ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

DĖMESIO! Pranešimas visoms rašytojoms!!

Su keliomis rašytojomis, "TD" rašytojų skype chate, pasitarėme ir nusprendėme tęsti buvusios rašytojos Karolinos idėją. Tikimės, ji nesupyks. :) Idėja tokia, kad visos rašytojos, savo noru, gali siųsti savo drabužių derinukus, pagal pasirinktą temą ir juos aprašyti. O po kurio laiko, visi atsiųstų rašytojų derinukai, bus įkelti į blogą, Jūsų, skaitytojai dėmesiui! :)

TEMA: 

"Belaukiant pavasario"
Balandis - antras pavasario mėnuo pagal kalendorių. Deja, bet tik pagal kalendorių. Priėjus prie lango, matome, jog Lietuvoje vis dar vyrauja žiema. Bet kol už lango matome sniegą ir žiemiškus orus, galime galvoti apie tikrąjį pavasarį. Tad šį kartą, rašytojos su Jumis pasidalins, pavasariškais derinukais.
(Už temos idėją, dėkoju Ronetai


Dėmesio!
Į el. paštą: ssimona250@gmail.com  iki balandžio 14 dienos, visos rašytojos, jei tik nori, gali nufotografuoti ir atsiųsti savo drabužių derinukus, kurie atitinka temą "Belaukiant pavasario". 
Siųsdamos derinukus,  nepamirškite trumpai jų aprašyti ir parašyti, kur eitumėte taip apsirengusios, pvz.: į mokyklą, kiemą, pasimatymą ir t.t. 

Jeigu kas neaišku - klauskite komentaruose!

Lauksiu Jūsų derinukų! 
Simona Š.  

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk 5 litų sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos - ČIA 

DALINTIS:

7 komentarai:

Karolina* rašė...

Kaip faina, kad tęsiat mano idėja! Sėkmės! Laukiu įrašo :)

Milla rašė...

Labai lauksiu patarimų :D !!!

Estera Meow rašė...

Sekmės! :>

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Bus įdomu! :) Beje, gera idėja. ;p

Atide rašė...

Man irgi tai atrodo gera mintis, bet kodėl nepadarius, kad ir skaitytojai galėtų siųsti derinius?

Greta Kvietkutė. rašė...

Žiauriai gera mintis! Sudalyvausiu! :))

Simona :)* rašė...

Atide, kitą savaitę bus galima ir skaitytojoms siųsti.
Greta, čia kol kas tik rašytojoms galima.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google