dėkoju joms! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man nelabai aktuali problema, bet buvo įdomu paskaitinėti kitų merginų patarimus ;)... O labiausiai patiko Editos :D !

  AtsakytiPanaikinti
 4. Net nesitikėjau, kad mano laiškas čia paklius. Vauu. Ačiū kas už mane balsuos! :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kokie faini atsakymai! Visi Patiko :-\
  Http://sexileanme.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti