ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Bėgimas kovai su vėžiu palaikyti - 2013 m.

Kiekvienais metais, Europoje gegužės 25-30 dienomis, vyksta renginiai skirti Europos kovos su vėžiu savaitei pažymėti. Šiais, kaip ir praeitais metais, Alytuje esanti  viešoji įstaiga "Tėviškės namai", pasitelkus savanorių pagalbą, organizuoja bėgimą kovai su vėžiu palaikyti.

BĖGIMO NUOSTATAI:
Startuoja 400 m distancijos dalyviai - 14.00 val.
Startuoja 1500 m distancijos dalyviai - 14.10 val.
Startuoja 6000 m distancijos dalyviai - 14.30 val. 
Startuoja 4000 m dviračiais distancijos dalyviai – 15.00 val.


KADA VYKS ŠIS BĖGIMAS?
Bėgimas kovai su vėžiu palaikyti vyks š.m. gegužės 24 dieną, Alytuje, Rotušės aikštėje (šalia miesto teatro).

REGISTRACIJA:
Norint dalyvauti šiame renginyje, jums reikia užsiregistruoti.Tai galite padaryti, paspaudę -  ČIA. Užsiregistruoti taip pat galėsite bėgimo dieną. Registracijos pradžia - 12 val.

APDOVANOJIMAI:

Visose bėgimo rungtyse 1 – 3 vietas užėmę dalyviai apdovanojami specialiais rėmėjų įsteigtais prizais ir diplomais.Visi bėgimo ir važiavimo dviračiais dalyviai gauna dalyvavimą bėgime patvirtinantį pažymėjimą – sertifikatą. Važiavimo dviračiais dalyviai atskirais prizais apdovanojami nebus.

IR DAR ŠIS TAS:
Registracijos metu Jums nustatomas dviejų litų starto mokestis. Tai galite apmokėti siųsdami sms TN2, telefono numeriu 1670. Mokestį galėsite sumokėti ir tą pačią bėgimo dieną, atsiimant dalyvio numerį. 

BĖGIMO TRASA:
AKIMIRKOS IŠ PRAEITŲ METŲ BĖGIMO:


Renginio dalyviai.

Bėgimo startas.

Pasiruošimas bėgimui. 

Dalyvių numerių atsiėmimas.

Bėgimo pradžia.

Dviračių trasos startas.

Nugalėtojų apdovanojimas. (Trečios vietos laimėtojas - mano tėtis) :)


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

Susitiksime renginyje! :)
Simona Š.
DALINTIS:

5 komentarai:

Greta Kvietkutė. rašė...

Jei neklystu, šis bėgimas vadinasi `Vilties bėgimu`? :D Nes Klaipėdoje šis tas panašaus taip pat vyksta, ir taip pat gegužės mėnesį :3

Simona :)* rašė...

Ne, tai ne "Vilties bėgimas". :)

Milla rašė...

Gaila, kad negalėsiu sudalyvaut, nes būtų tikrai įdomu ;)... Per toli gyvenu :DD

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Patiko, kad rašai tokiomis temomis. Tai skatina nesedėti namie įbedus akis į kompiuterį, o dalyvauti tokiuose renginiuose. Gaila, gyvenu labai toli. Bet ačiū. Patiko :)

Karolina* rašė...

Fainas straipsnis. Smagu gauti informacijos apie visokius renginiu :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google