Dar viena nauja!


Sveikos!
Ir taip, dar viena nauja rašytoja šiame bloge! Iš karto turiu prisipažinti, niekada nemokėjau kalbėti apie save. Galbūt todėl, kad įvairiapusiškumas ir spontaniškumas mano stiprios savybės. O galbūt aš ir esu tokia, na, lyg keli žmonės viename ir nežinau kurią savo pusę pristatyti :D
Kas nesikeičia, tai faktai, kurių negaliu pati pakeisti. Esu Laurinta, beveik septyniolikmetė iš Joniškio. Dievinu vasarą, būtent birželio pirmąją ir įkvėpiau pirmąjį savo oro gurkšnį. Taip pat myliu šokį. Tai būtų vienas iš tų dalykų, dėl kurio ryte atsibusčiau su plačia šypsena, tačiau dėl sveikatos problemų šios veiklos turėjau atsisakyti. Muzikos neklausyti taip pat negaliu, ji mane lydi visur ir dažniausiai, visada. Fotografija – vienas iš mano hobių, kurių niekas iš manęs neatims. Noriu paminėti dar vieną faktą, jau kelis metus bėgu nuo mėsos, kol pagaliau tapau vegetarė. Gaila, kad dėl to nejaučiu didelio džiaugsmo iš šeimos narių.

Kartais net pati savęs nesuprantu, mano mintys veja vieną kitą, galbūt todėl ir nemėgstu vienodumo. Man patinka permainos, kažką keisti kad ir kambaryje, neturėdama ką veikti perrūšiuoju daiktus, pertvarkau, kad tik kažkas būtų kitaip. Visada tyliai domėjausi psichologija ir filosofija, tačiau laikui bėgant supratau, kad tai nėra tos sritys, iš kurių gausiu kažkokių perspektyvų ateityje, taigi, turime dar vieną mano pomėgį. Pati taip pat dažnai keičiuosi, nuotaikos ir nuomonė, bei sprendimai keičiasi taip dažnai, kaip net nemanytum, jog įmanoma. Tai turbūt vienas iš mano didžiausių minusų, tačiau nemoku su tuo kovoti.

Esu visiška optimistė, mėgstu šypsotis, nes tai geriausias vaistas nuo blogos nuotaikos. Nemeluosiu, ir mane galima palaužti, bet greitai viskas grįžta į savo vietas. Manau, jog mūsų ganėtinai trumpuose gyvenimuose neturėtų būti liūdesio daugiau nei džiaugsmo. Kartais būnu pernelyg atkakli ir užsispyrusi, įsikalusi mintį aš jos lengvai nepaleidžiu. Esu žmogus, kuriam labai sunku būti vienam, mėgstu bendravimą, ir be jo aš tiesiog negaliu. Ačiū už priėmimą. 

                                  Iki kito karto,
                                                    Laurinta.

Jei kas nors norėtų su manimi susisiekti, patarti, ar pametėti kokių pasiūlymų, visada galima mane rasti čia:
Fb: Laurinta Valiukaitė
http://ask.fm/laurintavaliukaite

Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA

13 Komentarai

 1. Sveika atvykus! :)

  Jau atrankoje pasirodei labai įdomi, o dabar labai džiaugiuosi, jog galėsiu tave pažinti. Ir straipsniuose, ir chate. Labai lauksiu tavo straipsnių ir linkiu sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pirma nuomonė gera - pasirodei labai bendraujanti, paprasta mergina. Kadangi prisistatei labai puikiai (nei per daug informacijos, nei per mažai), todėl iš tavęs tikiuosi to pat ir straipsniuose. Linkiu tau begalinės sėkmės, Laurinta! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vilija, ačiū už progą čia pabūti, ir už gražius žodžius. :) tikiuosi, nenuvilsiu.

  Greta, ačiū labai už gerą, bei pagrįstą nuomonę! O sėkmės, spėju, prireiks. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai geras prisistatymas! :) Įdomi mergina pasirodei! :) Lauksim straipsnių! Sekmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū už įvertinimą. :) Malonu, kad prisistatymu nenuvyliau. :) Ačiū dar kartą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pasirodei įdomi asmenibė. Sekmės rašant. P.S. Labai graži esi.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Atradau gana daug panašumų,tik aš daugiau linkusi į pesimizmą :D
  Labai laukiu straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Wow. Mes gana paanšios. Ypač vienu dalyku - mano nuomonė taip pat greitai keičiasi. Kartais nespėju pati savęs suprasti ko AŠ noriu... Tad sėkmės tau. Pasirodei tikrai įdomi asmenybė :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ačiū labai :)
  Džiaugiuosi, kad ne aš viena tokia su greitai besikeičiančia nuomone.. Nes su tuo taaaip sunku kartais būna ;D ypač santykiuose, bent jau man ;D Ačiū dar kartą, merginos :)

  AtsakytiPanaikinti